pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
AstraZeneca pred súdom: Čo znamená priznanie vedľajších účinkov jej vakcín proti covidu?
|
|
príspevkov 36 |
zobrazení 1 126 |
unikátne 114 |
tému vytvoril(a) 11.5.2024 23:30 Kasafran
|
Téma je len na čítanie...
1
|
AstraZeneca pred súdom: Čo znamená priznanie vedľajších účinkov jej vakcín proti covidu...? aktuality.sk 11. máj 2024 odkaz
|
|
|
2
|
|
|
1. Kasafran 11.05.2024, 23:30
AstraZeneca pred súdom: Čo znamená priznanie vedľajších účinkov jej vakcín proti covidu...? aktuality.sk 11. máj 2024 https://www.aktuality.sk/clanok/8A5QDdD/astrazeneca-pred-sudom-co-znamena-priznanie-vedlajsich-ucinkov-jej-vakcin-proti-covidu/
1▲
12.05.2024, 08:28
|
Ty máš pred súdom hlavne svoju komunistickú ficovskú hlavu.
|
 |
|
3
|
|
|
2. Reset 12.05.2024, 08:28
Ty máš pred súdom hlavne svoju komunistickú ficovskú hlavu.
2▲
12.05.2024, 08:30
|
A čo máš vlastne proti komunistom? 😉
|
 |
|
4
|
|
|
3. Dzio 12.05.2024, 08:30
A čo máš vlastne proti komunistom? 😉
3▲
12.05.2024, 08:33
|
Nič takô. Len toto: odkaz
|
 |
|
5
|
|
|
4. Reset 12.05.2024, 08:33
Nič takô. Len toto:
https://www.youtube.com/watch?v=okhYrk4OsVc&list=PLotTtqfwPdfteqgd9TMzW90vp4vaUZ75F&index=1
4▲
12.05.2024, 08:34
|
Ale, vieš o tom, že to je minulosť 😉
Ktorú nie je možné zmeniť a teda zbytočne sa tým zaoberať 😉
|
 |
|
7
|
|
|
5. Dzio 12.05.2024, 08:34
Ale, vieš o tom, že to je minulosť 😉
Ktorú nie je možné zmeniť a teda zbytočne sa tým zaoberať 😉
5▲
12.05.2024, 08:38
|
Minulosť je kľúčom k budúcnosti.
|
 |
|
9
|
|
|
7. Reset 12.05.2024, 08:38
Minulosť je kľúčom k budúcnosti.
7▲
12.05.2024, 08:39
|
Podľa mňa, prítomnosť a to čo práve teraz urobíme je štartovacím bodom, ktorý ovplyvní, čo bude zajtra 😉
|
 |
|
6
|
|
|
4. Reset 12.05.2024, 08:33
Nič takô. Len toto:
https://www.youtube.com/watch?v=okhYrk4OsVc&list=PLotTtqfwPdfteqgd9TMzW90vp4vaUZ75F&index=1
4▲
12.05.2024, 08:36
|
Už zopár desiatok rokov, žijeme v demokracii ale zdá sa že niektorí, akoby to nevnímali 😉
|
 |
|
8
|
|
|
6. Dzio 12.05.2024, 08:36
Už zopár desiatok rokov, žijeme v demokracii ale zdá sa že niektorí, akoby to nevnímali 😉
6▲
12.05.2024, 08:39
|
Snáď možno vieš, kto postavil Berlínsky múr.
|
 |
|
10
|
|
|
8. Reset 12.05.2024, 08:39
Snáď možno vieš, kto postavil Berlínsky múr.
8▲
12.05.2024, 08:39
|
No, na to narážam, že ten je už dávno fuč 😉
|
 |
|
11
|
|
|
10. Dzio 12.05.2024, 08:39
No, na to narážam, že ten je už dávno fuč 😉
10▲
12.05.2024, 08:40
|
|
12
|
|
|
11. Reset 12.05.2024, 08:40
To si len myslíš.
