move to top

Lipka

new Jerusalem
sk| en
login :
if you want to discuss, you must register...registration
if you had lost your password...reset password

you are here : 

main page / love / theme

(Samo)štúdium 6

entries
1
shows
417
uniques
151
theme was created 28.02.2021 by Dušan
1
28.02.2021, 19:22
Ahoj
Tak sa opäť hlásim k tejto téme nakoľko Som pokročil ďalej. Od posledného príspevku pribudli nové kurzy, video prednášky. Dokončil Som z chémie anorganické názvoslovia a (na)behol Som tak na nové témy a to chemické výpočty, chcemické rovnice a otvoril Som organické názvoslovie.

Najviac ma zaujali samozrejme chcemické výpočty a chemické vzorce. Ale ani organické názvoslovie (ne)má chybu. Do budúcna si potrebujem spraviť príklady a úlohy do samostatnej sekcie v bloku, aby Som neskorej sa z nich mohol testovať.

Ďalej Som otvoril kurz programovania a tému algoritmy. Doposiaľ Som (ne)mal šancu sa dozviedeť, čo znamenajú. Prešiel Som tak témami teórie algoritmov, triediacimi algoritmamy a vyhľadavacímí algoritmamy, ktoré Som dočasne ukončil. Môj dojem z tohto kurzu je taký, že mám ako taký obraz o algoritmoch a ich využití.

Kurz algoritmov je bohatý na zdrojové kódy, ktoré Som si do Visual studio aj uložil, pre prípad, že by Som ich potreboval, využiť. Teraz momentálne študujem matematiku dva od B-akademie. Síce Som na základnej škole, ale kopec vecí si (ne)pamätám, alebo v tedy za žiackych čias (ne)boli tak rozhiahlejšie.

Dokončil Som algebru a funkcie a základy goniometrie a momentálne Som na videoprednáške o geometrii. Matematiku má rád, baví ma. Po matematike, by Som sa konečne mal doškriabať na cudzí jazyk, ktorý Som len našprtol ale (ne)došiel ani po prvú lekciu.

Čo sa týka tích pohybových (seba)zdokonalovacieho štúdia, tak včera Som vynehal zostavy bojového umenia, tanca, šípok a šachov. Jednoduch keď sa mi (ne)chce tak sa mi (ne)chce. Na miesto toho Som zvolil radšej knihu.

Z bojového umenia mám natrénovanú len polku úderov rukami a z tanca len dva prvky. Uvidím ako ma to bude baviť ďalej. Áno, možno si poviete, čo to tu vypisujem, kurzy, videoprednášky, bojové umenie a tanec, ale Som na dôchodku a mám tak bohatých 15 hodín voľného času, z ktorého ukrojim na bežné rutiny v domácnosti, či pandemickú spoločnosť, mi tak ostáva 5,5 hodiny na (seba)rozvoj a (seba)zdokonalovanie inteligencie.

Želám a prajem Vám veľa voľného času na seba a veľa zdravíčka v tomto období. S pozdravom:

Dušan.

link

newest entries : 

created by dzI/O 2015 - 2021size : 70 909 Bgenerated in : 0.080 si'm using cookies, if you disagree leavethemes displays : 9 659 120 xunique displays : 1 205 498 xip address : 3.237.16.210

please, support the creator

page has income only from voluntary contributors...
you may contribute...
by bank transfer
SK41 1100 0000
0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
by pay by square...
by PayPal
by Viamo
by Donater
and now look, who contributed...