pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Rusi rušia GPS navigáciu civilným lietadlám v Nórsku

príspevkov
6
zobrazení
6 754
unikátne
1 464
tému vytvoril(a) 28.4.2018 13:35 Dwesa
1
28.04.2018, 13:35
Asi im nestačilo zostrelenie civilného lietadla nad Ukrajinou, teraz Rusi rušia GPS navigáciu civilným lietadlám.

Incidenty sa opakujú a údajne súvisia s vojenskými cvičeniami na ruskej strane hranice, neďaleko letiska v Nórsku.

V prípade zlého počasia to môže viesť aj k havárii lietadla, ale to Putlera trápiť nebude 😉
odkaz
2

1. Dwesa 28.04.2018, 13:35

Asi im nestačilo zostrelenie civilného lietadla nad Ukrajinou, teraz Rusi rušia GPS navigáciu civilným lietadlám. Incidenty sa opakujú a údajne súvisia s vojenskými cvičeniami na ruskej strane hranice, neďaleko letiska v Nórsku. V prípade zlého počasia to môže viesť aj k havárii lietadla, ale to Putlera trápiť nebude 😉 https://www.aldrimer.no/ber-russiske-myndigheter-stoppe-gps-jamming/

1▲
28.04.2018, 18:46
Nech si vsetci zvykaju ze nemozno sa spoliehat len na "balšaju těchniku" 😉

Kedysi sme sa navigovali podla hviezd 😉

Mozno by sme mali oprasit tento starodavny skill 😉
none
3

2. EnaXnaY 28.04.2018, 18:46

Nech si vsetci zvykaju ze nemozno sa spoliehat len na "balšaju těchniku" 😉

Kedysi sme sa navigovali podla hviezd 😉

Mozno by sme mali oprasit tento starodavny skill 😉

2▲
28.04.2018, 22:43
A lietať pomocou mávania rúk
4

3. Dwesa 28.04.2018, 22:43

A lietať pomocou mávania rúk

3▲
06.05.2018, 20:02
Ja som za to aby sme zachovali všetky tie dobré veci a nespoliehali sa výlučne na techniku 😉 Lebo technika môže zlyhať a potom budeme na holičkách 😉
none
5

4. EnaXnaY 06.05.2018, 20:02

Ja som za to aby sme zachovali všetky tie dobré veci a nespoliehali sa výlučne na techniku 😉 Lebo technika môže zlyhať a potom budeme na holičkách 😉

4▲
07.05.2018, 21:58
Človek zlyháva častejšie.
6

5. Dwesa 07.05.2018, 21:58

Človek zlyháva častejšie.

5▲
08.05.2018, 06:43
Už som o tom písal : Stavať na jednu kartu môže byť zásadný problém 😉
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 132 030 B vygenerované za : 0.189 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 801 917 x jedinečné zobrazenia : 5 268 003 x ip adresa : 216.73.216.125
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none