pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Bude současný Putinův “Syrský gambit” logicky pokračovat “Berlínským gambitem”?

príspevkov
24
zobrazení
3 411
unikátne
1 005
tému vytvoril(a) 10.12.2024 17:15 Kasafran
1
10.12.2024, 17:15
Bude současný Putinův “Syrský gambit” logicky pokračovat “Berlínským gambitem”...?
MAP 2161
9 prosince, 2024

Je to Putin, kdo řídí současný svět podle vlastních pravidel, se zdá být stále jistější. Po syrském gambitu (1) se očekává gambit berlínský (2).

odkaz
2

1. Kasafran 10.12.2024, 17:15

Bude současný Putinův “Syrský gambit” logicky pokračovat “Berlínským gambitem”...? MAP 2161 9 prosince, 2024 Je to Putin, kdo řídí současný svět podle vlastních pravidel, se zdá být stále jistější. Po syrském gambitu (1) se očekává gambit berlínský (2). https://www.michalapetr.com/map-2161-bude-soucasny-putinuv-syrsky-gambit-logicky-pokracovat-berlinskym-gambitem-dokonceni-vcerejsi-analyzy/

1▲
10.12.2024, 19:42
A sionfašisti spia alebo kde sa flákajú?
none
3

2. Nadja 10.12.2024, 19:42

A sionfašisti spia alebo kde sa flákajú?

2▲
11.12.2024, 00:56
(2) Nadjenka,
chceš tým naznačiť, že Teba zo svojich aktivít vynechávajú...?!
9

3. Kasafran 11.12.2024, 00:56

(2) Nadjenka,
chceš tým naznačiť, že Teba zo svojich aktivít vynechávajú...?!

3▲
11.12.2024, 15:19
Veru, vynechávajú, aj Putin ma vynecháva, je toto normálne?
👍: era
none
11

9. Nadja 11.12.2024, 15:19

Veru, vynechávajú, aj Putin ma vynecháva, je toto normálne?

9▲
11.12.2024, 15:45
No nie je asi sa na teba budeme musieť trošku viac zamerať.
none
13

11. Pátrač 11.12.2024, 15:45

No nie je asi sa na teba budeme musieť trošku viac zamerať.

11▲
11.12.2024, 16:15
Zamieravajte a nediskriminujte ma, a ozaj... ty si sionfašista alebo Putin?
👍: Pátrač
none
17

13. Nadja 11.12.2024, 16:15

Zamieravajte a nediskriminujte ma, a ozaj... ty si sionfašista alebo Putin?

13▲
11.12.2024, 19:11
Nuž diskriminácia, to je moje.
A asi budem sionfašistom, lebo do fašistov mi nadávajú bežne, ešte odhalia moje tajné oné o sionistoch a budem jasný ako 🌞🌞
none
21

13. Nadja 11.12.2024, 16:15

Zamieravajte a nediskriminujte ma, a ozaj... ty si sionfašista alebo Putin?

13▲
11.12.2024, 23:04
(13) Nadjenka,
opäť si zabudla, že deťmi Sionu nie sú len sionisti, ale aj fašisti, nacisti a desiatky ďalších "humánnych" spolkov a organizácií...?
A to si sa tiež ešte nedozvedela, že aj z komunistu Putina sa už dávno stal pravoslávny kresťan...?
22

21. Kasafran 11.12.2024, 23:04

(13) Nadjenka,
opäť si zabudla, že deťmi Sionu nie sú len sionisti, ale aj fašisti, nacisti a desiatky ďalších "humánnych" spolkov a organizácií...?
A to si sa tiež ešte nedozvedela, že aj z komunistu Putina sa už dávno stal pravoslávny kresťan...?

21▲
11.12.2024, 23:37
Haraburdin je už najnovšie žena.

odkaz

Snáď sa s ním komunisticky vy***eš.
none
23

22. Fotón 11.12.2024, 23:37

Haraburdin je už najnovšie žena.

https://www.youtube.com/watch?v=dSG3WFgTPiE&ab_channel=Aktuality.sk

Snáď sa s ním komunisticky vy***eš.

22▲
11.12.2024, 23:38
Oprava: v.y.j.e.b.e.š. (Pako debilný)
none
24

21. Kasafran 11.12.2024, 23:04

(13) Nadjenka,
opäť si zabudla, že deťmi Sionu nie sú len sionisti, ale aj fašisti, nacisti a desiatky ďalších "humánnych" spolkov a organizácií...?
A to si sa tiež ešte nedozvedela, že aj z komunistu Putina sa už dávno stal pravoslávny kresťan...?

21▲
12.12.2024, 00:06
Najväčší sionfašistii sú v tvojom spolku Prometheus.

odkaz
none
12

9. Nadja 11.12.2024, 15:19

Veru, vynechávajú, aj Putin ma vynecháva, je toto normálne?

9▲
11.12.2024, 16:14
Myslíš, že Putin zasväcuje Kasafrana do svojich aktivít?
none
14

12. era 11.12.2024, 16:14

Myslíš, že Putin zasväcuje Kasafrana do svojich aktivít?

