pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Akurát sa nad nami "Boh zmiloval" ;)

príspevkov
21
zobrazení
3 512
unikátne
306
tému vytvoril(a) 21.8.2024 19:04 Dzio
1
21.08.2024, 19:04
Mali sme tu dúhu 😉

odkaz 😉
súhlasí: ninka
👍: era
none
2

1. Dzio 21.08.2024, 19:04

Mali sme tu dúhu 😉

https://www.dzio.sk/lipka/gallery/O4JHYQCRMM-20240821202509.jpg 😉

1▲
21.08.2024, 19:07
Prečo sa hovorí " som spitý ako dúha " ?
none
3

2. Milaníčko 21.08.2024, 19:07

Prečo sa hovorí " som spitý ako dúha " ?

2▲
21.08.2024, 19:15
Pod obraz boží?
👍: Attis
none
4

3. ninka 21.08.2024, 19:15

Pod obraz boží?

3▲
21.08.2024, 19:20
Pod obraz Šimečkov ? 🕉🕉🕉
none
5

1. Dzio 21.08.2024, 19:04

Mali sme tu dúhu 😉

https://www.dzio.sk/lipka/gallery/O4JHYQCRMM-20240821202509.jpg 😉

1▲
21.08.2024, 19:26
Idem si trochu oddýchnuť a potom hrrrr do práce 😉
súhlasí: ninka
👍: era
none
6

5. Dzio 21.08.2024, 19:26

Idem si trochu oddýchnuť a potom hrrrr do práce 😉

5▲
21.08.2024, 19:27
Ty chodíš do práce ?
none
7

6. Milaníčko 21.08.2024, 19:27

Ty chodíš do práce ?

6▲
21.08.2024, 19:34
Nechodím, pracujem doma 😉
👍: era
none
8

7. Dzio 21.08.2024, 19:34

Nechodím, pracujem doma 😉

7▲
21.08.2024, 19:35
Prerábaš barák ?
none
9

8. Milaníčko 21.08.2024, 19:35

Prerábaš barák ?

8▲
21.08.2024, 19:37
Apky 😉
👍: era
none
10

9. Dzio 21.08.2024, 19:37

Apky 😉

9▲
21.08.2024, 19:40
Keby si bol tak ochotný a preložil mi to slovo do slovenčiny by som ti bol povďačný. 😉
none
11

10. Milaníčko 21.08.2024, 19:40

Keby si bol tak ochotný a preložil mi to slovo do slovenčiny by som ti bol povďačný. 😉

10▲
21.08.2024, 19:44
Aplikácie 😉
none
12

11. Dzio 21.08.2024, 19:44

Aplikácie 😉

11▲
21.08.2024, 19:47
To je cudzie slovo ak sa nemýlim, či ?
none
13

12. Milaníčko 21.08.2024, 19:47

To je cudzie slovo ak sa nemýlim, či ?

12▲
21.08.2024, 19:49
Mňa to neserie 😉
none
14

13. Dzio 21.08.2024, 19:49

Mňa to neserie 😉

13▲
21.08.2024, 19:50
Sme na Slovenskom fóre ?
none
15

14. Milaníčko 21.08.2024, 19:50

Sme na Slovenskom fóre ?

14▲
21.08.2024, 19:52
Nie 😉
👍: era
none
16

15. Dzio 21.08.2024, 19:52

Nie 😉

15▲
21.08.2024, 19:58
Píše sa noú. 😎😎
none
17

16. Milaníčko 21.08.2024, 19:58

Píše sa noú. 😎😎

16▲
21.08.2024, 20:02
Každý píše, ako chce 😉
none
18

17. Dzio 21.08.2024, 20:02

Každý píše, ako chce 😉

17▲
21.08.2024, 20:02
Aj ten kto nechce ? 🌈🌈🌈🌈🌈🌈
none
19

18. Milaníčko 21.08.2024, 20:02

Aj ten kto nechce ? 🌈🌈🌈🌈🌈🌈

18▲
21.08.2024, 20:05
Kto nechce, nepíše 😉
súhlasí: ninka
none
20

19. Dzio 21.08.2024, 20:05

Kto nechce, nepíše 😉

19▲
21.08.2024, 20:06
A kto chce a nepíše ? 🙊🙊🌹🌹
none
21

20. Milaníčko 21.08.2024, 20:06

A kto chce a nepíše ? 🙊🙊🌹🌹

20▲
21.08.2024, 20:06
To je jeho vec 😉
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 670 960 B vygenerované za : 0.218 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 791 041 x jedinečné zobrazenia : 5 266 052 x ip adresa : 216.73.217.150
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none