move to top

Lipka

new Jerusalem
sk| en
login :
if you want to discuss, you must register...registration
if you had lost your password...reset password

you are here : 

main page / science / theme

Symbol premeny

entries
2
shows
555
uniques
193
theme was created 29.07.2021 by Dušan
1
29.07.2021, 17:21
Na zamyslenie - Symbol premeny

Symbolom duchovnej premeny je tu tak svetlo.. a symbolom duševnej premeny je tak Kristov kríž... Tento symbol vás buď napadne proti vašej vôli, alebo ho prijmete s vôľou. Tento symbol premeny nosí každý z nás v nás a ani si ho dosť (ne)uvedomujeme, vlastne, ani nieje potreba si ho (u)vedomovovať.
Najčastejšie je tento symbol duševnej premeny zaznamenaný pred, počas, po a mimo sexuálneho aktu. A to v rokoch ***avých, u dospelých detí v rodzmedzí sedem rokov a to medzi 21. rokom a 28 rokom života človeka. Nie nadarmo sa tomuto obdobiu hovorí ako o kristových rokoch, neskoršie aj po 30-ke.

Kdež to symbol duchovnej premeny nás sprevádza celým životom a najme v nirvanickom období a to v rozmedzí sedem rokov medzi 42. rokom až 49 rokom života človeka. Potom následuje zásadná zmena človeka, zlomový prevrat, človek tak obracia zrak od ľudí a vstupuje do prírody, človek sa tak stavia chrbtom k ľudom.

Treba vedzet rozlíšit, ktorý symbol premeny bol aktivovaný. Ten duševný symbol premeny patrí podľa mňa duševným schopnostiam ako (tele)patia, (psycho)kinetika, (jasno)zrivosť, (jasno)videtstvo, šiesty zmysel, veštenie i proroctvo. Sem sa zaraďuje večné otvorené oKo a myseľ. Človek je tak otvorený. Panuje tu tak extroverzia.

(Ne)smiem opomenúť na duševno ako na (seba)vedomie, čo znamená choroba, hlúposť, tento život, stavanie do popredia kladenie dôrazu na seba, (ne)ustále si seba pripomínať. Zaraďujem sem (psycho)lógiu prejaveného ...eGa...

Tomuto symbolu duchevnej premeny pripisujem duchovné schopnosti ako trancedencia a transformácia, prázdnota a ničota, Nirvána (pokoj, kľud, ticho, mier, jednota a prázdnota) a osvietenie (zaliatie svetlom, povznesienie sa nad myseľ, vzdelanosť a múdrosť, vznešenosť a urodzenosť). Pripisujem mu aj (od)automatizáciu (auto)komplexov a afektov, pozitívne afirmácie, (auto)sugescie ale i v niektorých prípadoch (auto)hypnózy.

Duchovným schopnostiam (ne)smiem opomenúť ani nirvanické oKo, čo znamená večne zatvárajúce sa oKo, (ne)myseľ, (ne)psychika. Človek je tak uzatvorený. Panuje tu introverzia. Duc***** t.j. (seba)uvedomenie, čo znamená múdrosť, prirodzenosť, zdravie, minulé životy a stavanie do popredia uvedomovanie. Zaraďujem sem filozofiu (ne)prejaveného Bytia a (ne)Bytia.

Dušan

link

2

1. Dušan 29.07.2021, 17:21

Na zamyslenie - Symbol premeny Symbolom duchovnej premeny je tu tak svetlo.. a symbolom duševnej premeny je tak Kristov kríž... Tento symbol vás buď napadne proti vašej vôli, alebo ho prijmete s vôľou. Tento symbol premeny nosí každý z nás v nás a ani si ho dosť (ne)uvedomujeme, vlastne, ani nieje potreba si ho (u)vedomovovať. Najčastejšie je tento symbol duševnej premeny zaznamenaný pred, počas, po a mimo sexuálneho aktu. A to v rokoch ***avých, u dospelých detí v rodzmedzí sedem rokov a to m...

29.07.2021, 18:09
Treba sa mať však na pozore pred symbolom chorobnej premeny, ktorým tu nieje nič iné ako symbol v podobe hovoriacej a mysliacej bytosti. Tými sú tak Boh, anjel, démon, diabol... Satan. Tento symbol chorobnej premeny nás môže (ne)vedomky sprevádzať celý život a ani si ho (ne)budeme uvedomovať.

Preto teda radím. (Ne)snažte sa tieto symboly premeny vedome (pri)volávať, či (vy)volavať, oni prídu samé. Najmä tie hovoriace a mysliace bytosti vás (ne)napadnú vtedy, keď sa budete o ne snažiť. Zabudnite na ne!!!

Dušan

link

newest entries : 

Ani ja? [show chain]before 4 minutes
Alebo teba [show chain]before 5 minutes
Iba kukátko[show chain]before 13 minutes
Idz do riti[show chain]before 15 minutes
Had ma dole. [show chain]before 16 minutes
Hoď ma dole[show chain]before 17 minutes
created by dzI/O 2015 - 2022size : 73 623 Bgenerated in : 0.096 si'm using cookies, if you disagree leavethemes displays : 11 008 565 xunique displays : 1 313 458 xip address : 54.173.214.227

please, support the creator

page has income only from voluntary donaters...
you may contribute...
by bank transfer
SK41 1100 0000
0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
by pay by square...
by PayPal
by Viamo
by Donater
and now look, who contributed...