pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Anketa: Ostane Fotónove fórum prázdne

príspevkov
40
zobrazení
683
unikátne
98
tému vytvoril(a) 2.10.2022 16:19 omega
1
02.10.2022, 16:19
Áno, ako všetky
Nie, ešte sa rozbehne
Neviem alebo je mi to jedno 🙂
none
2

1. omega 02.10.2022, 16:19

Áno, ako všetky Nie, ešte sa rozbehne Neviem alebo je mi to jedno 🙂

1▲
02.10.2022, 16:21
Čo zasial to bude ŽAŤ
Iné slová nenájdem
none
5

2. djjaro 02.10.2022, 16:21

Čo zasial to bude ŽAŤ
Iné slová nenájdem

2▲
02.10.2022, 16:39
Pekne spravodlivé.
👍: djjaro
none
3

1. omega 02.10.2022, 16:19

Áno, ako všetky Nie, ešte sa rozbehne Neviem alebo je mi to jedno 🙂

1▲
02.10.2022, 16:31
Nie, nezostane. Zopár ľudí sa tam bude stále vracať a prispievať - kým bude fórum existovať.
none
7

3. era 02.10.2022, 16:31

Nie, nezostane. Zopár ľudí sa tam bude stále vracať a prispievať - kým bude fórum existovať.

3▲
02.10.2022, 18:13
...3...n0,aj ja by s0m tam ch0dil,vracať)))
👍: era
none
4

1. omega 02.10.2022, 16:19

Áno, ako všetky Nie, ešte sa rozbehne Neviem alebo je mi to jedno 🙂

1▲
02.10.2022, 16:32
A tunajšie ankety si sa ešte nenaučil zakladať?
súhlasí: Lemmy
👍: tomas12345
none
6

1. omega 02.10.2022, 16:19

Áno, ako všetky Nie, ešte sa rozbehne Neviem alebo je mi to jedno 🙂

1▲
02.10.2022, 16:52
Odkedy tam úkladne zavraždili Znovuzrodeného Tomáška, tak hustota príspevkov klesla.
Na druhej strane zase musím priznať, že neskutočne stúpla hustota kvality.
Takže fórum nezanikne, stále niekto prispeje, ale už to bude príspevkové fórum a nie diskusné, lebo si iba potvrdzovať myšlienky nie je diskusiou, Rôzne názory plodia diskusiu!!!
súhlasí: omega , Milaníčko
👍: era
8

6. peter67 02.10.2022, 16:52

Odkedy tam úkladne zavraždili Znovuzrodeného Tomáška, tak hustota príspevkov klesla.
Na druhej strane zase musím priznať, že neskutočne stúpla hustota kvality.
Takže fórum nezanikne, stále niekto prispeje, ale už to bude príspevkové fórum a nie diskusné, lebo si iba potvrdzovať myšlienky nie je diskusiou, Rôzne názory plodia diskusiu!!!

6▲
02.10.2022, 19:03
Krásne nepísané, tak filizofovsky.
👍: era , peter67
none
9

8. Milaníčko 02.10.2022, 19:03

Krásne nepísané, tak filizofovsky.

8▲
02.10.2022, 19:58
Aj také hriešne myšlienky nám skútristom napadajú. Filozofia skútrikovania je niečo také ako som opísal v 6.
Ale keď sa napajedíme, tak sme napajedení a napajedení sme vtedy, keď sme nenajedení. Keď sme hladní, nie sme to my.
14

9. peter67 02.10.2022, 19:58

Aj také hriešne myšlienky nám skútristom napadajú. Filozofia skútrikovania je niečo také ako som opísal v 6.
Ale keď sa napajedíme, tak sme napajedení a napajedení sme vtedy, keď sme nenajedení. Keď sme hladní, nie sme to my.

9▲
02.10.2022, 21:48
...skutrik0vee hells angels...
súhlasí: peter67
none
17

14. d0d0...best 02.10.2022, 21:48

...skutrik0vee hells angels...

