pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Arogancia a drzosť liberálnych darebákov dosiahla vrchol
|
|
príspevkov 75 |
zobrazení 869 |
unikátne 35 |
tému vytvoril(a) 9.10.2023 13:16 Kasafran
|
Téma je len na čítanie...
1
|
Arogancia a drzosť liberálnych darebákov dosiahla vrchol. Zanechali dlh neuveriteľných 21,1 miliardy eur! Soptí národniarka Kramplová... Jozef Uhlarik 09.10.23- odkaz
|
|
|
2
|
|
|
1. Kasafran 09.10.2023, 13:16
Arogancia a drzosť liberálnych darebákov dosiahla vrchol. Zanechali dlh neuveriteľných 21,1 miliardy eur! Soptí národniarka Kramplová... Jozef Uhlarik 09.10.23- https://ereport.sk/arogancia-a-drzost-liberalnych-darebakov/
1▲
09.10.2023, 13:19
|
|
3
|
|
|
2. era 09.10.2023, 13:19
A to všetko pre naše dobro, pre naše zdravie a pre záchranu Ukrajiny! 
2▲
09.10.2023, 13:21
|
JA SOM spokojný, 2x mi v minulom roku valorizovali dôchodok 😉
|
 |
|
4
|
|
|
2. era 09.10.2023, 13:19
A to všetko pre naše dobro, pre naše zdravie a pre záchranu Ukrajiny! 
2▲
09.10.2023, 13:27
|
(2) Era, zrejme si pozabudol dodať, že už aj pre záchranu Izraela...
|
|
|
6
|
|
|
4. Kasafran 09.10.2023, 13:27
(2) Era, zrejme si pozabudol dodať, že už aj pre záchranu Izraela...
4▲
09.10.2023, 13:31
|
(3) EnaX, a spočítal si si, či Ti valorizácia dôchdku vyrovnala infláciu...? U mňa sa tak nestalo...!
|
|
|
7
|
|
|
6. Kasafran 09.10.2023, 13:31
(3) EnaX, a spočítal si si, či Ti valorizácia dôchdku vyrovnala infláciu...? U mňa sa tak nestalo...!
6▲
09.10.2023, 13:34
|
Infláciu neriešim 😉
Riešim len či dosiahnem vyrovnaný rozpočet a ten dosiahnem 😉
|
 |
|
5
|
|
|
2. era 09.10.2023, 13:19
A to všetko pre naše dobro, pre naše zdravie a pre záchranu Ukrajiny! 
2▲
09.10.2023, 13:30
|
Ak by sme nezachranovali Ukrajinu, mal by si tu druhé pásmo Gazy... to radšej chceš ?
|
 |
|
8
|
|
|
5. tomas12345 09.10.2023, 13:30
Ak by sme nezachranovali Ukrajinu, mal by si tu druhé pásmo Gazy... to radšej chceš ?
5▲
09.10.2023, 14:01
|
To nie je vôbec isté. Len zase šíriš strach. Veď počkaj, pánbožko ti to strašenie ľudí pekne spočíta.
|
 |
|
9
|
|
|
8. era 09.10.2023, 14:01
To nie je vôbec isté. Len zase šíriš strach. Veď počkaj, pánbožko ti to strašenie ľudí pekne spočíta.
8▲
09.10.2023, 14:05
|
|
10
|
|
|
9. tomas12345 09.10.2023, 14:05
v čom je to iné ?
9▲
09.10.2023, 14:08
|
Píšem, že to NIE JE ISTÉ.
|
 |
|
12
|
|
|
10. era 09.10.2023, 14:08
Píšem, že to NIE JE ISTÉ.
10▲
09.10.2023, 14:49
|
pýtam sa v čom je to iné.
|
 |
|
13
|
|
|
12. tomas12345 09.10.2023, 14:49
pýtam sa v čom je to iné.