12▲
11.12.2024, 16:16
No asi hej, posiela mu priamo maily, to už máme dokázané.
súhlasí: Kasafran
👍: era
none
15

14. Nadja 11.12.2024, 16:16

No asi hej, posiela mu priamo maily, to už máme dokázané.

14▲
11.12.2024, 16:27
Ale myslím, že Kasafran musí byť z nás veľmi nešťastný, keď mu neveríme, že všetko zlo spôsobujú sionfašisti. 😉
👍: Pátrač
none
16

15. era 11.12.2024, 16:27

Ale myslím, že Kasafran musí byť z nás veľmi nešťastný, keď mu neveríme, že všetko zlo spôsobujú sionfašisti. 😉

15▲
11.12.2024, 19:09
Otázkou ostáva, kto spôsobuje všetko dobro?
none
18

16. Pátrač 11.12.2024, 19:09

Otázkou ostáva, kto spôsobuje všetko dobro?

16▲
11.12.2024, 19:40
Ty?
súhlasí: Pátrač
none
19

18. era 11.12.2024, 19:40

Ty?

18▲
11.12.2024, 19:45
Si myslím, že asi ONI. 😂
none
20

12. era 11.12.2024, 16:14

Myslíš, že Putin zasväcuje Kasafrana do svojich aktivít?

12▲
11.12.2024, 22:46
(12) Era,
veru tak - Putin ma denno-denne zasväcuje do svojich plánov a rozhodnbutí, začo som mu neskonale vďačný...!
Predpokladal som, že to udrží v tajnosti tak ako ja, a preto obdivujem Tvoju schopnosť získať až také moje prísne utajované kontakty...!
👍: era
4

2. Nadja 10.12.2024, 19:42

A sionfašisti spia alebo kde sa flákajú?

2▲
11.12.2024, 13:17
Sionfašisti usilovne bombardujú Sýriu, len čo Asad vytiahol päty z krajiny už tam lietajú, ktohovie prečo?
none
5

4. Pátrač 11.12.2024, 13:17

Sionfašisti usilovne bombardujú Sýriu, len čo Asad vytiahol päty z krajiny už tam lietajú, ktohovie prečo?

4▲
11.12.2024, 13:31
Možno Asad im poskytoval záruky, že to na nich nepoužije.

Ale títo revolucionári, na tých asi nie je spoľahnutie.
none
6

5. era 11.12.2024, 13:31

Možno Asad im poskytoval záruky, že to na nich nepoužije.

Ale títo revolucionári, na tých asi nie je spoľahnutie.

5▲
11.12.2024, 13:44
Ale je!!
Všetci Sýrčania, čo utekali pred krutým tyranom Asadom sa dnes môžu slobodne vrátiť do vlasti!!!
Čo myslíš koľkí využijú nastolenú demokraciu v Sýrii na návrat?
Údajne USA vypísali odmenu za teroristu, ktorý je dnes nejaký precedom sýrskej vlády. Takže sa čochvíľa budú po pleciach tľapkať ako dobre sa dohodli. 😎
none
7

6. Pátrač 11.12.2024, 13:44

Ale je!!
Všetci Sýrčania, čo utekali pred krutým tyranom Asadom sa dnes môžu slobodne vrátiť do vlasti!!!
Čo myslíš koľkí využijú nastolenú demokraciu v Sýrii na návrat?
Údajne USA vypísali odmenu za teroristu, ktorý je dnes nejaký precedom sýrskej vlády. Takže sa čochvíľa budú po pleciach tľapkať ako dobre sa dohodli. 😎

6▲
11.12.2024, 13:46
No, čo na to povedať? Asi ako Dzio hovorieva: "Padouch nebo hrdina, všichni jedna rodina." 😁😁😁
👍: Pátrač
none
8

6. Pátrač 11.12.2024, 13:44

Ale je!!
Všetci Sýrčania, čo utekali pred krutým tyranom Asadom sa dnes môžu slobodne vrátiť do vlasti!!!
Čo myslíš koľkí využijú nastolenú demokraciu v Sýrii na návrat?
Údajne USA vypísali odmenu za teroristu, ktorý je dnes nejaký precedom sýrskej vlády. Takže sa čochvíľa budú po pleciach tľapkať ako dobre sa dohodli. 😎

6▲
11.12.2024, 13:54
Asad mal viac rozumu, ako to vaše terajšie prasiatko...
none
10

4. Pátrač 11.12.2024, 13:17

Sionfašisti usilovne bombardujú Sýriu, len čo Asad vytiahol päty z krajiny už tam lietajú, ktohovie prečo?

4▲
11.12.2024, 15:21
Preventívne, vieš, aká je prevencia dôležitá?
👍: era
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 268 414 B vygenerované za : 0.192 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 793 076 x jedinečné zobrazenia : 5 266 342 x ip adresa : 216.73.217.150
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none