pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Arogancia a drzosť liberálnych darebákov dosiahla vrchol

príspevkov
75
zobrazení
869
unikátne
35
tému vytvoril(a) 9.10.2023 13:16 Kasafran
1
09.10.2023, 13:16
Arogancia a drzosť liberálnych darebákov dosiahla vrchol. Zanechali dlh neuveriteľných 21,1 miliardy eur! Soptí národniarka Kramplová...
Jozef Uhlarik
09.10.23-

odkaz
2

1. Kasafran 09.10.2023, 13:16

Arogancia a drzosť liberálnych darebákov dosiahla vrchol. Zanechali dlh neuveriteľných 21,1 miliardy eur! Soptí národniarka Kramplová... Jozef Uhlarik 09.10.23- https://ereport.sk/arogancia-a-drzost-liberalnych-darebakov/

1▲
09.10.2023, 13:19
A to všetko pre naše dobro, pre naše zdravie a pre záchranu Ukrajiny!
👍: Kasafran , J.Tull
none
3

2. era 09.10.2023, 13:19

A to všetko pre naše dobro, pre naše zdravie a pre záchranu Ukrajiny!

2▲
09.10.2023, 13:21
JA SOM spokojný, 2x mi v minulom roku valorizovali dôchodok 😉
👍: J.Tull
none
4

2. era 09.10.2023, 13:19

A to všetko pre naše dobro, pre naše zdravie a pre záchranu Ukrajiny!

2▲
09.10.2023, 13:27
(2) Era,
zrejme si pozabudol dodať, že už aj pre záchranu Izraela...
👍: era
6

4. Kasafran 09.10.2023, 13:27

(2) Era,
zrejme si pozabudol dodať, že už aj pre záchranu Izraela...

4▲
09.10.2023, 13:31
(3) EnaX,
a spočítal si si, či Ti valorizácia dôchdku vyrovnala infláciu...?
U mňa sa tak nestalo...!
7

6. Kasafran 09.10.2023, 13:31

(3) EnaX,
a spočítal si si, či Ti valorizácia dôchdku vyrovnala infláciu...?
U mňa sa tak nestalo...!

6▲
09.10.2023, 13:34
Infláciu neriešim 😉

Riešim len či dosiahnem vyrovnaný rozpočet a ten dosiahnem 😉
👍: era
none
5

2. era 09.10.2023, 13:19

A to všetko pre naše dobro, pre naše zdravie a pre záchranu Ukrajiny!

2▲
09.10.2023, 13:30
Ak by sme nezachranovali Ukrajinu, mal by si tu druhé pásmo Gazy... to radšej chceš ?
👎: djjaro
none
8

5. tomas12345 09.10.2023, 13:30

Ak by sme nezachranovali Ukrajinu, mal by si tu druhé pásmo Gazy... to radšej chceš ?

5▲
09.10.2023, 14:01
To nie je vôbec isté.
Len zase šíriš strach. Veď počkaj, pánbožko ti to strašenie ľudí pekne spočíta.
súhlasí: Kasafran
none
9

8. era 09.10.2023, 14:01

To nie je vôbec isté.
Len zase šíriš strach. Veď počkaj, pánbožko ti to strašenie ľudí pekne spočíta.

8▲
09.10.2023, 14:05
v čom je to iné ?
none
10

9. tomas12345 09.10.2023, 14:05

v čom je to iné ?

9▲
09.10.2023, 14:08
Píšem, že to NIE JE ISTÉ.
súhlasí: Kasafran
none
12

10. era 09.10.2023, 14:08

Píšem, že to NIE JE ISTÉ.

10▲
09.10.2023, 14:49
pýtam sa v čom je to iné.
none
13

12. tomas12345 09.10.2023, 14:49

pýtam sa v čom je to iné.

