pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Žumpa

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Boh, ktorý vidí ;)

príspevkov
48
zobrazení
7 006
unikátne
302
tému vytvoril(a) 8.1.2025 15:53 Dzio
1
08.01.2025, 15:53
odkaz 😉
none
2

1. Dzio 08.01.2025, 15:53

https://www.youtube.com/watch?v=C8vmFOnSe3s 😉

1▲
08.01.2025, 17:32
Zaujímavé, že vo vlastnom fóre založíš tému s jedným videom. A diskutovať chceš teda o čom?
none
3

2. Lemmy 08.01.2025, 17:32

Zaujímavé, že vo vlastnom fóre založíš tému s jedným videom. A diskutovať chceš teda o čom?

2▲
08.01.2025, 17:43
Predsa o Bohu, ktorý vidí (aj teba, aj keď ho odmietaš) 😉
none
4

3. Dzio 08.01.2025, 17:43

Predsa o Bohu, ktorý vidí (aj teba, aj keď ho odmietaš) 😉

3▲
08.01.2025, 17:54
Ako vieš, že vidí? Čo ak je slepec?
none
5

3. Dzio 08.01.2025, 17:43

Predsa o Bohu, ktorý vidí (aj teba, aj keď ho odmietaš) 😉

3▲
08.01.2025, 17:56
Nevidí vojny, chamtivosť, znásilnenia, choroby, zločiny, vraždy… Nevidí zlo.
none
6

5. Lemmy 08.01.2025, 17:56

Nevidí vojny, chamtivosť, znásilnenia, choroby, zločiny, vraždy… Nevidí zlo.

5▲
08.01.2025, 18:03
Ak vidím howienko, neznamená, že sa v tom budem prstom špárať 😉

Možno tak k tomu pristupuje aj ON 😉
none
7

6. Dzio 08.01.2025, 18:03

Ak vidím howienko, neznamená, že sa v tom budem prstom špárať 😉

Možno tak k tomu pristupuje aj ON 😉

6▲
08.01.2025, 18:06
Teda taký boh stojí na milú kedveš.
none
8

7. Lemmy 08.01.2025, 18:06

Teda taký boh stojí na milú kedveš.

7▲
08.01.2025, 18:07
A čo od neho čakáš? 😉

Že teraz dojde za každým z 8 miliárd ľudkov a dá im pár po holej? 😉
none
10

8. Dzio 08.01.2025, 18:07

A čo od neho čakáš? 😉

Že teraz dojde za každým z 8 miliárd ľudkov a dá im pár po holej? 😉

8▲
08.01.2025, 18:08
Nič nečakám. Rovnako ako nič nečakám od Snehulienky.
none
9

6. Dzio 08.01.2025, 18:03

Ak vidím howienko, neznamená, že sa v tom budem prstom špárať 😉

Možno tak k tomu pristupuje aj ON 😉

6▲
08.01.2025, 18:07
Aspoň pochopíš, prečo v takého boha neverím. Život je krátky, nestrácam čas, ktorý je drahocenný.
none
11

9. Lemmy 08.01.2025, 18:07

Aspoň pochopíš, prečo v takého boha neverím. Život je krátky, nestrácam čas, ktorý je drahocenný.

9▲
08.01.2025, 18:08
Mne to je prakticky jedno (čomu veríš / neveríš) 😉
👍: era
none
14

11. Dzio 08.01.2025, 18:08

Mne to je prakticky jedno (čomu veríš / neveríš) 😉

11▲
08.01.2025, 18:10
Kiež by v mojom okolí boli takí dobrosrdeční kresťania.
none
15

14. Lemmy 08.01.2025, 18:10

Kiež by v mojom okolí boli takí dobrosrdeční kresťania.

14▲
08.01.2025, 18:12
Nie som kresťan 😉

Kresťania nasledujú Krista a ja nasledujem MŇA 😉
none
17

15. Dzio 08.01.2025, 18:12

Nie som kresťan 😉

Kresťania nasledujú Krista a ja nasledujem MŇA 😉

15▲
08.01.2025, 18:13
Ale mohli by si brať z teba príklad, aby neboli takí otravní. A ty prečo nechodíš do kostola?
none
20

17. Lemmy 08.01.2025, 18:13

Ale mohli by si brať z teba príklad, aby neboli takí otravní. A ty prečo nechodíš do kostola?