14▲
02.10.2022, 21:54
Nie my sne južné vrabce.
odkaz
20

17. peter67 02.10.2022, 21:54

Nie my sne južné vrabce.
https://www.facebook.com/people/Nordic-Eagles-motoklub/100057033446893/

17▲
02.10.2022, 21:57
...ze uk0ncenie sez0ny...p0prsal0 a vrabce sa p0srali...
súhlasí: peter67
none
21

20. d0d0...best 02.10.2022, 21:57

...ze uk0ncenie sez0ny...p0prsal0 a vrabce sa p0srali...

20▲
02.10.2022, 21:58
,,,a jeden s kovidom doma ostal.
23

21. peter67 02.10.2022, 21:58

,,,a jeden s kovidom doma ostal.

21▲
02.10.2022, 21:58
Skúter dostal kovid ?
👍: peter67
none
24

23. Milaníčko 02.10.2022, 21:58

Skúter dostal kovid ?

23▲
02.10.2022, 21:59
Aj vrabec.
26

24. peter67 02.10.2022, 21:59

Aj vrabec.

24▲
02.10.2022, 21:59
Mek Vrabec ?
none
22

17. peter67 02.10.2022, 21:54

Nie my sne južné vrabce.
https://www.facebook.com/people/Nordic-Eagles-motoklub/100057033446893/

17▲
02.10.2022, 21:58
Motorkári a skútristi nepoznajú žiletky na holenie ?
súhlasí: peter67
none
25

22. Milaníčko 02.10.2022, 21:58

Motorkári a skútristi nepoznajú žiletky na holenie ?

22▲
02.10.2022, 21:59
Poznajú, pre ľadvinky.
28

25. peter67 02.10.2022, 21:59

Poznajú, pre ľadvinky.

25▲
02.10.2022, 22:01
Svinky z ľadu ?
none
29

28. Milaníčko 02.10.2022, 22:01

Svinky z ľadu ?

28▲
02.10.2022, 22:03
To neviem, čo je, asi nejaký vysokohorský nealkoholický nápoj, predpokladám.
31

29. peter67 02.10.2022, 22:03

To neviem, čo je, asi nejaký vysokohorský nealkoholický nápoj, predpokladám.

29▲
02.10.2022, 22:04
Je to nízkoenergetický vysokoprudký svinský alkoholický nápoj pre pravých chlapov !!!!!!!!!!!!
none
33

31. Milaníčko 02.10.2022, 22:04

Je to nízkoenergetický vysokoprudký svinský alkoholický nápoj pre pravých chlapov !!!!!!!!!!!!

31▲
02.10.2022, 22:05
Jáj, takže preháňadlo, na zdravie.
35

33. peter67 02.10.2022, 22:05

Jáj, takže preháňadlo, na zdravie.

33▲
02.10.2022, 22:06
Nie, je to zaháňadlo svedomia.
none
37

35. Milaníčko 02.10.2022, 22:06

Nie, je to zaháňadlo svedomia.

35▲
02.10.2022, 22:08
Takže do bezvedomia?
30

25. peter67 02.10.2022, 21:59

Poznajú, pre ľadvinky.

25▲
02.10.2022, 22:03
...a chlastaju...a za rite sa chytaju...
súhlasí: peter67
none
32

30. d0d0...best 02.10.2022, 22:03

...a chlastaju...a za rite sa chytaju...

30▲
02.10.2022, 22:04
Volodymyr náš vzor!!!
34

32. peter67 02.10.2022, 22:04

Volodymyr náš vzor!!!

32▲
02.10.2022, 22:05
...vz0r 58...)
👍: peter67
none
36

34. d0d0...best 02.10.2022, 22:05

...vz0r 58...)

