pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Akí sú nové usmernenia ?

príspevkov
7
zobrazení
1 287
unikátne
228
tému vytvoril(a) 21.3.2022 18:53 Milaníčko
1
21.03.2022, 18:53
👍: Boris
none
2

1. Milaníčko 21.03.2022, 18:53

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/276060336_10227933041341723_5582986902050646297_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=aVuxKZ1qb2oAX_ECX5c&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AT-DzEHiQ_XMIafxJpkX4kNt5yH-VSy0vrpAqpHH_mvgoQ&oe=623D0CD0

1▲
21.03.2022, 18:58
Tak, tak.. máme tu totalitu.

súhlasí: Milaníčko
none
3

2. Boris 21.03.2022, 18:58

Tak, tak.. máme tu totalitu.

2▲
21.03.2022, 19:06
Aj na Ukrajine ju majú, kým sa nezbavia toho nacistu prezidenta, nebude mier !!!!
súhlasí: Boris
none
4

3. Milaníčko 21.03.2022, 19:06

Aj na Ukrajine ju majú, kým sa nezbavia toho nacistu prezidenta, nebude mier !!!!

3▲
21.03.2022, 19:12
Dnes som po facebooku videl hneď niekoľko videí s utečencami z Mariupolu a tvrdili, že po nich strielala ukrajinská armáda.
Koľko zla dokážu napáchať len tým, že s****ia ľuďom rozum.
súhlasí: Milaníčko
none
5

4. Boris 21.03.2022, 19:12

Dnes som po facebooku videl hneď niekoľko videí s utečencami z Mariupolu a tvrdili, že po nich strielala ukrajinská armáda.
Koľko zla dokážu napáchať len tým, že s****ia ľuďom rozum.

4▲
21.03.2022, 19:14
Aj ja som videl v Tatrách ukrajinských utečencov, sedeli si v najdrahšom bare a popíjali Džeka, mobilovali a išli sa ubytovať v najdrahšom hoteli v Tatrách !!!!!!!!!!!!!
súhlasí: Boris
👍: Boris
none
6

5. Milaníčko 21.03.2022, 19:14

Aj ja som videl v Tatrách ukrajinských utečencov, sedeli si v najdrahšom bare a popíjali Džeka, mobilovali a išli sa ubytovať v najdrahšom hoteli v Tatrách !!!!!!!!!!!!!

5▲
21.03.2022, 19:17
Áno, takých v BA vídam veľa. Vyzerá to tak, že niekomu sa na Ukrajine darilo výborne, zatial čo iní utekali z krajiny, aby niečo zarobili.
Dosť bizarné povedal by som. A tu budú ospevovať Zelenského..
súhlasí: Milaníčko
none
7

6. Boris 21.03.2022, 19:17

Áno, takých v BA vídam veľa. Vyzerá to tak, že niekomu sa na Ukrajine darilo výborne, zatial čo iní utekali z krajiny, aby niečo zarobili.
Dosť bizarné povedal by som. A tu budú ospevovať Zelenského..

6▲
21.03.2022, 19:19
A pritom realita je taká, že pomôcť treba ruským občanom na Ukrajine, ale to zase budem za fašistu do **** !!!!!!!!!!!!!!
súhlasí: Boris , d0d0...best
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 159 528 B vygenerované za : 0.220 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 789 843 x jedinečné zobrazenia : 5 265 882 x ip adresa : 216.73.217.150
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none