17▲
08.01.2025, 18:14
Nechce sa mi 😉

Keď si chcem kuknúť omšu, tak ju mám na TV LUX 😉
none
29

15. Dzio 08.01.2025, 18:12

Nie som kresťan 😉

Kresťania nasledujú Krista a ja nasledujem MŇA 😉

15▲
14.01.2025, 14:15
@Dzio
Takže si "mňasťan"
Koľko členov má mňasťanistická neregistrovaná cirkev?
30

29. TvojOponent 14.01.2025, 14:15

@Dzio
Takže si "mňasťan"
Koľko členov má mňasťanistická neregistrovaná cirkev?

29▲
14.01.2025, 14:57
Presne jedného 😉
none
36

30. Dzio 14.01.2025, 14:57

Presne jedného 😉

30▲
14.01.2025, 16:15
Dzio, kedy bude ten update ?
none
39

36. Nadja 14.01.2025, 16:15

Dzio, kedy bude ten update ?

36▲
14.01.2025, 16:26
Včera. 😁
none
40

36. Nadja 14.01.2025, 16:15

Dzio, kedy bude ten update ?

36▲
14.01.2025, 16:28
Aké update?
none
41

40. era 14.01.2025, 16:28

Aké update?

40▲
14.01.2025, 16:29
To by aj mňa veľmi interesovalo. 😉🌹😉
none
42

40. era 14.01.2025, 16:28

Aké update?

40▲
14.01.2025, 16:36
Down gate.
none
43

42. Pátrač 14.01.2025, 16:36

Down gate.

42▲
14.01.2025, 16:38
Ruky high.
none
33

29. TvojOponent 14.01.2025, 14:15

@Dzio
Takže si "mňasťan"
Koľko členov má mňasťanistická neregistrovaná cirkev?

29▲
14.01.2025, 16:08
A ty si Bohsťan?
👍: era
none
34

33. Nadja 14.01.2025, 16:08

A ty si Bohsťan?

33▲
14.01.2025, 16:10
A ty si Matovičosťan ? 😏😘😏
none
35

34. Milaníčko 14.01.2025, 16:10

A ty si Matovičosťan ? 😏😘😏

34▲
14.01.2025, 16:14
To si ty, lebo teba straší v lebeni
none
37

35. Nadja 14.01.2025, 16:14

To si ty, lebo teba straší v lebeni

35▲
14.01.2025, 16:18
Mňa nie, ja mu dokonca donesiem aj pomaranče do basy.
none
45

34. Milaníčko 14.01.2025, 16:10

A ty si Matovičosťan ? 😏😘😏

34▲
14.01.2025, 16:42
Afganistan 🙂
none
46

45. era 14.01.2025, 16:42

Afganistan 🙂

45▲
14.01.2025, 16:49
Bananistan. 🙃
👍: era
none
12

9. Lemmy 08.01.2025, 18:07

Aspoň pochopíš, prečo v takého boha neverím. Život je krátky, nestrácam čas, ktorý je drahocenný.

9▲
08.01.2025, 18:08
A ako by ti viera v Boha ukracovala z tvojho času ?
none
13

12. tomas12345 08.01.2025, 18:08

A ako by ti viera v Boha ukracovala z tvojho času ?

12▲
08.01.2025, 18:10
Čas, ktorý venuješ modlitbe, môžeš rozumnejšie využiť.
none
16

13. Lemmy 08.01.2025, 18:10

Čas, ktorý venuješ modlitbe, môžeš rozumnejšie využiť.

13▲
08.01.2025, 18:13
modlitba je 1-2 otčenáši denne, to ti zaberie pár minút...
none
19

16. tomas12345 08.01.2025, 18:13

modlitba je 1-2 otčenáši denne, to ti zaberie pár minút...

16▲
08.01.2025, 18:14
OK, tak takto relaxuj. Neberiem ti tvoju voľbu.
none
22

6. Dzio 08.01.2025, 18:03

Ak vidím howienko, neznamená, že sa v tom budem prstom špárať 😉

Možno tak k tomu pristupuje aj ON 😉

6▲
08.01.2025, 18:15
Pokiaľ ovšemže nie si patológ...
24

22. TvojOponent 08.01.2025, 18:15

Pokiaľ ovšemže nie si patológ...

