pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Tucker Carlson: Toto je koniec. USA sa rozpadajú

príspevkov
19
zobrazení
1 797
unikátne
77
tému vytvoril(a) 25.1.2024 17:13 Kasafran
1
25.01.2024, 17:13
Tucker Carlson: Toto je koniec. USA sa rozpadajú...(VIDO)
22. ledna 2024

odkaz
2

1. Kasafran 25.01.2024, 17:13

Tucker Carlson: Toto je koniec. USA sa rozpadajú...(VIDO) 22. ledna 2024 https://cz24.news/tucker-carlson-toto-je-koniec-usa-sa-rozpadaju-video/

1▲
25.01.2024, 17:21
Z toho, čo je tam uvedené, vôbec nevyplýva, že by sa USA rozpadali na nejaké kúsky území. Rozpadá sa možno to, čo bolo ako ilúzia vo vnútri ľudských myslí a citov.
none
3

2. era 25.01.2024, 17:21

Z toho, čo je tam uvedené, vôbec nevyplýva, že by sa USA rozpadali na nejaké kúsky území. Rozpadá sa možno to, čo bolo ako ilúzia vo vnútri ľudských myslí a citov.

2▲
25.01.2024, 18:39
(2) Era,
prezraď mi, aké skutočné/reálne faktografické kamerové zábery zo Spojených štátov by Ťa aspoň ako-mak presvedčili o rozklade/rozpade ich spločensko-ekonomického systému, ich únijných štátov a ich mestských aglomerácií...?
4

3. Kasafran 25.01.2024, 18:39

(2) Era,
prezraď mi, aké skutočné/reálne faktografické kamerové zábery zo Spojených štátov by Ťa aspoň ako-mak presvedčili o rozklade/rozpade ich spločensko-ekonomického systému, ich únijných štátov a ich mestských aglomerácií...?

3▲
25.01.2024, 19:10
Žiadne.
none
5

4. era 25.01.2024, 19:10

Žiadne.

4▲
25.01.2024, 21:28
(4) Era,
nože mi napíš pár slov, na základe čoho si o tom presvedčený...?
6

5. Kasafran 25.01.2024, 21:28

(4) Era,
nože mi napíš pár slov, na základe čoho si o tom presvedčený...?

5▲
25.01.2024, 21:33
Lebo USA riadi stále tá istá partia, ako pred 200 rokmi. Žiadna zmena organizácie 🙂
súhlasí: Kasafran
none
7

6. era 25.01.2024, 21:33

Lebo USA riadi stále tá istá partia, ako pred 200 rokmi. Žiadna zmena organizácie 🙂

6▲
25.01.2024, 23:02
Pred 200 rokmi bolo v USA otroctvo. Potom kresťanskí vládcovia a teraz nejaká zmes liberálov a byrokratov.
none
9

7. omega 25.01.2024, 23:02

Pred 200 rokmi bolo v USA otroctvo. Potom kresťanskí vládcovia a teraz nejaká zmes liberálov a byrokratov.

7▲
26.01.2024, 08:17
To, že sa vonkajšie prejavy líšia a vyvíjajú neznamená, že by sa jadro rozpadalo.
none
16

9. era 26.01.2024, 08:17

To, že sa vonkajšie prejavy líšia a vyvíjajú neznamená, že by sa jadro rozpadalo.

9▲
26.01.2024, 12:58
V skutočnosti sa nerozpadá USA ale celý Západ
none
18

16. omega 26.01.2024, 12:58

V skutočnosti sa nerozpadá USA ale celý Západ

16▲
26.01.2024, 13:03
To, čo niektorí nazývajú rozpadom, je iba vývoj a transformácia.
none
15

7. omega 25.01.2024, 23:02

Pred 200 rokmi bolo v USA otroctvo. Potom kresťanskí vládcovia a teraz nejaká zmes liberálov a byrokratov.

7▲
26.01.2024, 12:23
Ty si otrokom už teraz...
none
17

15. Reset 26.01.2024, 12:23

Ty si otrokom už teraz...

15▲
26.01.2024, 12:59
Zas si tu, ty úchyl
none
19

17. omega 26.01.2024, 12:59

Zas si tu, ty úchyl

17▲
26.01.2024, 13:49
nie som buzna, ako ty
none
8

6. era 25.01.2024, 21:33

Lebo USA riadi stále tá istá partia, ako pred 200 rokmi. Žiadna zmena organizácie 🙂

6▲
25.01.2024, 23:06
(6) Era,
je to tak, to som ale nečakal, že až tak presne ten problém trafíš "po hlavičke"...!
10

8. Kasafran 25.01.2024, 23:06

(6) Era,
je to tak, to som ale nečakal, že až tak presne ten problém trafíš "po hlavičke"...!

8▲
26.01.2024, 08:33
Problémom by som to naozaj nenazýval
none
11

1. Kasafran 25.01.2024, 17:13

Tucker Carlson: Toto je koniec. USA sa rozpadajú...(VIDO) 22. ledna 2024 https://cz24.news/tucker-carlson-toto-je-koniec-usa-sa-rozpadaju-video/

1▲
26.01.2024, 10:01
Pre autora tejto témy to chce kvalitného psychiatra.
none
12

11. Reset 26.01.2024, 10:01

Pre autora tejto témy to chce kvalitného psychiatra.

11▲
26.01.2024, 10:24
On je za to platený, jemu nejde o pravdu, za peniaze od Kremla budeš šíriť kadečo...
nesúhlasí: era
none
13

12. tomas12345 26.01.2024, 10:24

On je za to platený, jemu nejde o pravdu, za peniaze od Kremla budeš šíriť kadečo...

12▲
26.01.2024, 12:06
Špinavé peniaze nestoja za nič.
👍: tomas12345
none
14

13. Reset 26.01.2024, 12:06

Špinavé peniaze nestoja za nič.

13▲
26.01.2024, 12:21
Ani keby mi kremeľ dal miliardu.
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 101 686 B vygenerované za : 0.191 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 794 543 x jedinečné zobrazenia : 5 266 542 x ip adresa : 216.73.217.150
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none