move to top

Lipka

new Jerusalem
sk| en
login :
if you want to discuss, you must register...registration
if you had lost your password...reset password

you are here : 

main page / technics / chain

Ako sa mám a čo ma teší 47

entries
20
shows
949
uniques
189
theme was created 11.10.2021 by vrana
4

2. tomas12345 15.10.2021, 13:23

Minule si písal o tom, že nie si na tom finančne dobre, a hladáš si prácu z domu. Možeš napísať na stránku https://www.ludialudom.sk/ a zverejniť tam svoj príbeh. Možno sa nájdu nejakí ľudia, ktorí ti niečo prispejú. Dalšia možnosť ako zarobiť z domu je tá, a robí to dnes veľa ľudí aj Enaxnay, že proste vytvoríš nejaký produkt, zverejníš svoj IBAN, ten produkt umiestniš na internet, ľudia si ten produkt budú pozerať a ak sa im bude páčiť niektorí sa rozhodnú ťa finančne podporiť. Enaxnay vytv...

15.10.2021, 21:35
Zatiaľ Som nevynašiel žiaden produkt, ale (z)važujem webové stránky.
consents: tomas12345
as response to :
2

1. vrana 11.10.2021, 12:17

Ako sa mám a čo ma teší 47 Ahoj Píšem, bo mám menšiu zmenu. Vratil Som sa späť k meditovaniu a kontemplovaniu. Jelikož i naďalej (ne)mám potreby si seba (u)vedomovať, (u)vedomovať si Bytie, je i naďalej Bytie sugestívne porazené, usmrtené a popravené. Cieľom meditovania je tak porážka, usmrtenie a poprava prítomného (ne)prejaveného bytostného "nie ja" (Bytie). Cieľom tohto procesu je vstup do Nirvány so zotrvaním na zemi. Nirvána znamená (ne)prítomnosť "ja" očistené od (ne)čistôt a (psy)ch...

15.10.2021, 13:23
Minule si písal o tom, že nie si na tom finančne dobre, a hladáš si prácu z domu.
Možeš napísať na stránku link a zverejniť tam svoj príbeh. Možno sa nájdu nejakí ľudia, ktorí ti niečo prispejú.

Dalšia možnosť ako zarobiť z domu je tá, a robí to dnes veľa ľudí aj Enaxnay, že proste vytvoríš nejaký produkt, zverejníš svoj IBAN, ten produkt umiestniš na internet, ľudia si ten produkt budú pozerať a ak sa im bude páčiť niektorí sa rozhodnú ťa finančne podporiť. Enaxnay vytvoril túto stránku a prorokuje o konci sveta v roku 2042 a ponúka niektorým že ich zapíše do svojej knihy života. Viacero ľudí mu už aj do jeho knihy života finančne prispelo.

Alebo stránka invivomagazín píše zaujímavé vedecké články, a tiež majú na stránke zverejnený svoj IBAN skrze ktorého žiadajú prispievatelov o dotácie. Veľa ľudí má rado ich články, sú zaujímavé, a preto sa viacerí aj rozhodnú dačo prispieť. A o tom to je, vytvoriť nejaký zaujímavý produkt, ponúkať ho ľudom, a ľudia to ocenia, a z vdačnosti ti prispejú nejakými zopár eurami. Ked tých ľudí bude viacero, može byť z toho finančný výnos aj niekolko stoviek eur až tisícok eur.
as response to :
1
11.10.2021, 12:17
Ako sa mám a čo ma teší 47

Ahoj

Píšem, bo mám menšiu zmenu. Vratil Som sa späť k meditovaniu a kontemplovaniu.

Jelikož i naďalej (ne)mám potreby si seba (u)vedomovať, (u)vedomovať si Bytie, je i naďalej Bytie sugestívne porazené, usmrtené a popravené.

Cieľom meditovania je tak porážka, usmrtenie a poprava prítomného (ne)prejaveného bytostného "nie ja" (Bytie). Cieľom tohto procesu je vstup do Nirvány so zotrvaním na zemi.

Nirvána znamená (ne)prítomnosť "ja" očistené od (ne)čistôt a (psy)chického hovna.

To znamená, že v Nirváne vás nikto (ne)vidí, (ne)počuje, (ne)cíti..., (ne)očucháva s vami, (ne)ochutnáva s vami a (ne)myslí s vami. Jednoducho v Nirváne nieste! Neexistujete! Ste nikto a nič!

Ku kontemplovaniu Som sa tiež vrátil a konkrétne s večerným prehľadom dňa. Totiž len po večierke, v čase chystania sa do spánku (pre)žívam (ne)prejavené bytostné "nie ja" (Bytie), ktoré má potrebu meditovať, (ne)myslieť, (ne)sniť, byť ticho a sústrediť sa a koncentrovať na prázdny bod, stred, centrum, predmet, vec, zdroj, dych

Je to mysliaci proces (kontemplovanie) - (psy)chická záťaž versus (psy)chické uvoľnenie
A zároveň je to (ne)mysliaci proces (meditovanie) - (psy)chická záťaž versus (psy)chické uvoľnenie.

To znamená, že po večierke buď kontemplujem so (psy)cickou záťažou, vtedy prepnem na meditovanie so (psy)chickým uvoľnením, alebo naopak. Prepínam tam, kde vládne (psy)chické uvoľnenie.

Želám a prajem veľa pochopenia v živote a veľa zdravíčka. S pozdravom:

Nikto a nič
pondelok 11. 10. 2021 11:59

newest entries : 

created by dzI/O 2015 - 2021size : 83 589 Bgenerated in : 0.118 si'm using cookies, if you disagree leavethemes displays : 10 199 040 xunique displays : 1 251 022 xip address : 54.80.173.217

please, support the creator

page has income only from voluntary contributors...
you may contribute...
by bank transfer
SK41 1100 0000
0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
by pay by square...
by PayPal
by Viamo
by Donater
and now look, who contributed...