pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Taraba: SNS predstaví v prezidentských voľbách vlastného kandidáta, zrejme Andreja Danka
|
|
príspevkov 15 |
zobrazení 858 |
unikátne 59 |
tému vytvoril(a) 22.12.2023 12:37 Kasafran
|
Téma je len na čítanie...
1
|
Taraba: SNS predstaví v prezidentských voľbách vlastného kandidáta, zrejme Andreja Danka... Braňo Závodský Dec 14, 2023 S prestávkou troch rokov sa do parlamentu aj vlády vrátila Slovenská národná strana. Jej poslanecký klub prevzal ministerstvá životného prostredia, kultúry a chystá sa aj na nové ministerstvo športu a turistiky. odkaz
|
|
|
2
|
|
|
1. Kasafran 22.12.2023, 12:37
Taraba: SNS predstaví v prezidentských voľbách vlastného kandidáta, zrejme Andreja Danka... Braňo Závodský Dec 14, 2023 S prestávkou troch rokov sa do parlamentu aj vlády vrátila Slovenská národná strana. Jej poslanecký klub prevzal ministerstvá životného prostredia, kultúry a chystá sa aj na nové ministerstvo športu a turistiky. https://www.youtube.com/watch?v=C7PHa6D-zOM
1▲
23.12.2023, 22:46
|
Šatan je medzi dvomi mlynskymi kolami. Na jednej strane je zdravy rozum, cast fanuskov, hracov a ludi kolo hokeja ktorym ide o sport. Na strane druhej liberalni vymatenci, Handzus a zapredani sponzori bez ktorych to nejde. Nezavidim mu manevrovanie medzi tymito dvomi grupami ktore navyse este ocakavaju aj vysledky, uspechy.
|
 |
|
3
|
|
|
2. omega 23.12.2023, 22:46
Šatan je medzi dvomi mlynskymi kolami. Na jednej strane je zdravy rozum, cast fanuskov, hracov a ludi kolo hokeja ktorym ide o sport. Na strane druhej liberalni vymatenci, Handzus a zapredani sponzori bez ktorych to nejde. Nezavidim mu manevrovanie medzi tymito dvomi grupami ktore navyse este ocakavaju aj vysledky, uspechy.
2▲
24.12.2023, 00:17
|
|
4
|
|
|
3. omega 24.12.2023, 00:17
napísal Valibuk
3▲
24.12.2023, 11:46
|
(2,3) Omega, čo ťa viedlo k takejto reakcii? K meritu témy nemáš ani slovko...?
|
|
|
5
|
|
|
4. Kasafran 24.12.2023, 11:46
(2,3) Omega, čo ťa viedlo k takejto reakcii? K meritu témy nemáš ani slovko...?
4▲
24.12.2023, 11:52
|
Sú Vianoce chlapi, dajte si znak POKOJa 😉
|
 |
|
6
|
|
|
5. Dzio 24.12.2023, 11:52
Sú Vianoce chlapi, dajte si znak POKOJa 😉
5▲
24.12.2023, 12:01
|
Ktovie, či @ninka má tento rok stromček správne zafixovaný sk-páskami 
|
 |
|
7
|
|
|
6. era 24.12.2023, 12:01
Ktovie, či @ninka má tento rok stromček správne zafixovaný sk-páskami 
6▲
24.12.2023, 12:03
|
Hmm, veď sa ozve a dá vedieť, keď bude mať náladu, možno má NIEČO dôležitejšie ako toto naše štebotanie 😉
|
 |
|
8
|
|
|
7. Dzio 24.12.2023, 12:03
Hmm, veď sa ozve a dá vedieť, keď bude mať náladu, možno má NIEČO dôležitejšie ako toto naše štebotanie 😉
7▲
24.12.2023, 12:05
|
Ja som práve ukončil zdobenie stromu, tak mi to napadlo. 
|
 |
|
9
|
|
|
8. era 24.12.2023, 12:05
Ja som práve ukončil zdobenie stromu, tak mi to napadlo. 
8▲
24.12.2023, 12:07
|
Hmm, u nás strom zdobila mama a ten, ktorý mám na stole je od výroby už ozdobený 😉
|
 |
|
10
|
|
|
9. Dzio 24.12.2023, 12:07
Hmm, u nás strom zdobila mama a ten, ktorý mám na stole je od výroby už ozdobený 😉
9▲
24.12.2023, 12:07
|
|
11
|
|
|
5. Dzio 24.12.2023, 11:52
Sú Vianoce chlapi, dajte si znak POKOJa 😉
5▲
24.12.2023, 12:09
|
(5) EnaX, vykonám, lebo pra-prastarý slovanský sviatočný deň Zimného slnovratu som si už uctil... Mier, porozumenie, spolupráca nech sprevádzajú ľudstvo po celý nový rok a všetky roky po ňom nasledujúce... Prispejme k tomu aj my, účastníci Tvojej Lipky, svojou hrivnou v akejkoľvek forme...
|
|
|
12
|
|
|
11. Kasafran 24.12.2023, 12:09
(5) EnaX, vykonám, lebo pra-prastarý slovanský sviatočný deň Zimného slnovratu som si už uctil... Mier, porozumenie, spolupráca nech sprevádzajú ľudstvo po celý nový rok a všetky roky po ňom nasledujúce... Prispejme k tomu aj my, účastníci Tvojej Lipky, svojou hrivnou v akejkoľvek forme...
11▲
24.12.2023, 12:13
|
Budem len rád, hádky vedú k NIČomu 😉
|
 |
|
13
|
|
|
4. Kasafran 24.12.2023, 11:46
(2,3) Omega, čo ťa viedlo k takejto reakcii? K meritu témy nemáš ani slovko...?
4▲
24.12.2023, 12:21
|
Nechcel som zakladať ďalšiu tému, snáď mi to teda Kasafran prepáčil 😉
|
 |
|
14
|
|
|
13. omega 24.12.2023, 12:21
Nechcel som zakladať ďalšiu tému, snáď mi to teda Kasafran prepáčil 😉
13▲
24.12.2023, 12:23
|
Nabudúce kľudne zakladaj, miesta je tu habadej 😉
|
 |
|
15
|
|
|
14. Dzio 24.12.2023, 12:23
Nabudúce kľudne zakladaj, miesta je tu habadej 😉
14▲
24.12.2023, 13:01
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 465 228 B
vygenerované za : 0.228 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 791 588 x
jedinečné zobrazenia : 5 266 151 x
ip adresa : 216.73.217.150
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|