12▲
09.10.2023, 14:55
V tom, že na Slovensku sa netĺčieme ako v pásme Gazy a s Ukrajinou máme NIČ, nie je v EU ani NATO 😉

Práve naopak, posielaním zbraní živíme konflikt 😉
súhlasí: Kasafran
none
32

13. Satan 09.10.2023, 14:55

V tom, že na Slovensku sa netĺčieme ako v pásme Gazy a s Ukrajinou máme NIČ, nie je v EU ani NATO 😉

Práve naopak, posielaním zbraní živíme konflikt 😉

13▲
09.10.2023, 20:23
Ak im nepošleme zbrane, Rusko Ukrajinu dobyje a Rusko bude náš sused.. a ako všetci vieme, Putin bude mať potom SVK hned za rohom, a jeho imperialistické chutky budú chcieť SVK
none
36

32. tomas12345 09.10.2023, 20:23

Ak im nepošleme zbrane, Rusko Ukrajinu dobyje a Rusko bude náš sused.. a ako všetci vieme, Putin bude mať potom SVK hned za rohom, a jeho imperialistické chutky budú chcieť SVK

32▲
09.10.2023, 20:32
Našich slovenských pár zbraní Ukrajinu nezachráni.
none
37

36. era 09.10.2023, 20:32

Našich slovenských pár zbraní Ukrajinu nezachráni.

36▲
09.10.2023, 20:33
Ale nás to uvrhne do stredoveku, už sme skoro posledný v éú !!!!!!!
none
47

36. era 09.10.2023, 20:32

Našich slovenských pár zbraní Ukrajinu nezachráni.

36▲
09.10.2023, 21:29
kvapku ku kvapke vytvorí kýbel plný vody
none
63

47. tomas12345 09.10.2023, 21:29

kvapku ku kvapke vytvorí kýbel plný vody

47▲
10.10.2023, 06:44
Kvapka ku kvapke a máš pohlavnú chorobu, ale tú nezískaš čuchaním smradľavých nôh pofidérnych ženščin.
38

32. tomas12345 09.10.2023, 20:23

Ak im nepošleme zbrane, Rusko Ukrajinu dobyje a Rusko bude náš sused.. a ako všetci vieme, Putin bude mať potom SVK hned za rohom, a jeho imperialistické chutky budú chcieť SVK

32▲
09.10.2023, 20:34
Tomáško čo myslíš, prečo Hamas terazky tak mohutne útočí na Izrael? Odkiaľ má zbrane? Há?
39

38. peter67 09.10.2023, 20:34

Tomáško čo myslíš, prečo Hamas terazky tak mohutne útočí na Izrael? Odkiaľ má zbrane? Há?

38▲
09.10.2023, 20:34
Eloň Musk ?
none
42

39. Milaníčko 09.10.2023, 20:34

Eloň Musk ?

39▲
09.10.2023, 20:37
Nie. V.Z.
44

42. peter67 09.10.2023, 20:37

Nie. V.Z.

42▲
09.10.2023, 20:37
none
48

38. peter67 09.10.2023, 20:34

Tomáško čo myslíš, prečo Hamas terazky tak mohutne útočí na Izrael? Odkiaľ má zbrane? Há?

38▲
09.10.2023, 21:29
Z Ruska, Z Iránu.
none
49

48. tomas12345 09.10.2023, 21:29

Z Ruska, Z Iránu.

48▲
09.10.2023, 21:31
Aj od nás, či ?
none
46

32. tomas12345 09.10.2023, 20:23

Ak im nepošleme zbrane, Rusko Ukrajinu dobyje a Rusko bude náš sused.. a ako všetci vieme, Putin bude mať potom SVK hned za rohom, a jeho imperialistické chutky budú chcieť SVK

32▲
09.10.2023, 21:01
Veď nech chce ale potom to už bude konflikt Rusko vs NATO a ten skončí kataklyzmou 😉
👎: tomas12345
none
50

46. Satan 09.10.2023, 21:01

Veď nech chce ale potom to už bude konflikt Rusko vs NATO a ten skončí kataklyzmou 😉

