pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Tlačová beseda: Svet sa musí dozvedieť o zverstvách, ktoré pácha Čaputová, Heger, Matovič a Lipšic

príspevkov
18
zobrazení
670
unikátne
196
tému vytvoril(a) 26.4.2022 01:08 Kasafran
1
26.04.2022, 01:08
Tlačová beseda: Svet sa musí dozvedieť o zverstvách, ktoré pácha Čaputová, Heger, Matovič a Lipšic

odkaz
2

1. Kasafran 26.04.2022, 01:08

Tlačová beseda: Svet sa musí dozvedieť o zverstvách, ktoré pácha Čaputová, Heger, Matovič a Lipšic https://youtu.be/fe9JTS4Y_zM

1▲
26.04.2022, 07:51
Vravím, že sme stále bližšie k totálnej vojne.
Ostatný svet sa skôr, či neskôr a možno sa to už deje, začne obávať totality, ktorá vznikla na západe.
V USA to začalo zvolením Trumpa. To bolo prvý krát, čo som v západnom svete videl priame nahováranie médiámi, politikmi, celebritami na to, aby bol Trump zastrelený... To je vlastné štátom tretieho sveta!!!!!

Čím dlhšie, si budú nevedomci nahovárať, ze je všetko v poriadku, tým hlbšie sa ponoríme do sračiek.
súhlasí: Kasafran
none
3

2. Boris 26.04.2022, 07:51

Vravím, že sme stále bližšie k totálnej vojne.
Ostatný svet sa skôr, či neskôr a možno sa to už deje, začne obávať totality, ktorá vznikla na západe.
V USA to začalo zvolením Trumpa. To bolo prvý krát, čo som v západnom svete videl priame nahováranie médiámi, politikmi, celebritami na to, aby bol Trump zastrelený... To je vlastné štátom tretieho sveta!!!!!

Čím dlhšie, si budú nevedomci nahovárať, ze je všetko v poriadku, tým hlbšie sa ponoríme do sračiek.

2▲
26.04.2022, 12:01
(2) Boris,
ja si myslím, že podmienky pre totálnu vojnu voči socialistickému systému začali sionfašisti vytvárať hneď po doteraz objektívne nevysvetlenej Stalinovej a Gottwaldovej smrti 5. a 14. marca 1953...
U nás tie snahy vyvrcholili v roku 1968 Dubčekovi podsunutou, ale našťastie potlačenou, ideou "socializmu s ľudskou tvárou" a boli "víťazne" zavŕšené zamatovou revolúciou v novembri 1989. Odvtedy až doteraz totiž zažívame teóriu a prax kapitalizmu s diabolskou tvárou...
Praktický rozklad socialistického systému v ZSSR začal Andropov (žid) po zvolení za generálneho tajomníka KSSZ 14. novembra 1982, po jeho smrti vo februári 1984 ho vystriedal Černenko a po jeho úmrtí nastúpil do funkcie 11. marca 1985 Gorbačov, ktorý pod "vedením" svojej manželky Raisy (židovky) doviedol ZSSR do totálneho úpadku, rozkladu a rozpadu, v ktorom pokračoval Jelzman...
👍: Boris
4

3. Kasafran 26.04.2022, 12:01

(2) Boris,
ja si myslím, že podmienky pre totálnu vojnu voči socialistickému systému začali sionfašisti vytvárať hneď po doteraz objektívne nevysvetlenej Stalinovej a Gottwaldovej smrti 5. a 14. marca 1953...
U nás tie snahy vyvrcholili v roku 1968 Dubčekovi podsunutou, ale našťastie potlačenou, ideou "socializmu s ľudskou tvárou" a boli "víťazne" zavŕšené zamatovou revolúciou v novembri 1989. Odvtedy až doteraz totiž zažívame teóriu a prax kapitalizmu s diabolskou tvárou...
Praktický r...

3▲
26.04.2022, 12:09
Tebe prajem aby si raz zistil, že tvoji predkovia boli Židia.
5

4. Romankooooo 26.04.2022, 12:09

Tebe prajem aby si raz zistil, že tvoji predkovia boli Židia.

4▲
26.04.2022, 12:12
Však všetci sme z Adama a Evy, či? 😉
none
6

5. EnaXnaY 26.04.2022, 12:12

Však všetci sme z Adama a Evy, či? 😉

5▲
26.04.2022, 12:18
Veď to. A keďže boli Židia, tak všetci sme z toho pokolenia. Neviem čo Kaso stále pixuje ne židov.
7

6. Romankooooo 26.04.2022, 12:18

Veď to. A keďže boli Židia, tak všetci sme z toho pokolenia. Neviem čo Kaso stále pixuje ne židov.

6▲
26.04.2022, 12:18
Na židov
9

6. Romankooooo 26.04.2022, 12:18

Veď to. A keďže boli Židia, tak všetci sme z toho pokolenia. Neviem čo Kaso stále pixuje ne židov.

