for correct function of this site, i need to use cookies...
move to top

you are here : 

main page  /  politics  /  theme

Rusko je pripravené na rozsiahlu kontinentálnu vojnu

entries
8
shows
5 419
uniques
1 120
theme was created 15.4.2018 00:25 by omega
1
15.04.2018, 00:25
Vyhlásil to v piatok tajomník Rady národnej bezpečnosti a obrany Ukrajiny (RNBOU) Oleksandr Turčynov.

link

Podla mna Ukrajincom trochu preskakuje, maju z Ruska paranoju, ale je fajn, ak je Rusko pripravene.
none
2

1. omega 15.04.2018, 00:25

Vyhlásil to v piatok tajomník Rady národnej bezpečnosti a obrany Ukrajiny (RNBOU) Oleksandr Turčynov. https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/466015-turcynov-rusi-su-pripraveni-na-rozsiahlu-kontinentalnu-vojnu/ Podla mna Ukrajincom trochu preskakuje, maju z Ruska paranoju, ale je fajn, ak je Rusko pripravene.

1▲
15.04.2018, 15:11
Na zaostalej Ukrajine vedia lepšie ako v Rusku.

Keby sa vyjadril niekto z Kremľa, nepoviem.
none
4

2. Lemmy 15.04.2018, 15:11

Na zaostalej Ukrajine vedia lepšie ako v Rusku.

Keby sa vyjadril niekto z Kremľa, nepoviem.

2▲
17.04.2018, 21:18
Ved prave, ze z Ukrajiny.🙂
none
7

2. Lemmy 15.04.2018, 15:11

Na zaostalej Ukrajine vedia lepšie ako v Rusku.

Keby sa vyjadril niekto z Kremľa, nepoviem.

2▲
19.04.2018, 09:36
Koho zaujímajú klamstvá z Kremľa a zaostalého Ruska 😉
consents: lovelydreamer
8

7. Dwesa 19.04.2018, 09:36

Koho zaujímajú klamstvá z Kremľa a zaostalého Ruska 😉

7▲
19.04.2018, 09:54
Skapatu macku napriklad 😉
none
3

1. omega 15.04.2018, 00:25

Vyhlásil to v piatok tajomník Rady národnej bezpečnosti a obrany Ukrajiny (RNBOU) Oleksandr Turčynov. https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/466015-turcynov-rusi-su-pripraveni-na-rozsiahlu-kontinentalnu-vojnu/ Podla mna Ukrajincom trochu preskakuje, maju z Ruska paranoju, ale je fajn, ak je Rusko pripravene.

1▲
16.04.2018, 10:17
Rusko mozno pripravene je 😉

Ale JA nie som 😉

Takze ziadnu kontinentalnu vojnu vobec ani len nezacinajte 😉
none
5

3. EnaXnaY 16.04.2018, 10:17

Rusko mozno pripravene je 😉

Ale JA nie som 😉

Takze ziadnu kontinentalnu vojnu vobec ani len nezacinajte 😉

3▲
17.04.2018, 21:19
Ja som pripraveny. Bol som na spovedi.
none
6

5. omega 17.04.2018, 21:19

Ja som pripraveny. Bol som na spovedi.

5▲
17.04.2018, 21:20
JA si neprajem ziadnu vojnu 😉

Teraz to mame celkom dobre rozbehnute 😉

Tak si to nepokazme 😉
none
created by dzI/O 2015 - 2026 size : 486 493 B generated in : 0.218 s this site needs to use cookies, to work properly... version : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) themes displays : 38 662 843 x unique displays : 5 241 540 x ip address : 2600:1f28:365:80b0:f081:ac47:f724:b689
dzI/O's epoch
some ad
share this page
statistics
TOPlist
support
become a volunatary donater of the page, every your financial donation will help to grow it...
please, support creator
by bank transfer
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
by PayPal
by Viamo
none
by Donater
none
by sending bitcoins
none