12▲
09.10.2023, 14:55
|
V tom, že na Slovensku sa netĺčieme ako v pásme Gazy a s Ukrajinou máme NIČ, nie je v EU ani NATO 😉
Práve naopak, posielaním zbraní živíme konflikt 😉
|
 |
|
32
|
|
|
13. Satan 09.10.2023, 14:55
V tom, že na Slovensku sa netĺčieme ako v pásme Gazy a s Ukrajinou máme NIČ, nie je v EU ani NATO 😉
Práve naopak, posielaním zbraní živíme konflikt 😉
13▲
09.10.2023, 20:23
|
Ak im nepošleme zbrane, Rusko Ukrajinu dobyje a Rusko bude náš sused.. a ako všetci vieme, Putin bude mať potom SVK hned za rohom, a jeho imperialistické chutky budú chcieť SVK
|
 |
|
36
|
|
|
32. tomas12345 09.10.2023, 20:23
Ak im nepošleme zbrane, Rusko Ukrajinu dobyje a Rusko bude náš sused.. a ako všetci vieme, Putin bude mať potom SVK hned za rohom, a jeho imperialistické chutky budú chcieť SVK
32▲
09.10.2023, 20:32
|
Našich slovenských pár zbraní Ukrajinu nezachráni.
|
 |
|
37
|
|
|
36. era 09.10.2023, 20:32
Našich slovenských pár zbraní Ukrajinu nezachráni.
36▲
09.10.2023, 20:33
|
Ale nás to uvrhne do stredoveku, už sme skoro posledný v éú !!!!!!!
|
 |
|
47
|
|
|
36. era 09.10.2023, 20:32
Našich slovenských pár zbraní Ukrajinu nezachráni.
36▲
09.10.2023, 21:29
|
kvapku ku kvapke vytvorí kýbel plný vody
|
 |
|
63
|
|
|
47. tomas12345 09.10.2023, 21:29
kvapku ku kvapke vytvorí kýbel plný vody
47▲
10.10.2023, 06:44
|
|
38
|
|
|
32. tomas12345 09.10.2023, 20:23
Ak im nepošleme zbrane, Rusko Ukrajinu dobyje a Rusko bude náš sused.. a ako všetci vieme, Putin bude mať potom SVK hned za rohom, a jeho imperialistické chutky budú chcieť SVK
32▲
09.10.2023, 20:34
|
Tomáško čo myslíš, prečo Hamas terazky tak mohutne útočí na Izrael? Odkiaľ má zbrane? Há?
|
|
|
39
|
|
|
38. peter67 09.10.2023, 20:34
Tomáško čo myslíš, prečo Hamas terazky tak mohutne útočí na Izrael? Odkiaľ má zbrane? Há?
38▲
09.10.2023, 20:34
|
|
42
|
|
|
39. Milaníčko 09.10.2023, 20:34
Eloň Musk ?
39▲
09.10.2023, 20:37
|
Nie. V.Z. 
|
|
|
44
|
|
|
42. peter67 09.10.2023, 20:37
Nie. V.Z.
42▲
09.10.2023, 20:37
|
|
48
|
|
|
38. peter67 09.10.2023, 20:34
Tomáško čo myslíš, prečo Hamas terazky tak mohutne útočí na Izrael? Odkiaľ má zbrane? Há?
38▲
09.10.2023, 21:29
|
|
49
|
|
|
48. tomas12345 09.10.2023, 21:29
Z Ruska, Z Iránu.
48▲
09.10.2023, 21:31
|
|
46
|
|
|
32. tomas12345 09.10.2023, 20:23
Ak im nepošleme zbrane, Rusko Ukrajinu dobyje a Rusko bude náš sused.. a ako všetci vieme, Putin bude mať potom SVK hned za rohom, a jeho imperialistické chutky budú chcieť SVK
32▲
09.10.2023, 21:01
|
Veď nech chce ale potom to už bude konflikt Rusko vs NATO a ten skončí kataklyzmou 😉
|
 |
|
50
|
|
|
46. Satan 09.10.2023, 21:01
Veď nech chce ale potom to už bude konflikt Rusko vs NATO a ten skončí kataklyzmou 😉
46▲
09.10.2023, 21:34
|
Takže podla teba mu máme dať Slovensko ? ____________ Nebude, skončí to tak že Putin stroskotá už na Ukrajine, v Rusku ho kvoli tomu zosadia, a dosadia novú prozápadnú vládu, ktorá vyjedná so západom prímerie.
|
 |
|
51
|
|
|
50. tomas12345 09.10.2023, 21:34
Takže podla teba mu máme dať Slovensko ? ____________ Nebude, skončí to tak že Putin stroskotá už na Ukrajine, v Rusku ho kvoli tomu zosadia, a dosadia novú prozápadnú vládu, ktorá vyjedná so západom prímerie.
50▲
09.10.2023, 21:37
|
To by sa ti páčilo že ty ****a fašistická, ale takto to nebude, bude to presný opak.  
|
 |
|
52
|
|
|
51. Milaníčko 09.10.2023, 21:37
To by sa ti páčilo že ty ****a fašistická, ale takto to nebude, bude to presný opak.  