46▲
09.10.2023, 21:34
Takže podla teba mu máme dať Slovensko ?
____________
Nebude, skončí to tak že Putin stroskotá už na Ukrajine, v Rusku ho kvoli tomu zosadia, a dosadia novú prozápadnú vládu, ktorá vyjedná so západom prímerie.
none
51

50. tomas12345 09.10.2023, 21:34

Takže podla teba mu máme dať Slovensko ?
____________
Nebude, skončí to tak že Putin stroskotá už na Ukrajine, v Rusku ho kvoli tomu zosadia, a dosadia novú prozápadnú vládu, ktorá vyjedná so západom prímerie.

50▲
09.10.2023, 21:37
To by sa ti páčilo že ty ****a fašistická, ale takto to nebude, bude to presný opak.
none
52

51. Milaníčko 09.10.2023, 21:37

To by sa ti páčilo že ty ****a fašistická, ale takto to nebude, bude to presný opak.

51▲
09.10.2023, 21:42
Opak iba tak v tvojich mokrých snoch, Putin zničil životy nielen Ukrajincom ale aj Rusom... odkedy vládne, odvtedy v Rusku ešte viac klesla životná úroven...
none
53

52. tomas12345 09.10.2023, 21:42

Opak iba tak v tvojich mokrých snoch, Putin zničil životy nielen Ukrajincom ale aj Rusom... odkedy vládne, odvtedy v Rusku ešte viac klesla životná úroven...

52▲
09.10.2023, 21:43
none
54

53. Milaníčko 09.10.2023, 21:43

https://www.facebook.com/watch?v=1360298787893116

53▲
09.10.2023, 21:50
Ano, takýchto propagátorov ruskej propagandy máte v Europe kopec.... aj ty patríš medzi nich, spolu s Clearom, Petrom, Kasafranom
none
55

54. tomas12345 09.10.2023, 21:50

Ano, takýchto propagátorov ruskej propagandy máte v Europe kopec.... aj ty patríš medzi nich, spolu s Clearom, Petrom, Kasafranom

54▲
09.10.2023, 21:53
Tvoj ***** je propaganda, to je reálny človek, ktorý tam bol a videl to ty ****s americký !!!!!!!!!!!!!!!!
none
56

55. Milaníčko 09.10.2023, 21:53

Tvoj ***** je propaganda, to je reálny človek, ktorý tam bol a videl to ty ****s americký !!!!!!!!!!!!!!!!

55▲
09.10.2023, 21:54
iba trepe čo mu nadiktovali v Kremli... typický ruský propagátor... tomu nejde o pravdu, trepe to za čo dostane ruble...
none
57

56. tomas12345 09.10.2023, 21:54

iba trepe čo mu nadiktovali v Kremli... typický ruský propagátor... tomu nejde o pravdu, trepe to za čo dostane ruble...

56▲
09.10.2023, 21:56
Som vedel že si *****, ale že si aj ****a americká si dokázal až teraz, gratulujem ti, vyhral si bilión galónov ropy, môžeš si pre ňu ísť do Izraela.
súhlasí: Kasafran
👍: era
none
64

50. tomas12345 09.10.2023, 21:34

Takže podla teba mu máme dať Slovensko ?
____________
Nebude, skončí to tak že Putin stroskotá už na Ukrajine, v Rusku ho kvoli tomu zosadia, a dosadia novú prozápadnú vládu, ktorá vyjedná so západom prímerie.

50▲
10.10.2023, 08:08
Čo si nepochopil na tom, že v takom prípade bude tretia (posledná) svetová? 😉
none
65

64. EnaXnaY 10.10.2023, 08:08

Čo si nepochopil na tom, že v takom prípade bude tretia (posledná) svetová? 😉

64▲
10.10.2023, 09:01
Žiadna posledná. Iba jedna z mnohých v rade.
Nikdy nebude tak, že by sa všetko ľudstvo kompletne vykynožilo. Vždy nejakí ľudia prežijú a budú pokračovať vo vývoji. Použijú, čo sa použiť bude dať...

