for correct function of this site, i need to use cookies...
move to top
none

Lipka discussion forum

new "Jerusalem"

sk | en | aA
if you want to discuss, you must... registrater
if you had lost your password... reset password

information of the day :

you are here : 

main page  /  love  /  theme

Z pohľadu mužov: Žena tam dole? Ako ju máme najradšej?

entries
1
shows
192
uniques
65
theme was created 18.9.2022 12:09 by tomas12345
1
18.09.2022, 12:09
link

Je to magnet, ktorý priťahuje chlapov nadpozemskou silou. Až sa niekedy zdá, že celý mužský svet sa točí iba okolo snahy dostať sa žene pod nohavičky. Tento objekt záujmu si naozaj veľmi radi vychutnávame, skúmame a často až labužnícky užívame. Teda ak je podľa nášho gusta...

Vzhľad
Je to ako s tvárou. Buď nás zaujme, alebo je každá ďalšia úprava zbytočná. Stačí nám pozrieť jedným očkom a už vieme, či sa budeme medzi nohami ženy vyžívať, alebo privrieme oči, keď bude od nás žiadať orálny sex. Neexistuje všeobecná forma nakrásu. Koľko ľudí, toľko chutí...

Vo všeobecnosti však platí, že máme radi vagínu pevnejšiu, s náznakmi vnútorných pyskov, ale žiadne ovisnuté kúsky kože.

Tak ako nám nechutí na ženách dvojitá brada, spadnuté tricepsy a brucho, čo sa vlní ako kus huspeniny. Neholdujeme ani laxným tvarom medzi nohami.

Chuť
Chuťový zážitok je nenahraditeľnou súčasťou nášho zblíženia sa s partnerkou. Gurmánske sklony v nás chlapoch zasadila sama príroda a tak si vychutnávanie vagíny patrí k tým najmilším činnostiam, ktorým sa radi oddávame v posteli.

Prirodzená chuť a vôňa ženy je najerotickejšou súčasťou posteľných hier. Žiadne parfumy, ani vône nám netreba. To len kazí zážitok z prirodzeného spojenia.

Vlhkosť
Úsmev doširoka nám zabezpečí, ak nemusíme používať lubrikant. Máme ho totiž asi tak radi, ako prezervatívy. Ďalšia umelá zložka, ktorá nás ochudobňuje o to pravé spojenie.

Kvalitný sklz si zamiluje každý muž a skutočným fajnšmekrom lásky nikdy nevadí, ak po milovaní ostanú mokré plachty. Od squirtingu samozrejme. Vodopád slasti je pre nás ako odmena za dráždenie, láskanie, zvládnutie techniky, skrátka okamžite vieme, že sa to babe s nami páči. A to nám k spokojnosti stačí.

Úprava
Musí byť. Nežijeme v pralese a preto džungľa medzi nohami už tiež nie je v kurze. Máme radi, keď si žena dá na sebe záležať nielen v tvári.

Zaujme, keď je absolútne vyholená, vtedy ju máme ako na tanieri z každého uhlu. Atraktívnym je aj jemný pásik, netradičný útvar, malá zmena.

Kúsok ochlpenia naznačí, že máme v posteli dospelú ženu a nie lolitku, preto je vhodným korením. Práve vizuálne potešenie je dôvodom, prečo sa nám nechce zhasnúť svetlo, keď nohavičky smerujú k členkom.

Túžba
Aj vagína môže túžiť. Mnoho žien to o svojej „šuške“ ani netuší, ale my dobre rozpoznáme, či je priam chtivá po sexe, alebo ako sa vraví, je vhodná len na to, že podrží. Milujeme túžobne roztvorené rozkroky, prekrvené a lesknúce sa horlivou túžbou.

Vagíny priam stvorené na pocity rozkoše sú pružné, vedia sa sťahovať, stískať penis vo vnútri a samozrejme sú multiorgazmické. Nie je nič krajšie, ako keď sa nám podarí nájsť takýto chtivý priestor medzi nohami. Vtedy sa aj na jeho nositeľku pozeráme úplne inými, zamilovanými, očami.

link

none
created by dzI/O 2015 - 2024 size : 58 465 B generated in : 0.337 s this site needs to use cookies, to work properly... version : 1.05 ( 27.4.2024 21:45 ) themes displays : 22 811 329 x unique displays : 2 559 840 x ip address : 3.215.186.30

support

page has income only from voluntary donaters

for month 2024 / 5, donaters clicked me on ads 4,22 € (18 clicks), thanks...

please, support creator
by bank transfer
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
account name:
Dziak Maroš, Ing.
bank:
Tatra banka, a.s.
Hodžovo námestie 3
811 06 Bratislava 1
none
by PayPal
by Viamo
none
by Donater
none
by mail
Ing. Maroš Dziak
Budovateľská 67
075 01 Trebišov
Slovakia, EU
and now look, who donated

facebook

MaDzi
Lipka
Help
Zmysel života
Kniha života
Documentor
Univerozum
share this page

statistics

TOPlist