pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
TV Slovan 21.08.2023 | Hosť: Štefan HARABIN
|
|
príspevkov 8 |
zobrazení 510 |
unikátne 57 |
tému vytvoril(a) 6.9.2023 22:53 Kasafran
|
Téma je len na čítanie...
1
|
TV Slovan 21.08.2023 | Hosť: Štefan HARABIN odkaz
|
|
|
2
|
|
|
1. Kasafran 06.09.2023, 22:53
TV Slovan 21.08.2023 | Hosť: Štefan HARABIN https://www.youtube.com/watch?v=y38Xo8BERy0
1▲
07.09.2023, 06:30
|
Štefan Hrabemu - to je iný týpek.
|
 |
|
3
|
|
|
1. Kasafran 06.09.2023, 22:53
TV Slovan 21.08.2023 | Hosť: Štefan HARABIN https://www.youtube.com/watch?v=y38Xo8BERy0
1▲
07.09.2023, 06:48
|
|
4
|
|
|
3. Reset 07.09.2023, 06:48
https://www.youtube.com/watch?v=4crh9bbn0Q0
3▲
07.09.2023, 12:04
|
(2,3) Pobežal, neprezrádzaj až tak očividne, že Ti hrabe zo všetkých strán, najmä z tej americko-izrarlskej...! Je už najvyšší čas, aby si sa začal baliť na odchod do Izraela, alebo na pezinskú Cajlu...!
|
|
|
5
|
|
|
4. Kasafran 07.09.2023, 12:04
(2,3) Pobežal, neprezrádzaj až tak očividne, že Ti hrabe zo všetkých strán, najmä z tej americko-izrarlskej...! Je už najvyšší čas, aby si sa začal baliť na odchod do Izraela, alebo na pezinskú Cajlu...!
4▲
07.09.2023, 12:26
|
StB František Kasanicky. Hrabanin je tvoj vzor, ako každého vzorného komunistu. Potom už ide ako vzor len mečiar alebo štekajíci pes: odkazVšetko výkvet žumpy a spodiny...
|
 |
|
7
|
|
|
5. Reset 07.09.2023, 12:26
StB František Kasanicky. Hrabanin je tvoj vzor, ako každého vzorného komunistu. Potom už ide ako vzor len mečiar alebo štekajíci pes: https://www.youtube.com/watch?v=pSiWVQ_UQpo
Všetko výkvet žumpy a spodiny...
5▲
07.09.2023, 14:02
|
(5) Pobežal, je to Tvoj štekot, alebo autora tohto videa...?
|
|
|
8
|
|
|
7. Kasafran 07.09.2023, 14:02
(5) Pobežal, je to Tvoj štekot, alebo autora tohto videa...?
7▲
07.09.2023, 14:06
|
pobežal, to štekoce tvoj pes
|
 |
|
6
|
|
|
4. Kasafran 07.09.2023, 12:04
(2,3) Pobežal, neprezrádzaj až tak očividne, že Ti hrabe zo všetkých strán, najmä z tej americko-izrarlskej...! Je už najvyšší čas, aby si sa začal baliť na odchod do Izraela, alebo na pezinskú Cajlu...!
4▲
07.09.2023, 12:33
|
Máš ale aj iných spojencov. Blaha, Kotrba, Mazurek, Danko. Všetko samá "vyššia" spoločnosť. Skrátka hnoj a spodina (ak sa to dá ešte nazývať) "Slovenska".
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 485 829 B
vygenerované za : 0.197 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 780 245 x
jedinečné zobrazenia : 5 263 427 x
ip adresa : 216.73.217.150
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|