pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Prvé americké tanky Abrams budú na Ukrajine už budúci týždeň
|
|
príspevkov 79 |
zobrazení 1 097 |
unikátne 105 |
tému vytvoril(a) 22.9.2023 09:35 Reset
|
Téma je len na čítanie...
1
|
Biden uviedol, že mieru stojí v ceste iba Rusko, ktoré namiesto snahy konflikt ukončiť zháňa ďalšie zbrane v Iráne a Severnej Kórei. Moskva podľa neho opäť použije zimu ako zbraň. „Sme s vami a zostaneme s vami,“ vyhlásil americký prezident. USA oznámili novú bezpečnostnú pomoc vo výške 128 miliónov dolárov a takisto takmer 200 miliónov dolárov na zbrane a vybavenie v rámci už schválených čerpaní. Minister zahraničných vecí Antony Blinken uviedol, že balík obsahuje delostreleckú a kazetovú muníciu, ale aj muníciu protivzdušnej obrany, ktorá má pomôcť počas zimy, keď Rusko pravdepodobne obnoví svoje útoky na kritickú infraštruktúru. (čtk, n) Rusko sa má na čo tešiť  Ale k tomu najlepšiemu ešte len príde. Pamätajte na moje slová. Jadrové zbrane boli vyrobené preto, aby boli použité.
|
 |
|
2
|
|
|
1. Reset 22.09.2023, 09:35
Biden uviedol, že mieru stojí v ceste iba Rusko, ktoré namiesto snahy konflikt ukončiť zháňa ďalšie zbrane v Iráne a Severnej Kórei. Moskva podľa neho opäť použije zimu ako zbraň. „Sme s vami a zostaneme s vami,“ vyhlásil americký prezident. USA oznámili novú bezpečnostnú pomoc vo výške 128 miliónov dolárov a takisto takmer 200 miliónov dolárov na zbrane a vybavenie v rámci už schválených čerpaní. Minister zahraničných vecí Antony Blinken uviedol, že balík obsahuje delostreleckú a kazetovú mun...
1▲
22.09.2023, 09:39
|
Ako vyštudovaný fyzik sa teším na ten ohňostroj. Mám všetko vybavenie pripravené.
|
 |
|
3
|
|
|
1. Reset 22.09.2023, 09:35
Biden uviedol, že mieru stojí v ceste iba Rusko, ktoré namiesto snahy konflikt ukončiť zháňa ďalšie zbrane v Iráne a Severnej Kórei. Moskva podľa neho opäť použije zimu ako zbraň. „Sme s vami a zostaneme s vami,“ vyhlásil americký prezident. USA oznámili novú bezpečnostnú pomoc vo výške 128 miliónov dolárov a takisto takmer 200 miliónov dolárov na zbrane a vybavenie v rámci už schválených čerpaní. Minister zahraničných vecí Antony Blinken uviedol, že balík obsahuje delostreleckú a kazetovú mun...
1▲
22.09.2023, 09:46
|
Pamätáme, na slová psychopata sa nedá zabudnúť 😉
|
 |
|
5
|
|
|
3. EnaXnaY 22.09.2023, 09:46
Pamätáme, na slová psychopata sa nedá zabudnúť 😉
3▲
22.09.2023, 09:48
|
Noboooj, zažiješ to. Potom sa mi môže nepoďakovať, že som ťa nevčas nevaroval. 
|
 |
|
8
|
|
|
5. Reset 22.09.2023, 09:48
Noboooj, zažiješ to. Potom sa mi môže nepoďakovať, že som ťa nevčas nevaroval. 
5▲
22.09.2023, 09:54
|
JA sa bojím len o tvoj psychický stav, zhoršuje sa to 😉
|
 |
|
11
|
|
|
8. EnaXnaY 22.09.2023, 09:54
JA sa bojím len o tvoj psychický stav, zhoršuje sa to 😉
8▲
22.09.2023, 09:57
|
Môj stav nepoznáš. Tvoj fyzický stav však bude zrejmý, keď k ohníčku dôjde..... 
|
 |
|
12
|
|
|
11. Reset 22.09.2023, 09:57
Môj stav nepoznáš. Tvoj fyzický stav však bude zrejmý, keď k ohníčku dôjde..... 
11▲
22.09.2023, 09:58
|
Poznám, z toho čo tu vypisuješ 😉
|
 |
|
13
|
|
|
12. EnaXnaY 22.09.2023, 09:58
Poznám, z toho čo tu vypisuješ 😉
12▲
22.09.2023, 10:01
|
Nie si schopný ani rozpoznať červenú farbu od modrej.
|
 |
|
19
|
|
|
13. Reset 22.09.2023, 10:01
Nie si schopný ani rozpoznať červenú farbu od modrej.
13▲
22.09.2023, 10:22
|
Ale SOM schopný rozpoznať psychopata, ktorý túži po jadrovej vojne 😉
|
 |
|
34
|
|
|
19. EnaXnaY 22.09.2023, 10:22
Ale SOM schopný rozpoznať psychopata, ktorý túži po jadrovej vojne 😉
19▲
22.09.2023, 15:22
|
nikto okrem teba a vášho putina po jadrovej vojne netúži. Musí však ku nej dôjsť. Preto tie zbrane existujujú. Veď som ti to už oznámil. Asi si si sedel na ušiach....
|
 |
|
30
|
|
|
8. EnaXnaY 22.09.2023, 09:54
JA sa bojím len o tvoj psychický stav, zhoršuje sa to 😉
8▲
22.09.2023, 11:42
|
(8) EnaX, a zrejme sa mu to už nikdy nezlepší...
|
|
|
31
|
|
|
30. Kasafran 22.09.2023, 11:42
(8) EnaX, a zrejme sa mu to už nikdy nezlepší...
