pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Čo to stvára táto štvorica pred SNM, na ktorom je ukrajinská vlajka

príspevkov
8
zobrazení
541
unikátne
84
tému vytvoril(a) 14.3.2023 18:46 Kasafran
1
14.03.2023, 18:46
Čo to stvára táto štvorica pred SNM, na ktorom je ukrajinská vlajka...?

file:///home/kasafran/Stiahnut%C3%A9/Aodft034H1s_s720x720.jpg
2

1. Kasafran 14.03.2023, 18:46

Čo to stvára táto štvorica pred SNM, na ktorom je ukrajinská vlajka...? file:///home/kasafran/Stiahnut%C3%A9/Aodft034H1s_s720x720.jpg

1▲
14.03.2023, 18:52
Opravvedlňuem sa, že sa to nedá otvoriť - je to fotografia prezidenta ČR a prezidentky SR so svojimi partnermi pred budovou Slovenského národného múzea v Bratislave, na ktorom je vyvesená ukrajinská vlajka...!!!
6

2. Kasafran 14.03.2023, 18:52

Opravvedlňuem sa, že sa to nedá otvoriť - je to fotografia prezidenta ČR a prezidentky SR so svojimi partnermi pred budovou Slovenského národného múzea v Bratislave, na ktorom je vyvesená ukrajinská vlajka...!!!

2▲
14.03.2023, 18:58
Keď dáš prístup do svojho počítača, tak stiahnem fotku a uložím ju za teba sem do galérie. Pozri vpravo: Pridať obrázok.
none
3

1. Kasafran 14.03.2023, 18:46

Čo to stvára táto štvorica pred SNM, na ktorom je ukrajinská vlajka...? file:///home/kasafran/Stiahnut%C3%A9/Aodft034H1s_s720x720.jpg

1▲
14.03.2023, 18:52
Odkaz nejde %%%%%
none
4

3. djjaro 14.03.2023, 18:52

Odkaz nejde %%%%%

3▲
14.03.2023, 18:54
Mňa to nepre-kvapuje
none
5

4. djjaro 14.03.2023, 18:54

Mňa to nepre-kvapuje

4▲
14.03.2023, 18:57
Myslím že to mali aj v českom múzeu
none
7

1. Kasafran 14.03.2023, 18:46

Čo to stvára táto štvorica pred SNM, na ktorom je ukrajinská vlajka...? file:///home/kasafran/Stiahnut%C3%A9/Aodft034H1s_s720x720.jpg

1▲
14.03.2023, 19:48
...myslel si tycht0 psych0s0v...???
odkaz
súhlasí: Kasafran
none
8

7. d0d0...very best 14.03.2023, 19:48

...myslel si tycht0 psych0s0v...???
https://www.dzio.sk/zumpa/gallery/1678819680.jpg

7▲
14.03.2023, 20:57
(7) Dodo-best,
samozrejme, že áno! Mali by sme si však uvedomiť, že takých psychošov je na čele štátov NATO a EÚ skoro viacej ako maku v makovici...
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 144 235 B vygenerované za : 0.198 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 796 608 x jedinečné zobrazenia : 5 266 872 x ip adresa : 216.73.216.125
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none