6▲
26.04.2022, 12:20
Tak SOM to myslel 😉
none
8

4. Romankooooo 26.04.2022, 12:09

Tebe prajem aby si raz zistil, že tvoji predkovia boli Židia.

4▲
26.04.2022, 12:20
Židia žijú všade po svete. Pýtal si sa niekedy Kasafrana, či odsudzuje židov ako celok?

Lebo sionfašizmus resp. sionizmus v jeho vyhrotenej forme sa týka iba určitej skupiny židov.
A tej skupine židov sú ostatní židia maximálne ukradnutí. Nie raz v dejinách ich pre svoje ideály nechali obetovať.

Sionfašizmus je nábožensko fanatická viera v to, že žid má vládnuť ludstvu a centrom vlády ludstva má byť Izrael. A tá skupina bohatých židov, nie všetkých samozrejme, sa o to evidetne stáročia, ak nie viac.. pokúša.

To nie je žiadna nenávisť voči židom, ako takým, čo prezentuje Kasafran. Inak by som to musel brať osobne.
súhlasí: Kasafran , astro
none
10

8. Boris 26.04.2022, 12:20

Židia žijú všade po svete. Pýtal si sa niekedy Kasafrana, či odsudzuje židov ako celok?

Lebo sionfašizmus resp. sionizmus v jeho vyhrotenej forme sa týka iba určitej skupiny židov.
A tej skupine židov sú ostatní židia maximálne ukradnutí. Nie raz v dejinách ich pre svoje ideály nechali obetovať.

Sionfašizmus je nábožensko fanatická viera v to, že žid má vládnuť ludstvu a centrom vlády ludstva má byť Izrael. A tá skupina bohatých židov, nie všetkých samozrejme, sa o to evidetn...

8▲
26.04.2022, 12:22
Veď sa aj čudujem že si ticho
11

10. Romankooooo 26.04.2022, 12:22

Veď sa aj čudujem že si ticho

10▲
26.04.2022, 12:35
Veď to ale osobné nie je. Ja s ním súhlasím.
To ako keby si povedal, že skupina Gorila na Slovensku, sú svine. A prečo by sa preto mal slovák urážať? Môže jedine súhlasiť
súhlasí: astro
none
12

11. Boris 26.04.2022, 12:35

Veď to ale osobné nie je. Ja s ním súhlasím.
To ako keby si povedal, že skupina Gorila na Slovensku, sú svine. A prečo by sa preto mal slovák urážať? Môže jedine súhlasiť

11▲
26.04.2022, 12:37
Si Žid, správaš sa ako fašista..... myslím, že osobnejšie to už byť nemôže
13

12. Romankooooo 26.04.2022, 12:37

Si Žid, správaš sa ako fašista..... myslím, že osobnejšie to už byť nemôže

12▲
26.04.2022, 12:38
Bratku, vies koľko židov bolo priamo v SS?!
súhlasí: Kasafran
none
14

12. Romankooooo 26.04.2022, 12:37

Si Žid, správaš sa ako fašista..... myslím, že osobnejšie to už byť nemôže

12▲
26.04.2022, 12:42
Tvárite sa, ako keby boli žiadia nejakou homogénnou skupinou, čo rozhodne nie je.
Mnohé národy, ak nie vsetky majú v dejinách okamžiky, kedy šiel brat, proti bratovi,.. normálne uz od Kaina a Ábela?!
súhlasí: Kasafran , astro
none
15

14. Boris 26.04.2022, 12:42

Tvárite sa, ako keby boli žiadia nejakou homogénnou skupinou, čo rozhodne nie je.
Mnohé národy, ak nie vsetky majú v dejinách okamžiky, kedy šiel brat, proti bratovi,.. normálne uz od Kaina a Ábela?!

14▲
26.04.2022, 12:44
Ale židia sú nedotknuteľní, lebo holokaust 😉
súhlasí: Boris , era , Kasafran , astro
none
16

15. EnaXnaY 26.04.2022, 12:44

Ale židia sú nedotknuteľní, lebo holokaust 😉

15▲
26.04.2022, 12:50
No veď niekto sa len snažil vyrábať nedotknuteľným. Ale to nefunguje.
súhlasí: Kasafran
none
17

15. EnaXnaY 26.04.2022, 12:44

Ale židia sú nedotknuteľní, lebo holokaust 😉

15▲
26.04.2022, 12:50
Ak si dovolíš kritizovať, už si antisemita 😉
súhlasí: Kasafran , astro
none
18

14. Boris 26.04.2022, 12:42

Tvárite sa, ako keby boli žiadia nejakou homogénnou skupinou, čo rozhodne nie je.
Mnohé národy, ak nie vsetky majú v dejinách okamžiky, kedy šiel brat, proti bratovi,.. normálne uz od Kaina a Ábela?!

14▲
26.04.2022, 13:23
(14) Boris,
veď sa tak už dialo desaťtisíce rokov pred "zrodením" Kaina a Ábela...!
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 619 837 B vygenerované za : 0.205 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 794 741 x jedinečné zobrazenia : 5 266 560 x ip adresa : 216.73.217.150
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none