22▲
08.01.2025, 18:16
Nie som veru 😉

Len obyčajný SYN ČLOVEKA 😉
none
18

1. Dzio 08.01.2025, 15:53

https://www.youtube.com/watch?v=C8vmFOnSe3s 😉

1▲
08.01.2025, 18:14
Vidí.... hm.... tak ma napadla otázka, že aké najmenšie písmenká ma môže zamestnávateľ nútiť čítať?
21

18. TvojOponent 08.01.2025, 18:14

Vidí.... hm.... tak ma napadla otázka, že aké najmenšie písmenká ma môže zamestnávateľ nútiť čítať?

18▲
08.01.2025, 18:15
Nenapadla ťa, ale: napadlo mi (mne).
none
23

21. Lemmy 08.01.2025, 18:15

Nenapadla ťa, ale: napadlo mi (mne).

21▲
08.01.2025, 18:16
Možno. Prečo nie ma ale mi?
súhlasí: era
26

23. TvojOponent 08.01.2025, 18:16

Možno. Prečo nie ma ale mi?

23▲
08.01.2025, 18:18
Lebo: napadlo ma… myšlienka ťa nemôže napadnúť. Napadnúť ťa môže zlodej.
súhlasí: TvojOponent
none
28

26. Lemmy 08.01.2025, 18:18

Lebo: napadlo ma… myšlienka ťa nemôže napadnúť. Napadnúť ťa môže zlodej.

26▲
09.01.2025, 20:27
38

26. Lemmy 08.01.2025, 18:18

Lebo: napadlo ma… myšlienka ťa nemôže napadnúť. Napadnúť ťa môže zlodej.

26▲
14.01.2025, 16:26
Ale v podstate, my ľudia rozprávame, ako je zvykom v našom okolí, takže jedna vec je pravopis spisovnej slovenčiny a druhá vec sú oblastné jazykové zvyklosti.
Napríklad na východe sa bežne hovorí: "Poď tu." Čo je vcelku absurd. Ale každý tomu rozumie.

A o to hlavne ide - aby sme si my ľudia rozumeli.
none
47

38. era 14.01.2025, 16:26

Ale v podstate, my ľudia rozprávame, ako je zvykom v našom okolí, takže jedna vec je pravopis spisovnej slovenčiny a druhá vec sú oblastné jazykové zvyklosti.
Napríklad na východe sa bežne hovorí: "Poď tu." Čo je vcelku absurd. Ale každý tomu rozumie.

A o to hlavne ide - aby sme si my ľudia rozumeli.

38▲
14.01.2025, 17:05
Ic het. 🌞🌞
👍: era
none
48

47. Pátrač 14.01.2025, 17:05

Ic het. 🌞🌞

47▲
14.01.2025, 17:10
Ha muj. 🌞🌞
none
25

21. Lemmy 08.01.2025, 18:15

Nenapadla ťa, ale: napadlo mi (mne).

21▲
08.01.2025, 18:18
Ak niekoho prenasleduje myšlienka v podobe otázky a nakoniec uštve toho niekoho, nie je to napadnutie?
27

25. TvojOponent 08.01.2025, 18:18

Ak niekoho prenasleduje myšlienka v podobe otázky a nakoniec uštve toho niekoho, nie je to napadnutie?

25▲
08.01.2025, 18:19
Premýšľaj, ako chceš. Dal som ti len dobrú radu, ako sa správne vyjadrovať.
none
31

27. Lemmy 08.01.2025, 18:19

Premýšľaj, ako chceš. Dal som ti len dobrú radu, ako sa správne vyjadrovať.

27▲
14.01.2025, 15:08
Rovnako to platí aj pre

kde ideš - kam ideš
none
32

31. era 14.01.2025, 15:08

Rovnako to platí aj pre

kde ideš - kam ideš

31▲
14.01.2025, 15:14
Život je krátky, robme si skratky. 😇🌈😇
👍: era
none
44

25. TvojOponent 08.01.2025, 18:18

Ak niekoho prenasleduje myšlienka v podobe otázky a nakoniec uštve toho niekoho, nie je to napadnutie?

25▲
14.01.2025, 16:42
To je uštvanie. 🙂
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 668 216 B vygenerované za : 0.199 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 796 520 x jedinečné zobrazenia : 5 266 858 x ip adresa : 216.73.216.125
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none