Akurát, že niečo za zničí, niektorí zomrú - ale to v ľudstve nie je nič nového.
none
66

65. era 10.10.2023, 09:01

Žiadna posledná. Iba jedna z mnohých v rade.
Nikdy nebude tak, že by sa všetko ľudstvo kompletne vykynožilo. Vždy nejakí ľudia prežijú a budú pokračovať vo vývoji. Použijú, čo sa použiť bude dať...

Akurát, že niečo za zničí, niektorí zomrú - ale to v ľudstve nie je nič nového.

65▲
10.10.2023, 09:04
Pre MŇA bude posledná 😉

Veď SOM vravel, že ak zničia civilizáciu, odznova ju budovať nebudem 😉
👍: era
none
67

66. EnaXnaY 10.10.2023, 09:04

Pre MŇA bude posledná 😉

Veď SOM vravel, že ak zničia civilizáciu, odznova ju budovať nebudem 😉

66▲
10.10.2023, 09:25
SOM príliš vyčerpaný na to, aby SOM začínal odznova 😉

Sadnem si na breh rieky a jednoducho umriem 😉
none
68

67. EnaXnaY 10.10.2023, 09:25

SOM príliš vyčerpaný na to, aby SOM začínal odznova 😉

Sadnem si na breh rieky a jednoducho umriem 😉

67▲
10.10.2023, 09:31
Veď sloboda značí aj to, že kto chce, bude budovať a kto nechce, nebude. 🙂
none
69

68. era 10.10.2023, 09:31

Veď sloboda značí aj to, že kto chce, bude budovať a kto nechce, nebude. 🙂

68▲
10.10.2023, 09:36
Sloboda nie je problém ale zmysluplnosť takého konania 😉

Je zbytočné budovať, ak ti to majú zlo-duchovia zničiť 😉
none
70

69. EnaXnaY 10.10.2023, 09:36

Sloboda nie je problém ale zmysluplnosť takého konania 😉

Je zbytočné budovať, ak ti to majú zlo-duchovia zničiť 😉

69▲
10.10.2023, 09:38
Keďže zmysluplnosť neexistovala nikdy, tak by sme tu ani teraz už nemali byť.
Našťastie náš poháňajú pudy, vášne a žiadostivosť a tak tu sme. 🙂
none
71

70. era 10.10.2023, 09:38

Keďže zmysluplnosť neexistovala nikdy, tak by sme tu ani teraz už nemali byť.
Našťastie náš poháňajú pudy, vášne a žiadostivosť a tak tu sme. 🙂

70▲
10.10.2023, 09:46
Táto hra tu má svoj zmysel, len je skrytý 😉

none
72

71. EnaXnaY 10.10.2023, 09:46

Táto hra tu má svoj zmysel, len je skrytý 😉

71▲
10.10.2023, 09:58
Keď sa niekto rozhodne niečo urobiť, tak mu je jedno, či je to súčasť hry, alebo nie. Hlavne, že ho k tomu ženie vidina cieľa. 🙂
none
73

72. era 10.10.2023, 09:58

Keď sa niekto rozhodne niečo urobiť, tak mu je jedno, či je to súčasť hry, alebo nie. Hlavne, že ho k tomu ženie vidina cieľa. 🙂

72▲
10.10.2023, 09:59
Však o tom je zmysel, o tom cieli 😉
👍: era
none
74

73. EnaXnaY 10.10.2023, 09:59

Však o tom je zmysel, o tom cieli 😉

73▲
10.10.2023, 10:01
Tak tak.

A preto po ďalšej svetovej vojne tí, čo budú bez cieľa, budú sedieť pri potôčiku a tí druhí, ktorí si začnú predstavovať nové ciele, sa pustia do práce.
none
75

74. era 10.10.2023, 10:01

Tak tak.

A preto po ďalšej svetovej vojne tí, čo budú bez cieľa, budú sedieť pri potôčiku a tí druhí, ktorí si začnú predstavovať nové ciele, sa pustia do práce.

