pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

TV Slovan 21.08.2023 | Hosť: Štefan HARABIN

príspevkov
8
zobrazení
510
unikátne
57
tému vytvoril(a) 6.9.2023 22:53 Kasafran
1
06.09.2023, 22:53
TV Slovan 21.08.2023 | Hosť: Štefan HARABIN

odkaz
2

1. Kasafran 06.09.2023, 22:53

TV Slovan 21.08.2023 | Hosť: Štefan HARABIN https://www.youtube.com/watch?v=y38Xo8BERy0

1▲
07.09.2023, 06:30
Štefan Hrabemu - to je iný týpek.
none
3

1. Kasafran 06.09.2023, 22:53

TV Slovan 21.08.2023 | Hosť: Štefan HARABIN https://www.youtube.com/watch?v=y38Xo8BERy0

1▲
07.09.2023, 06:48
none
4

3. Reset 07.09.2023, 06:48

https://www.youtube.com/watch?v=4crh9bbn0Q0

3▲
07.09.2023, 12:04
(2,3) Pobežal,
neprezrádzaj až tak očividne, že Ti hrabe zo všetkých strán, najmä z tej americko-izrarlskej...!
Je už najvyšší čas, aby si sa začal baliť na odchod do Izraela, alebo na pezinskú Cajlu...!
5

4. Kasafran 07.09.2023, 12:04

(2,3) Pobežal,
neprezrádzaj až tak očividne, že Ti hrabe zo všetkých strán, najmä z tej americko-izrarlskej...!
Je už najvyšší čas, aby si sa začal baliť na odchod do Izraela, alebo na pezinskú Cajlu...!

4▲
07.09.2023, 12:26
StB František Kasanicky.
Hrabanin je tvoj vzor, ako každého vzorného komunistu. Potom už ide ako vzor len mečiar alebo štekajíci pes:
odkaz

Všetko výkvet žumpy a spodiny...
none
7

5. Reset 07.09.2023, 12:26

StB František Kasanicky.
Hrabanin je tvoj vzor, ako každého vzorného komunistu. Potom už ide ako vzor len mečiar alebo štekajíci pes:
https://www.youtube.com/watch?v=pSiWVQ_UQpo

Všetko výkvet žumpy a spodiny...

5▲
07.09.2023, 14:02
(5) Pobežal,
je to Tvoj štekot, alebo autora tohto videa...?
8

7. Kasafran 07.09.2023, 14:02

(5) Pobežal,
je to Tvoj štekot, alebo autora tohto videa...?

7▲
07.09.2023, 14:06
pobežal, to štekoce tvoj pes
súhlasí: Kasafran
none
6

4. Kasafran 07.09.2023, 12:04

(2,3) Pobežal,
neprezrádzaj až tak očividne, že Ti hrabe zo všetkých strán, najmä z tej americko-izrarlskej...!
Je už najvyšší čas, aby si sa začal baliť na odchod do Izraela, alebo na pezinskú Cajlu...!

4▲
07.09.2023, 12:33
Máš ale aj iných spojencov. Blaha, Kotrba, Mazurek, Danko. Všetko samá "vyššia" spoločnosť. Skrátka hnoj a spodina (ak sa to dá ešte nazývať) "Slovenska".
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 485 829 B vygenerované za : 0.197 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 780 245 x jedinečné zobrazenia : 5 263 427 x ip adresa : 216.73.217.150
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none