34▲
02.10.2022, 22:07
Presne toľko!!!
27

17. peter67 02.10.2022, 21:54

Nie my sne južné vrabce.
https://www.facebook.com/people/Nordic-Eagles-motoklub/100057033446893/

17▲
02.10.2022, 22:00
Snažíte sa tam robiť drsnými... a pritom ste len trápkovia na smiech
none
10

1. omega 02.10.2022, 16:19

Áno, ako všetky Nie, ešte sa rozbehne Neviem alebo je mi to jedno 🙂

1▲
02.10.2022, 21:04
To sa nemá ako rozbehnúť.... admin nechce zmeniť dizajn fora, nechce tam dať nové funkcie, nechce forum propagovať, nechce povoliť prístup neregistrovaným, nechce povoliť písať protizelensky naladeným osobám, atd..... proste robí všetko preto aby tam na tom fore bolo čo najmenej ludí.... je tam aktuálne 7 ľudí a to je obrovské fiasko na forum, ktoré ma veľmi dobré preferencie vyhladavatelnosti pri google výrazoch
none
11

10. tomas12345 02.10.2022, 21:04

To sa nemá ako rozbehnúť.... admin nechce zmeniť dizajn fora, nechce tam dať nové funkcie, nechce forum propagovať, nechce povoliť prístup neregistrovaným, nechce povoliť písať protizelensky naladeným osobám, atd..... proste robí všetko preto aby tam na tom fore bolo čo najmenej ludí.... je tam aktuálne 7 ľudí a to je obrovské fiasko na forum, ktoré ma veľmi dobré preferencie vyhladavatelnosti pri google výrazoch

10▲
02.10.2022, 21:06
Jemu nejde o fórum, ale o americkú propagandu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
none
12

11. Milaníčko 02.10.2022, 21:06

Jemu nejde o fórum, ale o americkú propagandu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

11▲
02.10.2022, 21:42
je to zelenského bábka
none
13

12. tomas12345 02.10.2022, 21:42

je to zelenského bábka

12▲
02.10.2022, 21:45
A aj Bidenov penis.
none
15

13. Milaníčko 02.10.2022, 21:45

A aj Bidenov penis.

13▲
02.10.2022, 21:52
...hahaha...biden je k0mplet penis...p0 nas0m k.0.k.0.t...
súhlasí: Milaníčko
none
16

15. d0d0...best 02.10.2022, 21:52

...hahaha...biden je k0mplet penis...p0 nas0m k.0.k.0.t...

15▲
02.10.2022, 21:53
A po vašom bíg cock.
none
18

16. Milaníčko 02.10.2022, 21:53

A po vašom bíg cock.

16▲
02.10.2022, 21:55
...prezident *velka sankcia* p0 indijansky..)
none
19

18. d0d0...best 02.10.2022, 21:55

...prezident *velka sankcia* p0 indijansky..)

18▲
02.10.2022, 21:56
A ja že veľká vagína kua.
none
38

19. Milaníčko 02.10.2022, 21:56

A ja že veľká vagína kua.

19▲
02.10.2022, 22:10
...cich0...kukaaam winetua...medzi supmi...)))
none
39

38. d0d0...best 02.10.2022, 22:10

...cich0...kukaaam winetua...medzi supmi...)))

38▲
02.10.2022, 22:11
Medzi sudmi? To začal na staré kolená chlastať?
40

10. tomas12345 02.10.2022, 21:04

To sa nemá ako rozbehnúť.... admin nechce zmeniť dizajn fora, nechce tam dať nové funkcie, nechce forum propagovať, nechce povoliť prístup neregistrovaným, nechce povoliť písať protizelensky naladeným osobám, atd..... proste robí všetko preto aby tam na tom fore bolo čo najmenej ludí.... je tam aktuálne 7 ľudí a to je obrovské fiasko na forum, ktoré ma veľmi dobré preferencie vyhladavatelnosti pri google výrazoch

10▲
02.10.2022, 23:16
ale to fórum bez zmeny dizajnu, aj bez nových fukncií, bez propagácie, aj bez neregistrovaných fičalo. nepotrebovalo ani google.
ale keď tam začne nejaký admin honiť svoje ego, jedno či Mardo či Fotón.. tak to dopadne takto nejak
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 319 340 B vygenerované za : 0.218 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 803 314 x jedinečné zobrazenia : 5 268 212 x ip adresa : 216.73.216.125
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none