51▲
09.10.2023, 21:42
|
Opak iba tak v tvojich mokrých snoch, Putin zničil životy nielen Ukrajincom ale aj Rusom... odkedy vládne, odvtedy v Rusku ešte viac klesla životná úroven...
|
 |
|
53
|
|
|
52. tomas12345 09.10.2023, 21:42
Opak iba tak v tvojich mokrých snoch, Putin zničil životy nielen Ukrajincom ale aj Rusom... odkedy vládne, odvtedy v Rusku ešte viac klesla životná úroven...
52▲
09.10.2023, 21:43
|
|
54
|
|
|
53. Milaníčko 09.10.2023, 21:43
https://www.facebook.com/watch?v=1360298787893116
53▲
09.10.2023, 21:50
|
|
57
|
|
|
56. tomas12345 09.10.2023, 21:54
iba trepe čo mu nadiktovali v Kremli... typický ruský propagátor... tomu nejde o pravdu, trepe to za čo dostane ruble...  
56▲
09.10.2023, 21:56
|
|
64
|
|
|
50. tomas12345 09.10.2023, 21:34
Takže podla teba mu máme dať Slovensko ? ____________ Nebude, skončí to tak že Putin stroskotá už na Ukrajine, v Rusku ho kvoli tomu zosadia, a dosadia novú prozápadnú vládu, ktorá vyjedná so západom prímerie.
50▲
10.10.2023, 08:08
|
Čo si nepochopil na tom, že v takom prípade bude tretia (posledná) svetová? 😉
|
 |
|
65
|
|
|
64. EnaXnaY 10.10.2023, 08:08
Čo si nepochopil na tom, že v takom prípade bude tretia (posledná) svetová? 😉
64▲
10.10.2023, 09:01
|
Žiadna posledná. Iba jedna z mnohých v rade. Nikdy nebude tak, že by sa všetko ľudstvo kompletne vykynožilo. Vždy nejakí ľudia prežijú a budú pokračovať vo vývoji. Použijú, čo sa použiť bude dať...
Akurát, že niečo za zničí, niektorí zomrú - ale to v ľudstve nie je nič nového.
|
 |
|
66
|
|
|
65. era 10.10.2023, 09:01
Žiadna posledná. Iba jedna z mnohých v rade. Nikdy nebude tak, že by sa všetko ľudstvo kompletne vykynožilo. Vždy nejakí ľudia prežijú a budú pokračovať vo vývoji. Použijú, čo sa použiť bude dať...
Akurát, že niečo za zničí, niektorí zomrú - ale to v ľudstve nie je nič nového.
65▲
10.10.2023, 09:04
|
Pre MŇA bude posledná 😉
Veď SOM vravel, že ak zničia civilizáciu, odznova ju budovať nebudem 😉
|
 |
|
67
|
|
|
66. EnaXnaY 10.10.2023, 09:04
Pre MŇA bude posledná 😉
Veď SOM vravel, že ak zničia civilizáciu, odznova ju budovať nebudem 😉
66▲
10.10.2023, 09:25
|
SOM príliš vyčerpaný na to, aby SOM začínal odznova 😉
Sadnem si na breh rieky a jednoducho umriem 😉
|
 |
|
68
|
|
|
67. EnaXnaY 10.10.2023, 09:25
SOM príliš vyčerpaný na to, aby SOM začínal odznova 😉
Sadnem si na breh rieky a jednoducho umriem 😉
67▲
10.10.2023, 09:31
|
Veď sloboda značí aj to, že kto chce, bude budovať a kto nechce, nebude. 🙂
|
 |
|
69
|
|
|
68. era 10.10.2023, 09:31
Veď sloboda značí aj to, že kto chce, bude budovať a kto nechce, nebude. 🙂
68▲
10.10.2023, 09:36
|
Sloboda nie je problém ale zmysluplnosť takého konania 😉
Je zbytočné budovať, ak ti to majú zlo-duchovia zničiť 😉
|
 |
|
70
|
|
|
69. EnaXnaY 10.10.2023, 09:36
Sloboda nie je problém ale zmysluplnosť takého konania 😉
Je zbytočné budovať, ak ti to majú zlo-duchovia zničiť 😉
69▲
10.10.2023, 09:38
|
Keďže zmysluplnosť neexistovala nikdy, tak by sme tu ani teraz už nemali byť. Našťastie náš poháňajú pudy, vášne a žiadostivosť a tak tu sme. 🙂
|
