pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Tucker Carlson: Toto je koniec. USA sa rozpadajú
|
|
príspevkov 19 |
zobrazení 1 797 |
unikátne 77 |
tému vytvoril(a) 25.1.2024 17:13 Kasafran
|
Téma je len na čítanie...
1
|
Tucker Carlson: Toto je koniec. USA sa rozpadajú...(VIDO) 22. ledna 2024 odkaz
|
|
|
2
|
|
|
1. Kasafran 25.01.2024, 17:13
Tucker Carlson: Toto je koniec. USA sa rozpadajú...(VIDO) 22. ledna 2024 https://cz24.news/tucker-carlson-toto-je-koniec-usa-sa-rozpadaju-video/
1▲
25.01.2024, 17:21
|
Z toho, čo je tam uvedené, vôbec nevyplýva, že by sa USA rozpadali na nejaké kúsky území. Rozpadá sa možno to, čo bolo ako ilúzia vo vnútri ľudských myslí a citov.
|
 |
|
3
|
|
|
2. era 25.01.2024, 17:21
Z toho, čo je tam uvedené, vôbec nevyplýva, že by sa USA rozpadali na nejaké kúsky území. Rozpadá sa možno to, čo bolo ako ilúzia vo vnútri ľudských myslí a citov.
2▲
25.01.2024, 18:39
|
(2) Era, prezraď mi, aké skutočné/reálne faktografické kamerové zábery zo Spojených štátov by Ťa aspoň ako-mak presvedčili o rozklade/rozpade ich spločensko-ekonomického systému, ich únijných štátov a ich mestských aglomerácií...?
|
|
|
4
|
|
|
3. Kasafran 25.01.2024, 18:39
(2) Era, prezraď mi, aké skutočné/reálne faktografické kamerové zábery zo Spojených štátov by Ťa aspoň ako-mak presvedčili o rozklade/rozpade ich spločensko-ekonomického systému, ich únijných štátov a ich mestských aglomerácií...?
3▲
25.01.2024, 19:10
|
|
5
|
|
|
4. era 25.01.2024, 19:10
Žiadne.
4▲
25.01.2024, 21:28
|
(4) Era, nože mi napíš pár slov, na základe čoho si o tom presvedčený...?
|
|
|
6
|
|
|
5. Kasafran 25.01.2024, 21:28
(4) Era, nože mi napíš pár slov, na základe čoho si o tom presvedčený...?
5▲
25.01.2024, 21:33
|
Lebo USA riadi stále tá istá partia, ako pred 200 rokmi. Žiadna zmena organizácie 🙂
|
 |
|
7
|
|
|
6. era 25.01.2024, 21:33
Lebo USA riadi stále tá istá partia, ako pred 200 rokmi. Žiadna zmena organizácie 🙂
6▲
25.01.2024, 23:02
|
Pred 200 rokmi bolo v USA otroctvo. Potom kresťanskí vládcovia a teraz nejaká zmes liberálov a byrokratov.
|
 |
|
9
|
|
|
7. omega 25.01.2024, 23:02
Pred 200 rokmi bolo v USA otroctvo. Potom kresťanskí vládcovia a teraz nejaká zmes liberálov a byrokratov.
7▲
26.01.2024, 08:17
|
To, že sa vonkajšie prejavy líšia a vyvíjajú neznamená, že by sa jadro rozpadalo.
|
 |
|
16
|
|
|
9. era 26.01.2024, 08:17
To, že sa vonkajšie prejavy líšia a vyvíjajú neznamená, že by sa jadro rozpadalo.
9▲
26.01.2024, 12:58
|
V skutočnosti sa nerozpadá USA ale celý Západ
|
 |
|
18
|
|
|
16. omega 26.01.2024, 12:58
V skutočnosti sa nerozpadá USA ale celý Západ
16▲
26.01.2024, 13:03
|
To, čo niektorí nazývajú rozpadom, je iba vývoj a transformácia.
|
 |
|
15
|
|
|
7. omega 25.01.2024, 23:02
Pred 200 rokmi bolo v USA otroctvo. Potom kresťanskí vládcovia a teraz nejaká zmes liberálov a byrokratov.
7▲
26.01.2024, 12:23
|
Ty si otrokom už teraz...
|
 |
|
17
|
|
|
15. Reset 26.01.2024, 12:23
Ty si otrokom už teraz...
15▲
26.01.2024, 12:59
|
|
19
|
|
|
17. omega 26.01.2024, 12:59
Zas si tu, ty úchyl
17▲
26.01.2024, 13:49
|
|
8
|
|
|
6. era 25.01.2024, 21:33
Lebo USA riadi stále tá istá partia, ako pred 200 rokmi. Žiadna zmena organizácie 🙂
6▲
25.01.2024, 23:06
|
(6) Era, je to tak, to som ale nečakal, že až tak presne ten problém trafíš "po hlavičke"...!
|
|
|
10
|
|
|
8. Kasafran 25.01.2024, 23:06
(6) Era, je to tak, to som ale nečakal, že až tak presne ten problém trafíš "po hlavičke"...!
8▲
26.01.2024, 08:33
|
Problémom by som to naozaj nenazýval 
|
 |
|
11
|
|
|
1. Kasafran 25.01.2024, 17:13
Tucker Carlson: Toto je koniec. USA sa rozpadajú...(VIDO) 22. ledna 2024 https://cz24.news/tucker-carlson-toto-je-koniec-usa-sa-rozpadaju-video/
1▲
26.01.2024, 10:01
|
Pre autora tejto témy to chce kvalitného psychiatra.
|
 |
|
12
|
|
|
11. Reset 26.01.2024, 10:01
Pre autora tejto témy to chce kvalitného psychiatra.
11▲
26.01.2024, 10:24
|
On je za to platený, jemu nejde o pravdu, za peniaze od Kremla budeš šíriť kadečo...
|
 |
|
13
|
|
|
12. tomas12345 26.01.2024, 10:24
On je za to platený, jemu nejde o pravdu, za peniaze od Kremla budeš šíriť kadečo...
12▲
26.01.2024, 12:06
|
Špinavé peniaze nestoja za nič.
|
 |
|
14
|
|
|
13. Reset 26.01.2024, 12:06
Špinavé peniaze nestoja za nič.
13▲
26.01.2024, 12:21
|
Ani keby mi kremeľ dal miliardu.
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 101 686 B
vygenerované za : 0.191 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 794 543 x
jedinečné zobrazenia : 5 266 542 x
ip adresa : 216.73.217.150
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|