pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Preco zidia zabili nevinneho? ;)

príspevkov
2
zobrazení
2 459
unikátne
690
tému vytvoril(a) 31.3.2018 11:05 EnaXnaY
1
31.03.2018, 11:05
Neviem si to nejako racionalne zdovodnit 😉

Ved prisiel aby ich voviedol do pravdy 😉

Ale zidom zjavne pravda nevonala 😉

A tak sa ho zbavili ako zvera 😉

Ano mili moji 😉

Zidia maju na rukach krv nevinneho SYNA CLOVEKA 😉

A preto im nebude odpustene 😉

Az dokym sa nezacnu kajat 😉

Kym neuznaju ze urobili chybu a nebudu prosit o odpustenie 😉

Dovtedy zidia budu kamenom ktori stavitelia zavrhli 😉
none
2

1. EnaXnaY 31.03.2018, 11:05

Neviem si to nejako racionalne zdovodnit 😉

Ved prisiel aby ich voviedol do pravdy 😉

Ale zidom zjavne pravda nevonala 😉

A tak sa ho zbavili ako zvera 😉

Ano mili moji 😉

Zidia maju na rukach krv nevinneho SYNA CLOVEKA 😉

A preto im nebude odpustene 😉

Az dokym sa nezacnu kajat 😉

Kym neuznaju ze urobili chybu a nebudu prosit o odpustenie 😉

Dovtedy zidia budu kamenom ktori stavitelia zavrhli 😉

1▲
31.03.2018, 12:29
Tvoja zbytocna smrt mi lame srdce

Tvoje utrpenie citim na vlastnej kozi

Prepac Jezisu, ze sme ti to urobili

Kiez by sme boli rozumnejsi
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 683 832 B vygenerované za : 0.195 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 802 053 x jedinečné zobrazenia : 5 268 022 x ip adresa : 216.73.216.125
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none