 |
|
71
|
|
|
70. era 10.10.2023, 09:38
Keďže zmysluplnosť neexistovala nikdy, tak by sme tu ani teraz už nemali byť. Našťastie náš poháňajú pudy, vášne a žiadostivosť a tak tu sme. 🙂
70▲
10.10.2023, 09:46
|
Táto hra tu má svoj zmysel, len je skrytý 😉
|
 |
|
72
|
|
|
71. EnaXnaY 10.10.2023, 09:46
Táto hra tu má svoj zmysel, len je skrytý 😉
71▲
10.10.2023, 09:58
|
Keď sa niekto rozhodne niečo urobiť, tak mu je jedno, či je to súčasť hry, alebo nie. Hlavne, že ho k tomu ženie vidina cieľa. 🙂
|
 |
|
73
|
|
|
72. era 10.10.2023, 09:58
Keď sa niekto rozhodne niečo urobiť, tak mu je jedno, či je to súčasť hry, alebo nie. Hlavne, že ho k tomu ženie vidina cieľa. 🙂
72▲
10.10.2023, 09:59
|
Však o tom je zmysel, o tom cieli 😉
|
 |
|
74
|
|
|
73. EnaXnaY 10.10.2023, 09:59
Však o tom je zmysel, o tom cieli 😉
73▲
10.10.2023, 10:01
|
Tak tak.
A preto po ďalšej svetovej vojne tí, čo budú bez cieľa, budú sedieť pri potôčiku a tí druhí, ktorí si začnú predstavovať nové ciele, sa pustia do práce.
|
 |
|
75
|
|
|
74. era 10.10.2023, 10:01
Tak tak.
A preto po ďalšej svetovej vojne tí, čo budú bez cieľa, budú sedieť pri potôčiku a tí druhí, ktorí si začnú predstavovať nové ciele, sa pustia do práce.
74▲
10.10.2023, 10:06
|
Ok 😉
JA to hodnotím tak, že ak bude zničená civilizácia, tak SOM zlyhal a nech skúsi niekto druhý 😉
|
 |
|
15
|
|
|
12. tomas12345 09.10.2023, 14:49
pýtam sa v čom je to iné.
12▲
09.10.2023, 16:40
|
12 Ale ja nerozumiem tej otázke, pretože ja nepíšem, to isté, nepíšem "rovnaké", ale píšem, že to nie je isté, to jest, nie je to zaručené, že máš pravdu.
Lebo ty píšeš, že: "Ak by sme nezachranovali Ukrajinu, mal by si tu druhé pásmo Gazy" - čiže dávaš do súvislosti vznik "pásma Gazy" niekde tu a naše, Slovenské, zachraňovanie Ukrajiny. Píšem iba, že také tvrdenie sa dá spochybniť, teda nie je zaručené, nie je isté.
|
 |
|
16
|
|
|
15. era 09.10.2023, 16:40
12 Ale ja nerozumiem tej otázke, pretože ja nepíšem, to isté, nepíšem "rovnaké", ale píšem, že to nie je isté, to jest, nie je to zaručené, že máš pravdu.
Lebo ty píšeš, že: "Ak by sme nezachranovali Ukrajinu, mal by si tu druhé pásmo Gazy" - čiže dávaš do súvislosti vznik "pásma Gazy" niekde tu a naše, Slovenské, zachraňovanie Ukrajiny. Píšem iba, že také tvrdenie sa dá spochybniť, teda nie je zaručené, nie je isté.
15▲
09.10.2023, 16:46
|
JA bych povedal, že podporou jednej zo strán sa nepriamo zapájame do konfliktu, takže tá druhá Gaza sa môže stať 😉
|
 |
|
17
|
|
|
16. EnaXnaY 09.10.2023, 16:46
JA bych povedal, že podporou jednej zo strán sa nepriamo zapájame do konfliktu, takže tá druhá Gaza sa môže stať 😉
16▲
09.10.2023, 16:48
|
Prilievame benzín do ohňa, len aby aj nám nezačala strecha horieť 😉
|
 |
|
18
|
|
|
17. EnaXnaY 09.10.2023, 16:48
Prilievame benzín do ohňa, len aby aj nám nezačala strecha horieť 😉
17▲
09.10.2023, 16:53
|
Ale veď prečo by sa to práve nám malo vyhnúť? Nenávisť tu bujnie plnou silou...
|
 |
|
19
|
|
|
18. era 09.10.2023, 16:53
Ale veď prečo by sa to práve nám malo vyhnúť? Nenávisť tu bujnie plnou silou...
