pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  zdravie  /  téma

Ako si Fotón leští svoje ego

príspevkov
8
zobrazení
1 119
unikátne
212
tému vytvoril(a) 5.3.2022 17:48 Lemmy
1
05.03.2022, 17:48
Fotón tvrdí: Žump-majster konečne pochopil, že u neho to smrdí, zatiaľ čo tu diskutujú len tí, čo majú čo povedať.

Trápne. Veď u neho sa vôbec nediskutuje, tam sa len odstraňujú komentáre.
none
2

1. Lemmy 05.03.2022, 17:48

Fotón tvrdí: Žump-majster konečne pochopil, že u neho to smrdí, zatiaľ čo tu diskutujú len tí, čo majú čo povedať.

Trápne. Veď u neho sa vôbec nediskutuje, tam sa len odstraňujú komentáre.

1▲
05.03.2022, 17:49
On tým myslel Ondrejka asi, ktorý tam grcia o100-6 😉
👍: Lemmy
👎: tomas12345
none
3

1. Lemmy 05.03.2022, 17:48

Fotón tvrdí: Žump-majster konečne pochopil, že u neho to smrdí, zatiaľ čo tu diskutujú len tí, čo majú čo povedať.

Trápne. Veď u neho sa vôbec nediskutuje, tam sa len odstraňujú komentáre.

1▲
05.03.2022, 18:40
Nediskutuje, ale ked už je nejaká diskusia, tak je to diskusia na úrovni
none
4

3. tomas12345 05.03.2022, 18:40

Nediskutuje, ale ked už je nejaká diskusia, tak je to diskusia na úrovni

3▲
05.03.2022, 18:41
Kto nediskutuje tam? Koho máš na mysli?
👎: tomas12345
none
6

4. Lemmy 05.03.2022, 18:41

Kto nediskutuje tam? Koho máš na mysli?

4▲
05.03.2022, 19:07
Jak že kto nediskutuje ??
none
5

3. tomas12345 05.03.2022, 18:40

Nediskutuje, ale ked už je nejaká diskusia, tak je to diskusia na úrovni

3▲
05.03.2022, 18:45
Jasné, na úrovni, keď sám vznešený majiteľ nadáva diskutérom do debilov 😉
👎: tomas12345
none
7

5. EnaXnaY 05.03.2022, 18:45

Jasné, na úrovni, keď sám vznešený majiteľ nadáva diskutérom do debilov 😉

5▲
05.03.2022, 19:07
Tak nebud debil, jednoduché.
👍: tomas12345
none
8

7. tomas12345 05.03.2022, 19:07

Tak nebud debil, jednoduché.

7▲
05.03.2022, 19:10
Veď nie SOM, to len djjaro sa tým pýši 😉
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 73 779 B vygenerované za : 0.198 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 817 155 x jedinečné zobrazenia : 5 270 942 x ip adresa : 216.73.216.217
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none