move to top

Lipka

new Jerusalem
sk| en
login :
if you want to discuss, you must register...registration
if you had lost your password...reset password

you are here : 

main page / health / theme

Do-súčasný stav ochorenia 8

entries
1
shows
272
uniques
117
theme was created 02.06.2021 by Dušan
1
02.06.2021, 07:55
Do-súčasný stav ochorenia 8


Ahoj

Musím dať vedieť nakoľko Som ale pred mesiacom bol v nemocnici, kde mali (po)dozrenie, že mám na myokarde (z)úženú cievu. A mali pravdu. Diagnostikovali mi tak inú Kororárnu Ischemickú Chorobu Srdca CSS III NYHA II.

A tak Som išiel na operačný sál, kde mi urobili Koronarografiu (za pomoci rontgenu a kontrastnej látky hladali sa (z)úžené cievy na srdci). Následne na druhý deň mi urobili zákrok Katetrizáciu srdca a angiografiu. Presnejšie mi do cievy na (pred)zápästí a na druhý deň na slabinách pomocou vpichu pán doktor zavádzal tenkú ohybnú trubičku (katéter) až k samotnej cievy na srdci do ktorej mi vložil sieťkovú kovovú výstuž aby sa cieva (ne)zužovala. Obidva zákroky trvali do 15min.

V nemocnici Som tak strávil jeden týždeň. Pribudli mi tak lieky, ktoré Som po dvoch týždňoch musel vysadiť. Totiž, keď Som ich užíval Som myslel, že umriem. Dostával Som záchvaty (za)dýchavania. Keď Som to konzultoval s kardiologičkou, povedala mi, že to so srdcom (ne)má nič spoločné a mám to riešiť s internistkou.

A tak Som sa rozhodol, že tie lieky (ne)budem brať. Keď si nájdem čas, zájdem za internistkou a tam to poriešime. Takto mi je dobre, nič mi nieje a hlavne sa (ne)zadýchavam. Nedostávam záchvaty.

Diagnózy:
Kardiológia
Kororárna AS choroba (Ischemická choroba srdca)
Diabetológia
Diabetes Melitus typ 2
Endokrinológia
Hypotyreóza
Psychiatria
F20.0 Paranoidná schizofrénia
F51.8 Insomnia
Interné
Artériová hypertenzia
Hypecholesterolémia
Intolerancia statínu
Obezitas exogemes BMI 38,8
Steatóza pečene
Nikotinizmus

Čo k diagnózam povedať? Za všetko môže moje (ne)zdravé stravovanie, málo pohybu, fajčenie cigariet. A samozrejme (ne)dostatočný zdravý životný štýl.

Lieky od diabetológie, endokrinológie a psychiatrii beriem. Len Som vysadil kardiológiu a interné. Do kopy by Som mal tak brať lieky o počte 12 s kombináciami ráno a večer.

Po psychickej stránke sa mám chválitebne, mohlo by byť aj lepšie. Insomnia ma obchádza už tretí rok, potom ako Som ju porazil. Psychózy, bludy a halucinácie od tej doby ostali vytesnené, pozabudnuté, či potlačené v individuálnom (ne)vedomí. T.z. že si túto skutočnosť uvedomujem, ale strážim si svoje čisté vedomie, na úkor nečistého (ne)vedomia a (ne)dovolím aby ovplyvňovali moje vedomie, aby uzreli svetlo vedomia.

Čistota tu znamená správny a zdravý duchovný postoj a (ne)čistota jeho opak. Želám a prajem vám veľa zdravíčka a veľa pochopenia v živote. S pozdravom:

Dušan

link

newest entries : 

created by dzI/O 2015 - 2021size : 77 885 Bgenerated in : 0.084 si'm using cookies, if you disagree leavethemes displays : 10 202 924 xunique displays : 1 251 216 xip address : 52.205.167.104

please, support the creator

page has income only from voluntary contributors...
you may contribute...
by bank transfer
SK41 1100 0000
0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
by pay by square...
by PayPal
by Viamo
by Donater
and now look, who contributed...