11▲
12.05.2024, 08:42
|
Nu v hlavách niektorých možno stále existuje 😉
|
 |
|
14
|
|
|
12. Dzio 12.05.2024, 08:42
Nu v hlavách niektorých možno stále existuje 😉
12▲
12.05.2024, 08:44
|
|
15
|
|
|
14. Reset 12.05.2024, 08:44
Nie len v hlavách
https://e3.365dm.com/22/10/2048x1152/skynews-vladimir-putin-russia_5922288.jpg?20221007210837
14▲
12.05.2024, 08:46
|
A v čom je vlastne problém? 😉
Veď Vlado nech si panuje vo svojom impériu a Joe vo svojom 😉
|
 |
|
19
|
|
|
15. Dzio 12.05.2024, 08:46
A v čom je vlastne problém? 😉
Veď Vlado nech si panuje vo svojom impériu a Joe vo svojom 😉
15▲
12.05.2024, 08:51
|
joe nema nic vsetko bude ruske krym aj aljaska o tom spievaju aj male deti a je nemozne aby sa tak nestalo ked hlavny velitel vyzval k poslednemu boju. odkaz
|
 |
|
22
|
|
|
19. Vladimir 12.05.2024, 08:51
joe nema nic vsetko bude ruske krym aj aljaska o tom spievaju aj male deti a je nemozne aby sa tak nestalo ked hlavny velitel vyzval k poslednemu boju.
https://youtu.be/_yMEXL0XD24?si=v0cRsjPo5-RO46jC
19▲
12.05.2024, 08:57
|
Ale je aj napísané, že kto s čím bojuje, s tým aj hynie 😉
Tak vážne chcete aby ten boj bol POSLEDNÝ? 😉
|
 |
|
24
|
|
|
19. Vladimir 12.05.2024, 08:51
joe nema nic vsetko bude ruske krym aj aljaska o tom spievaju aj male deti a je nemozne aby sa tak nestalo ked hlavny velitel vyzval k poslednemu boju.
https://youtu.be/_yMEXL0XD24?si=v0cRsjPo5-RO46jC
19▲
12.05.2024, 08:59
|
Čo keby ste deti naučili nové pesníčky? 😉
Možno tieto existujúce už neovplyvníte, ale tie nové, ktoré sa zrodia? 😉
Píše sa : "Nové víno sa nalieva do nových mechov" 😉
Čo keby ste to skúsili? 😉
|
 |
|
27
|
|
|
24. Dzio 12.05.2024, 08:59
Čo keby ste deti naučili nové pesníčky? 😉
Možno tieto existujúce už neovplyvníte, ale tie nové, ktoré sa zrodia? 😉
Píše sa : "Nové víno sa nalieva do nových mechov" 😉
Čo keby ste to skúsili? 😉
24▲
12.05.2024, 09:17
|
"Nové víno sa nalieva do nových mechov" Ale nakoniec vždy stečie do starých mechúrov. A keď sa verchuška dobre napije...
|
|
|
17
|
|
|
14. Reset 12.05.2024, 08:44
Nie len v hlavách
https://e3.365dm.com/22/10/2048x1152/skynews-vladimir-putin-russia_5922288.jpg?20221007210837
14▲
12.05.2024, 08:49
|
Lebo ja osobne nemám napríklad problém ani s Rusmi ani s Američanmi 😉
Obaja majú čosi do seba 😉
|
 |
|
13
|
|
|
11. Reset 12.05.2024, 08:40
To si len myslíš.
11▲
12.05.2024, 08:43
|
Ale vážne, bol som v Berlíne na výlete a ostali po ňom len suveníry 😉
|
 |
|
16
|
|
|
13. Dzio 12.05.2024, 08:43
Ale vážne, bol som v Berlíne na výlete a ostali po ňom len suveníry 😉
13▲
12.05.2024, 08:49
|
Bože, ty stále nevieš, kto sa najviac zasadil o stavbu Berlínskeho múru.
|
 |
|
18
|
|
|
16. Reset 12.05.2024, 08:49
Bože, ty stále nevieš, kto sa najviac zasadil o stavbu Berlínskeho múru.
16▲
12.05.2024, 08:50
|
No, stále vravím, to je už minulosť 😉
Čo bolo bolo, terazky sme tu 😉
A otázka znie, čo s týmto "problémikom" urobíme 😉
|
 |
|
20
|
|
|
18. Dzio 12.05.2024, 08:50
No, stále vravím, to je už minulosť 😉
Čo bolo bolo, terazky sme tu 😉
A otázka znie, čo s týmto "problémikom" urobíme 😉
18▲
12.05.2024, 08:51
|
|
21
|
|
|
20. Reset 12.05.2024, 08:51
To si len myslíš.