74▲
10.10.2023, 10:06
Ok 😉

JA to hodnotím tak, že ak bude zničená civilizácia, tak SOM zlyhal a nech skúsi niekto druhý 😉
súhlasí: era
none
15

12. tomas12345 09.10.2023, 14:49

pýtam sa v čom je to iné.

12▲
09.10.2023, 16:40
12 Ale ja nerozumiem tej otázke, pretože ja nepíšem, to isté, nepíšem "rovnaké", ale píšem, že to nie je isté, to jest, nie je to zaručené, že máš pravdu.

Lebo ty píšeš, že: "Ak by sme nezachranovali Ukrajinu, mal by si tu druhé pásmo Gazy" - čiže dávaš do súvislosti vznik "pásma Gazy" niekde tu a naše, Slovenské, zachraňovanie Ukrajiny. Píšem iba, že také tvrdenie sa dá spochybniť, teda nie je zaručené, nie je isté.
none
16

15. era 09.10.2023, 16:40

12 Ale ja nerozumiem tej otázke, pretože ja nepíšem, to isté, nepíšem "rovnaké", ale píšem, že to nie je isté, to jest, nie je to zaručené, že máš pravdu.

Lebo ty píšeš, že: "Ak by sme nezachranovali Ukrajinu, mal by si tu druhé pásmo Gazy" - čiže dávaš do súvislosti vznik "pásma Gazy" niekde tu a naše, Slovenské, zachraňovanie Ukrajiny. Píšem iba, že také tvrdenie sa dá spochybniť, teda nie je zaručené, nie je isté.

15▲
09.10.2023, 16:46
JA bych povedal, že podporou jednej zo strán sa nepriamo zapájame do konfliktu, takže tá druhá Gaza sa môže stať 😉
none
17

16. EnaXnaY 09.10.2023, 16:46

JA bych povedal, že podporou jednej zo strán sa nepriamo zapájame do konfliktu, takže tá druhá Gaza sa môže stať 😉

16▲
09.10.2023, 16:48
Prilievame benzín do ohňa, len aby aj nám nezačala strecha horieť 😉
súhlasí: Kasafran
none
18

17. EnaXnaY 09.10.2023, 16:48

Prilievame benzín do ohňa, len aby aj nám nezačala strecha horieť 😉

17▲
09.10.2023, 16:53
Ale veď prečo by sa to práve nám malo vyhnúť? Nenávisť tu bujnie plnou silou...
none
19

18. era 09.10.2023, 16:53

Ale veď prečo by sa to práve nám malo vyhnúť? Nenávisť tu bujnie plnou silou...

18▲
09.10.2023, 16:56
Lebo JA to nechcem 😉

Načo sme venovali toľko úsilia do budovania civilizácie? 😉

Aby sme ju teraz zničili? 😉
súhlasí: Kasafran
none
20

19. EnaXnaY 09.10.2023, 16:56

Lebo JA to nechcem 😉

Načo sme venovali toľko úsilia do budovania civilizácie? 😉

Aby sme ju teraz zničili? 😉

19▲
09.10.2023, 17:01
Zle sme ju vybudovali, preto nám hrozí, že sa zosype. To máš ako so zle postaveným domom, s domom so zlou statikou - príde silnejšie sneženie a dom sa zrúti.
none
21

20. era 09.10.2023, 17:01

Zle sme ju vybudovali, preto nám hrozí, že sa zosype. To máš ako so zle postaveným domom, s domom so zlou statikou - príde silnejšie sneženie a dom sa zrúti.

