move to top

Lipka

new Jerusalem
sk| en
login :
if you want to discuss, you must register...registration
if you had lost your password...reset password

you are here : 

main page / other / theme

Sexuálny analfabetizmus

entries
3
shows
572
uniques
197
theme was created 31.07.2021 by Dušan
1
31.07.2021, 16:53
31 júla 2021
Na zamyslenie - Sexuálny analfabetizmus

Písal sa september 2002, kde Duško zažil symbolizmus sexuálnej premeny. Hlasy a slová nabrali na vedomí z ktorých sa dal tento sexuálný analfabetizmus vyčítať. Javili sa ako (ne)pochopení, (ne)vedomí, (ne)vediaci, (ne)skúsení, či i frustrovaní... Ich myseľ bola nastavená na všetko, čo sa točilo okolo kokota ako osobnosť.
Čiže symbolmy sexuálnej premeny tu boli, kokot ako pohlavný orgán, kokot ako osobnosť, pocit ako kožka na kokote, žalud ako hlava amozog, penis ako telo a končatiny a mnoho ďalších kokotných pičovín.

Ich myseľ bola vystavená na (ne)konečné túžby po libide. Po sexuálnom ukojení. (Ne)konečné túžby po dokonalosti. Túžba byť dokonalý duch a duša, pociťovať na svojej koži magický, príjemný pocit. Túžba po vedomostiach, po múdrosti. A mnoho ďalších. Túžba neustále jebať. A tak sa Duško ocital v dobe jebavej. Užíval si sexu na plné gule.

Táto myseľ sa točila a opakovala kolom dokola dlhých 16 rokov až kým Duško v lete 2018 porazil, usmrtil a popravil Insomniu - (ne)spavosť. V decembri 2019 objavil nové a pravé symboly sexuálnej premeny. A v júly 2021 objavil symboly duchovnej premeny. Tým pádom sa Duško tak oslobodil od tejto mysle, plnej sexuálných túžob a kokotných pičovín, ktoré Duško oškatuľkoval sexuálným analfabetizmusom.

Tým pádom so sexom Duško skoncoval krátko po 40-ke. To znamená, že ženy bude aj naďalej ľúbiť tak ako do teraz, len ten sexuálny akt, už nieje aktuálný.

Želám a prajem vám veľa sexuálneho zdravia a pochopenia. S pozdravom:

Dušan

link

2

1. Dušan 31.07.2021, 16:53

31 júla 2021 Na zamyslenie - Sexuálny analfabetizmus Písal sa september 2002, kde Duško zažil symbolizmus sexuálnej premeny. Hlasy a slová nabrali na vedomí z ktorých sa dal tento sexuálný analfabetizmus vyčítať. Javili sa ako (ne)pochopení, (ne)vedomí, (ne)vediaci, (ne)skúsení, či i frustrovaní... Ich myseľ bola nastavená na všetko, čo sa točilo okolo kokota ako osobnosť. Čiže symbolmy sexuálnej premeny tu boli, kokot ako pohlavný orgán, kokot ako osobnosť, pocit ako kožka na kokote, žalud ak...

31.07.2021, 18:40
Ahoj

Spozoroval Som, že (ne)dávno porazením, smrťou a popravou hlasov a slov, to všetko neskončilo. (Ne)vedomá psyché, ktorá ma tendenciu ovplyvňovať vedomie, sa mi prihovára pomocou (ne)pochopiteľných myšlienok a podvedomých predstáv, snov... a (ne) pochopiteľného prežívania emočného tela bolesti.

Čoho následkom je analýza a dedukcia... zapísaním do prispevku, do poznámkového bloku a následne syntéza a indukcia s jeho výsledkom... Už niekoľko krát Som sa snažil prispievať na blog príspevkami, ktoré majú hodnotu. Žiaľ myšlienky, predstavy, či pocity prevzaté od (ne)vedomej psyché v podobe niečoho (ne)pochopiteľného ma riadia a ovládajú.

Ovládajú a riadia tak moju myseľ, majú na ňu veľký v plyv a prostredníctvom môjho Bytia sa potom predierajú na svetlo sveta.

Preto v najbližšej dobe, budem každú myšlienku, predstavu, sen, pocit prehodnocovať, či potláčať a vytesnovať späť do (ne)vedomia. Alebo rovno cez Bytie ich trancendovať do ničota a transformovať do prítomného okamihu.

Ako viete, mňa myseľ (ne)zaujíma, (ne)zaujímala ma a ani (ne)bude. Som skorej za prítomný okamih "tu a teraz", ani minulosť a ani budúcnosť. Žiaden (psycho)logický čas. Preferujem skorej (ne)myseľ a (ne)psychično.

Som za merateľný čas, čas v ktorom sa premieňajú sny a túžby, priania a želania, plány a ciele, nápady a prosby, či príkazy a rozkazy v reálny čas. Čas, prítomný okamih. Minulá prítomnosť, či aj budúca prítomnosť.
3

2. Dušan 31.07.2021, 18:40

Ahoj Spozoroval Som, že (ne)dávno porazením, smrťou a popravou hlasov a slov, to všetko neskončilo. (Ne)vedomá psyché, ktorá ma tendenciu ovplyvňovať vedomie, sa mi prihovára pomocou (ne)pochopiteľných myšlienok a podvedomých predstáv, snov... a (ne) pochopiteľného prežívania emočného tela bolesti. Čoho následkom je analýza a dedukcia... zapísaním do prispevku, do poznámkového bloku a následne syntéza a indukcia s jeho výsledkom... Už niekoľko krát Som sa snažil prispievať na blog príspevkami,...

31.07.2021, 23:09
Nevedomie sa prihovára samé sebe symbolmi, ktoré sú jeho jazykom. Zhodou okolností si tým nevedomím ty, tvoje bytostné ja, preto sa nevedomie prihovára tebe, lebo ty si ním. Vo vnútri v psychike je všetko zamerané na seba. Strach sa bojí strachu, hnev sa hnevá na hnev, nevedomie nevie nevedieť. Každý zlomok psychiky plní svoju úlohu. Je to matematicky dané. Niekedy sa o tom môžeme porozprávať, keď bude čas.

newest entries : 

created by dzI/O 2015 - 2022size : 75 082 Bgenerated in : 0.101 si'm using cookies, if you disagree leavethemes displays : 10 815 292 xunique displays : 1 304 614 xip address : 54.92.164.9

please, support the creator

page has income only from voluntary donaters...
you may contribute...
by bank transfer
SK41 1100 0000
0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
by pay by square...
by PayPal
by Viamo
by Donater
and now look, who contributed...