20▲
12.05.2024, 08:55
|
No, myslím si, že každý problém má svoje riešenie 😉
|
 |
|
23
|
|
|
21. Dzio 12.05.2024, 08:55
No, myslím si, že každý problém má svoje riešenie 😉
21▲
12.05.2024, 08:58
|
Tento problém má iba jediné riešenie. Keď menovaný KGBák zomrie.
|
 |
|
25
|
|
|
23. Reset 12.05.2024, 08:58
Tento problém má iba jediné riešenie. Keď menovaný KGBák zomrie.
23▲
12.05.2024, 08:59
|
|
26
|
|
|
25. Reset 12.05.2024, 08:59
Tak, ako Stalin.
25▲
12.05.2024, 09:00
|
Poznám aj iné riešenie 😉
Vymazať nenávisť, ktorú voči sebe máte 😉
Podať si ruky a tak 😉
|
 |
|
28
|
|
|
26. Dzio 12.05.2024, 09:00
Poznám aj iné riešenie 😉
Vymazať nenávisť, ktorú voči sebe máte 😉
Podať si ruky a tak 😉
26▲
12.05.2024, 09:20
|
Toto ty očakávaš od najlepších, najspravodlivejších, najmúdrejších kresťanov na celej Mliečnej dráhe?
Aby podali ruku katolíkom?
To radšej čertovi. 🌞
|
|
|
29
|
|
|
26. Dzio 12.05.2024, 09:00
Poznám aj iné riešenie 😉
Vymazať nenávisť, ktorú voči sebe máte 😉
Podať si ruky a tak 😉
26▲
12.05.2024, 12:29
|
Podaj si ruky z človekom, ktorý ti vyvraždí rodinu a denne vyvražďuje ďalšie. Šrapnel od jeho bomby ti pošle dcéru na cintorín. Vy ešte stále neviete, čo sa deje?
|
 |
|
30
|
|
|
29. Reset 12.05.2024, 12:29
Podaj si ruky z človekom, ktorý ti vyvraždí rodinu a denne vyvražďuje ďalšie. Šrapnel od jeho bomby ti pošle dcéru na cintorín. Vy ešte stále neviete, čo sa deje?
29▲
12.05.2024, 14:16
|
Mali by sme myslieť na státisíce civilistov, ktorých povraždili Američania v Iraku.
Ale to vás na psychiatrii neučia.
|
 |
|
31
|
|
|
30. omega 12.05.2024, 14:16
Mali by sme myslieť na státisíce civilistov, ktorých povraždili Američania v Iraku.
Ale to vás na psychiatrii neučia.
30▲
12.05.2024, 15:38
|
Dnes by sme mali myslieť, na matky!! Tiež aj na matky, ktoré ešte nimi budú.🎁
|
|
|
33
|
|
|
31. peter67 12.05.2024, 15:38
Dnes by sme mali myslieť, na matky!! Tiež aj na matky, ktoré ešte nimi budú.🎁
31▲
12.05.2024, 17:56
|
 Veru, dnes chýba téma venovaná matkám.
|
 |
|
34
|
|
|
33. omega 12.05.2024, 17:56
Veru, dnes chýba téma venovaná matkám.
33▲
12.05.2024, 18:03
|
|
35
|
|
|
34. Milaníčko 12.05.2024, 18:03
Založ a podlož.   
34▲
12.05.2024, 18:25
|
Už je trochu neskoro  Taká Skajka by založila ešte včera
|
 |
|
36
|
|
|
35. omega 12.05.2024, 18:25
Už je trochu neskoro  Taká Skajka by založila ešte včera
35▲
12.05.2024, 19:01
|
|
32
|
|
|
30. omega 12.05.2024, 14:16
Mali by sme myslieť na státisíce civilistov, ktorých povraždili Američania v Iraku.
Ale to vás na psychiatrii neučia.
30▲
12.05.2024, 16:32
|
Falošná stopa (red herring), údený sleď je argumentačný klam.
Podstatu klamu vystihuje známa anekdota:
USA: Koľko je v ZSSR priemerný plat kvalifikovaného robotníka?
ZSSR: A vy zasa bijete černochov!
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 299 438 B
vygenerované za : 0.229 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 792 403 x
jedinečné zobrazenia : 5 266 253 x
ip adresa : 216.73.217.150
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|