move to top

Lipka (Linden)

new Jerusalem
sk| en
login :
if you want to discuss, you must register...registration
if you had lost your password...reset password

you are here : 

main page / culture / theme

(Samo)štúdium 7

entries
1
shows
283
uniques
143
theme was created 05.04.2021 by Dušan
1
05.04.2021, 21:46
(Samo)štúdium 7

Ahoj
Tak sa dnes po vyše mesiaci ozývam. Robil Som videoprednášky z matematiky 2 a to konkrétne geometriu. Toľko vecí, čo Som pozabúdal, alebo "chýbal v škole", Som (ne)vedel, že existuje. Videoprednášku Som tak (ne)dokončil a odložil na budúce.

Preskočil Som ako obvykle jazyk, ktorý mi akosy (ne)vonia, (ne)viem sa do neho vžiť. (Ná)sledovali potom kurzy z Wordu, oba kurzy jak pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých mám úspešne za sebov a zobral Som si z toho veľa, mám samozrejme aj poznámky a cvičenia, ktoré Som si zakúpil.

Otvoril a dokončil Som tak kurzy s Excel začiatočníci, a Som rád, že Som sa na tento kurz dal. Dal toho veľa. Potom následovala jedna kniha. Momentálne Som začal študovať psychológiu. Od C. G. Jung mám tak zrobené 6 titulov a chýbajú mi tak esťe dva tituly a Junga tak ukončujem, Zrobil Som si aj poznámky, ale musím sa priznať, Jung je veľmi ťažké čítanie, niekedy Som mal pocity, že sa na čítanie vyprdnem. Čo Som urobil pri dvoch knihách.

Po Jungovi idem na Freuda, doposiaľ mám od neho sčítané len dve knihy. Ďalej mám ďalších autorov a v MMK veľa kníh psychológie. Čo Som si na Jungovi všimol, že má takmer sčítanú jak západnú tak aj východnú kultúru, jak z oblasti psychológie, tak aj ezoteriky a duchovna i všetky súčasné a historické náboženstvá, alchýmiu, či teológiu ako aj mytológiu, filozofické smery od platóna a pod.

Rozhodol Som sa, že keď Som takým milovníkom kníh, že budem čítať knižôčky, každý druhý deň. V prvý deň kurzy, či videoprednášky. Teraz pokračujem v matematike 1 a Som v 9 - triede. Už sa (ne)viem dočkať strednej a vysokej školy.

Po matematike tak mi prichádza kurz z HTML/CSS, ktorý si musím zopakovať, lebo niektoré veci ešte (ne)chápem. Radšej si to pár krát (z)opakovať a tak dostať sa do toho!

Želám a prajem vám veľa príjemných a úsmevných chvíľ pri vašom štúdiu a prajem veľa vytrvalosti a optimizmusu. S pozdravom:

Dušan

link

newest entries : 

created by dzI/O 2015 - 2021size : 74 078 Bgenerated in : 0.090 si'm using cookies, if you disagree leavethemes displays : 9 478 674 xunique displays : 1 189 585 xip address : 3.236.253.192

please, support the creator

page has income only from voluntary contributors...
you may contribute...
by bank transfer
SK41 1100 0000
0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
by pay by square...
by PayPal
by Viamo
by Donater
and now look, who contributed...