20▲
09.10.2023, 17:05
V tom nie je problém 😉

Ale v človeku - tí, ktorí sa zrodili do tohto veku už nevedia, čo by od slasti robili 😉

Keď to tu rozbijú, JA už to odznova stavať nebudem 😉
súhlasí: era , Kasafran
none
22

21. EnaXnaY 09.10.2023, 17:05

V tom nie je problém 😉

Ale v človeku - tí, ktorí sa zrodili do tohto veku už nevedia, čo by od slasti robili 😉

Keď to tu rozbijú, JA už to odznova stavať nebudem 😉

21▲
09.10.2023, 17:08
No veď to, že nevedia, čo by od slasti robili, presne patrí k tomu "zlému vybudovaniu našej civilizácie" 🙂
none
23

22. era 09.10.2023, 17:08

No veď to, že nevedia, čo by od slasti robili, presne patrí k tomu "zlému vybudovaniu našej civilizácie" 🙂

22▲
09.10.2023, 17:13
Nie, inkarnovalo sa tu kopec zlo-duchov a teraz s nami točia 😉
súhlasí: era
none
24

23. EnaXnaY 09.10.2023, 17:13

Nie, inkarnovalo sa tu kopec zlo-duchov a teraz s nami točia 😉

23▲
09.10.2023, 17:15
Tak ako pred storočím, história sa opakuje 😉
none
25

24. EnaXnaY 09.10.2023, 17:15

Tak ako pred storočím, história sa opakuje 😉

24▲
09.10.2023, 17:16
Je to naša skúška 😉
none
26

23. EnaXnaY 09.10.2023, 17:13

Nie, inkarnovalo sa tu kopec zlo-duchov a teraz s nami točia 😉

23▲
09.10.2023, 17:25
To je síce pravda, ale keby existovali pevné základy, nemohla by sa civilizácia zlikvidovať, vydržala by. 🙂
none
27

26. era 09.10.2023, 17:25

To je síce pravda, ale keby existovali pevné základy, nemohla by sa civilizácia zlikvidovať, vydržala by. 🙂

26▲
09.10.2023, 17:26
Však ešte tam niesme, skúška prebieha 😉
súhlasí: Kasafran
none
28

27. EnaXnaY 09.10.2023, 17:26

Však ešte tam niesme, skúška prebieha 😉

27▲
09.10.2023, 17:28
No... uvidíme.
none
29

28. era 09.10.2023, 17:28

No... uvidíme.

28▲
09.10.2023, 17:31
Kým nehorí celosvetový oheň, je to v pohode 😉
👍: era
none
33

15. era 09.10.2023, 16:40

12 Ale ja nerozumiem tej otázke, pretože ja nepíšem, to isté, nepíšem "rovnaké", ale píšem, že to nie je isté, to jest, nie je to zaručené, že máš pravdu.

Lebo ty píšeš, že: "Ak by sme nezachranovali Ukrajinu, mal by si tu druhé pásmo Gazy" - čiže dávaš do súvislosti vznik "pásma Gazy" niekde tu a naše, Slovenské, zachraňovanie Ukrajiny. Píšem iba, že také tvrdenie sa dá spochybniť, teda nie je zaručené, nie je isté.

15▲
09.10.2023, 20:25
Tebe tak porozumieť, to chce diplom...
none
34

33. tomas12345 09.10.2023, 20:25

Tebe tak porozumieť, to chce diplom...

33▲
09.10.2023, 20:28
Vidíš, nikomu nerozumieš a ja si tak neskromne myslím, že nerozumieš ani sám sebe, ale z toho vyrastieš....................možno.
súhlasí: Kasafran
none
35

33. tomas12345 09.10.2023, 20:25

Tebe tak porozumieť, to chce diplom...

33▲
09.10.2023, 20:30
A preto šup šup na výšku, aby si získal ten diplom.

Lebo bez neho tu dávaš svoje múdrosti, ktoré nerozumejú človeku. 🙂
súhlasí: Kasafran
none
40

35. era 09.10.2023, 20:30

A preto šup šup na výšku, aby si získal ten diplom.

Lebo bez neho tu dávaš svoje múdrosti, ktoré nerozumejú človeku. 🙂

35▲
09.10.2023, 20:35
Dnes už je ťažké na vysokú.
Už iba univerzity máme.
👍: era , Kasafran
41

40. peter67 09.10.2023, 20:35

Dnes už je ťažké na vysokú.
Už iba univerzity máme.