18▲
09.10.2023, 16:56
|
Lebo JA to nechcem 😉
Načo sme venovali toľko úsilia do budovania civilizácie? 😉
Aby sme ju teraz zničili? 😉
|
 |
|
20
|
|
|
19. EnaXnaY 09.10.2023, 16:56
Lebo JA to nechcem 😉
Načo sme venovali toľko úsilia do budovania civilizácie? 😉
Aby sme ju teraz zničili? 😉
19▲
09.10.2023, 17:01
|
Zle sme ju vybudovali, preto nám hrozí, že sa zosype. To máš ako so zle postaveným domom, s domom so zlou statikou - príde silnejšie sneženie a dom sa zrúti.
|
 |
|
21
|
|
|
20. era 09.10.2023, 17:01
Zle sme ju vybudovali, preto nám hrozí, že sa zosype. To máš ako so zle postaveným domom, s domom so zlou statikou - príde silnejšie sneženie a dom sa zrúti.
20▲
09.10.2023, 17:05
|
V tom nie je problém 😉
Ale v človeku - tí, ktorí sa zrodili do tohto veku už nevedia, čo by od slasti robili 😉
Keď to tu rozbijú, JA už to odznova stavať nebudem 😉
|
 |
|
22
|
|
|
21. EnaXnaY 09.10.2023, 17:05
V tom nie je problém 😉
Ale v človeku - tí, ktorí sa zrodili do tohto veku už nevedia, čo by od slasti robili 😉
Keď to tu rozbijú, JA už to odznova stavať nebudem 😉
21▲
09.10.2023, 17:08
|
No veď to, že nevedia, čo by od slasti robili, presne patrí k tomu "zlému vybudovaniu našej civilizácie" 🙂
|
 |
|
23
|
|
|
22. era 09.10.2023, 17:08
No veď to, že nevedia, čo by od slasti robili, presne patrí k tomu "zlému vybudovaniu našej civilizácie" 🙂
22▲
09.10.2023, 17:13
|
Nie, inkarnovalo sa tu kopec zlo-duchov a teraz s nami točia 😉
|
 |
|
24
|
|
|
23. EnaXnaY 09.10.2023, 17:13
Nie, inkarnovalo sa tu kopec zlo-duchov a teraz s nami točia 😉
23▲
09.10.2023, 17:15
|
Tak ako pred storočím, história sa opakuje 😉
|
 |
|
25
|
|
|
24. EnaXnaY 09.10.2023, 17:15
Tak ako pred storočím, história sa opakuje 😉
24▲
09.10.2023, 17:16
|
|
26
|
|
|
23. EnaXnaY 09.10.2023, 17:13
Nie, inkarnovalo sa tu kopec zlo-duchov a teraz s nami točia 😉
23▲
09.10.2023, 17:25
|
To je síce pravda, ale keby existovali pevné základy, nemohla by sa civilizácia zlikvidovať, vydržala by. 🙂
|
 |
|
27
|
|
|
26. era 09.10.2023, 17:25
To je síce pravda, ale keby existovali pevné základy, nemohla by sa civilizácia zlikvidovať, vydržala by. 🙂
26▲
09.10.2023, 17:26
|
Však ešte tam niesme, skúška prebieha 😉
|
 |
|
28
|
|
|
27. EnaXnaY 09.10.2023, 17:26
Však ešte tam niesme, skúška prebieha 😉
27▲
09.10.2023, 17:28
|
No... uvidíme. 
|
 |
|
29
|
|
|
28. era 09.10.2023, 17:28
No... uvidíme. 
28▲
09.10.2023, 17:31
|
Kým nehorí celosvetový oheň, je to v pohode 😉
|
 |
|
33
|
|
|
15. era 09.10.2023, 16:40
12 Ale ja nerozumiem tej otázke, pretože ja nepíšem, to isté, nepíšem "rovnaké", ale píšem, že to nie je isté, to jest, nie je to zaručené, že máš pravdu.
Lebo ty píšeš, že: "Ak by sme nezachranovali Ukrajinu, mal by si tu druhé pásmo Gazy" - čiže dávaš do súvislosti vznik "pásma Gazy" niekde tu a naše, Slovenské, zachraňovanie Ukrajiny. Píšem iba, že také tvrdenie sa dá spochybniť, teda nie je zaručené, nie je isté.
15▲
09.10.2023, 20:25
|
Tebe tak porozumieť, to chce diplom...
|
 |
|
34
|
|
|
33. tomas12345 09.10.2023, 20:25
Tebe tak porozumieť, to chce diplom...
33▲
09.10.2023, 20:28
|
Vidíš, nikomu nerozumieš a ja si tak neskromne myslím, že nerozumieš ani sám sebe, ale z toho vyrastieš....................možno.  
|
 |
|
35
|
|
|
33. tomas12345 09.10.2023, 20:25
Tebe tak porozumieť, to chce diplom...
33▲
09.10.2023, 20:30
|
A preto šup šup na výšku, aby si získal ten diplom.
Lebo bez neho tu dávaš svoje múdrosti, ktoré nerozumejú človeku. 🙂
|
 |
|
40
|
|
|
35. era 09.10.2023, 20:30
A preto šup šup na výšku, aby si získal ten diplom.
Lebo bez neho tu dávaš svoje múdrosti, ktoré nerozumejú človeku. 🙂
35▲
09.10.2023, 20:35
|
|
41
|
Už len poľovníci idú na vysokú.  
|
 |
|
43
|
|
|
41. Milaníčko 09.10.2023, 20:36
Už len poľovníci idú na vysokú.  
41▲
09.10.2023, 20:37
|
|
45
|
|
|
43. peter67 09.10.2023, 20:37
Aj na čiernu.   
43▲
09.10.2023, 20:38
|
|
58
|
|
|
41. Milaníčko 09.10.2023, 20:36
Už len poľovníci idú na vysokú.  
41▲
09.10.2023, 22:23
|
(41) Mil@níčko, ja som nikdy nebol poľovníkom, ale už dlhý čas chodím s kamarátmi každú stredu do vinárne na Vysokú ul...
|
|
|
59
|
|
|
58. Kasafran 09.10.2023, 22:23
(41) Mil@níčko, ja som nikdy nebol poľovníkom, ale už dlhý čas chodím s kamarátmi každú stredu do vinárne na Vysokú ul...
58▲
09.10.2023, 22:27
|
|
60
|
|
|
59. Milaníčko 09.10.2023, 22:27
Ty do vinárne, ja do pivárne, kto je väčší Slovák ?   
59▲
09.10.2023, 22:48
|
(59) Mil@níčko, obidvaja a s našim Petrom všetci traja...
|
|
|
61
|
|
|
60. Kasafran 09.10.2023, 22:48
(59) Mil@níčko, obidvaja a s našim Petrom všetci traja...
60▲
09.10.2023, 22:59
|
|
62
|
|
|
61. Milaníčko 09.10.2023, 22:59
To sme len traja ?  
61▲
09.10.2023, 23:45
|
(61) Mil@níčko, nemaj boj, nám podobných sú milióny, ale nie všetci si to ešte neuvedomujú tak, ako my...
|
|
|
11
|
|
|
8. era 09.10.2023, 14:01
To nie je vôbec isté. Len zase šíriš strach. Veď počkaj, pánbožko ti to strašenie ľudí pekne spočíta.
8▲
09.10.2023, 14:10
|
(8) Era, náš ne/veriaci Tomáško sa zrejme ešte žiadneho boha nebojí, pretože stále tápe, ktorému veriť - či židovskému, kresťanskému, alebo mohamedánskemu... A ktovie, či nepoškuľuje aj po ďalších bohoch...?
|
|
|
14
|
|
|
5. tomas12345 09.10.2023, 13:30
Ak by sme nezachranovali Ukrajinu, mal by si tu druhé pásmo Gazy... to radšej chceš ?
5▲
09.10.2023, 15:59
|
Tomáško píšeš druhé pásmo Gazy a kde by bolo prvé pásmo Gazy?
|
|
|
30
|
|
|
14. peter67 09.10.2023, 15:59
Tomáško píšeš druhé pásmo Gazy a kde by bolo prvé pásmo Gazy?
14▲
09.10.2023, 17:39
|
|
31
|
|
|
30. Milaníčko 09.10.2023, 17:39
Na Ukravine ?  
30▲
09.10.2023, 18:20
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 301 714 B
vygenerované za : 0.210 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 789 634 x
jedinečné zobrazenia : 5 265 861 x
ip adresa : 216.73.217.150
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|