40▲
09.10.2023, 20:36
Už len poľovníci idú na vysokú.
súhlasí: peter67
👍: era , Kasafran
none
43

41. Milaníčko 09.10.2023, 20:36

Už len poľovníci idú na vysokú.

41▲
09.10.2023, 20:37
Aj na čiernu.
súhlasí: Milaníčko
45

43. peter67 09.10.2023, 20:37

Aj na čiernu.

43▲
09.10.2023, 20:38
Hej na čiernu po tme.
none
58

41. Milaníčko 09.10.2023, 20:36

Už len poľovníci idú na vysokú.

41▲
09.10.2023, 22:23
(41) Mil@níčko,
ja som nikdy nebol poľovníkom, ale už dlhý čas chodím s kamarátmi každú stredu do vinárne na Vysokú ul...
59

58. Kasafran 09.10.2023, 22:23

(41) Mil@níčko,
ja som nikdy nebol poľovníkom, ale už dlhý čas chodím s kamarátmi každú stredu do vinárne na Vysokú ul...

58▲
09.10.2023, 22:27
Ty do vinárne, ja do pivárne, kto je väčší Slovák ?
súhlasí: Kasafran
none
60

59. Milaníčko 09.10.2023, 22:27

Ty do vinárne, ja do pivárne, kto je väčší Slovák ?

59▲
09.10.2023, 22:48
(59) Mil@níčko,
obidvaja a s našim Petrom všetci traja...
61

60. Kasafran 09.10.2023, 22:48

(59) Mil@níčko,
obidvaja a s našim Petrom všetci traja...

60▲
09.10.2023, 22:59
To sme len traja ?
nesúhlasí: Kasafran
none
62

61. Milaníčko 09.10.2023, 22:59

To sme len traja ?

61▲
09.10.2023, 23:45
(61) Mil@níčko,
nemaj boj, nám podobných sú milióny, ale nie všetci si to ešte neuvedomujú tak, ako my...
11

8. era 09.10.2023, 14:01

To nie je vôbec isté.
Len zase šíriš strach. Veď počkaj, pánbožko ti to strašenie ľudí pekne spočíta.

8▲
09.10.2023, 14:10
(8) Era,
náš ne/veriaci Tomáško sa zrejme ešte žiadneho boha nebojí, pretože stále tápe, ktorému veriť - či židovskému, kresťanskému, alebo mohamedánskemu...
A ktovie, či nepoškuľuje aj po ďalších bohoch...?
14

5. tomas12345 09.10.2023, 13:30

Ak by sme nezachranovali Ukrajinu, mal by si tu druhé pásmo Gazy... to radšej chceš ?

5▲
09.10.2023, 15:59
Tomáško píšeš druhé pásmo Gazy a kde by bolo prvé pásmo Gazy?
súhlasí: djjaro , Kasafran
30

14. peter67 09.10.2023, 15:59

Tomáško píšeš druhé pásmo Gazy a kde by bolo prvé pásmo Gazy?

14▲
09.10.2023, 17:39
Na Ukravine ?
👍: J.Tull , Kasafran
none
31

30. Milaníčko 09.10.2023, 17:39

Na Ukravine ?

30▲
09.10.2023, 18:20
Súhlasím v tom zmysle, že možno hovoriť o pásme Gazy z hľadiska pomýleného ponímania agresora civilizovaným svetom ... V tomto dvojakom kilometri je agresorom Rusko, lebo okupuje cudzie územia a Ukrajina sa oprávnene bráni, ale v konflikte Palestína-Izrael je agresorom Palestína a nie Izrael, ktorý je okupantom ...
súhlasí: peter67
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 301 714 B vygenerované za : 0.210 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 789 634 x jedinečné zobrazenia : 5 265 861 x ip adresa : 216.73.217.150
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none