30▲
22.09.2023, 11:56
|
(29) Tomáško, ako čítam všeliake Tvoje "odborné" postrehy, stále viac si uvedomujem pravdivosť riekanky našich predkov: "Komu nie je zhora dané v apatieke nekúpi!"... Preto Ti odporúčam, aby si sa prestal venovať svetským problémom a začni sa úprimne venovať prosbám k svojmu "najvyššiemu", aby konečne "osvietil" Tvoju naivnú "dušu"...
|
|
|
33
|
|
|
31. Kasafran 22.09.2023, 11:56
(29) Tomáško, ako čítam všeliake Tvoje "odborné" postrehy, stále viac si uvedomujem pravdivosť riekanky našich predkov: "Komu nie je zhora dané v apatieke nekúpi!"... Preto Ti odporúčam, aby si sa prestal venovať svetským problémom a začni sa úprimne venovať prosbám k svojmu "najvyššiemu", aby konečne "osvietil" Tvoju naivnú "dušu"...
31▲
22.09.2023, 15:19
|
Ty nevieš predsa ani čítať komunista...
|
 |
|
35
|
|
|
30. Kasafran 22.09.2023, 11:42
(8) EnaX, a zrejme sa mu to už nikdy nezlepší...
30▲
22.09.2023, 15:23
|
Ty už budeš zahrabaný, keď to nastane...
|
 |
|
6
|
|
|
3. EnaXnaY 22.09.2023, 09:46
Pamätáme, na slová psychopata sa nedá zabudnúť 😉
3▲
22.09.2023, 09:51
|
Za všetko zlo na svete môže rusko. Hitler to rozpoznal a chcel to červené zlo zničiť. On mal však ešte iné sadistické maniere. Inak by sa mu to podarilo. Teraz je rda na NATO.
|
 |
|
4
|
|
|
1. Reset 22.09.2023, 09:35
Biden uviedol, že mieru stojí v ceste iba Rusko, ktoré namiesto snahy konflikt ukončiť zháňa ďalšie zbrane v Iráne a Severnej Kórei. Moskva podľa neho opäť použije zimu ako zbraň. „Sme s vami a zostaneme s vami,“ vyhlásil americký prezident. USA oznámili novú bezpečnostnú pomoc vo výške 128 miliónov dolárov a takisto takmer 200 miliónov dolárov na zbrane a vybavenie v rámci už schválených čerpaní. Minister zahraničných vecí Antony Blinken uviedol, že balík obsahuje delostreleckú a kazetovú mun...
1▲
22.09.2023, 09:47
|
Ruské haraburdy už teraz pália do zaječích odkazKeď dorazia Abrams, putin si to môže kľudne hodiť. 
|
 |
|
7
|
|
|
4. Reset 22.09.2023, 09:47
Ruské haraburdy už teraz pália do zaječích
https://cdn.sita.sk/sites/32/2022/05/russia_ukraine_war_28067-b348cc29295242a0af048202e907f4b9-scaled-1-676x433.jpg
Keď dorazia Abrams, putin si to môže kľudne hodiť. 
4▲
22.09.2023, 09:53
|
Aj Abrams je tak mocný, že sám jediný dokáže zničiť 1000 Ruských tankov? 😄
|
 |
|
9
|
|
|
7. clear1 22.09.2023, 09:53
Aj Abrams je tak mocný, že sám jediný dokáže zničiť 1000 Ruských tankov? 😄
7▲
22.09.2023, 09:55
|
Jasné! Abrams plus f-16tky a je to v suchu! 
|
 |
|
10
|
|
|
7. clear1 22.09.2023, 09:53
Aj Abrams je tak mocný, že sám jediný dokáže zničiť 1000 Ruských tankov? 😄
7▲
22.09.2023, 09:56
|
Ale ty to nechápeš, američanom je ich ľúto zošrotovať, tak ich posielajú na zničenie rusom 😉
|
 |
|
15
|
|
|
10. EnaXnaY 22.09.2023, 09:56
Ale ty to nechápeš, američanom je ich ľúto zošrotovať, tak ich posielajú na zničenie rusom 😉
10▲
22.09.2023, 10:08
|
Drístaš. 
|
 |
|
20
|
|
|
15. Reset 22.09.2023, 10:08
Drístaš. 
15▲
22.09.2023, 10:23
|
Je ti to povedomé? 😉
Ty to robíš neustále 😉
|
 |
|
22
|
|
|
20. EnaXnaY 22.09.2023, 10:23
Je ti to povedomé? 😉
Ty to robíš neustále 😉
20▲
22.09.2023, 10:27
|
Stále iba bez rozmyslu drístaš.
|
 |
|
23
|
|
|
22. Reset 22.09.2023, 10:27
Stále iba bez rozmyslu drístaš.
22▲
22.09.2023, 10:31
|
Pri tebe stačí aj bez rozmyslu, Miloško 😉
|
 |
|
24
|
|
|
23. EnaXnaY 22.09.2023, 10:31
Pri tebe stačí aj bez rozmyslu, Miloško 😉
23▲
22.09.2023, 10:34
|
To meno miloško sa mi páči . Preto som si ho vybral. Ty len nevieš, s akou organizácou máš dočinenia,,,,
|
 |
|
25
|
|
|
24. Reset 22.09.2023, 10:34
To meno miloško sa mi páči . Preto som si ho vybral. Ty len nevieš, s akou organizácou máš dočinenia,,,,
24▲
22.09.2023, 10:34
|
S organizáciou bláznov? 😉
|
 |
|
14
|
|
|
7. clear1 22.09.2023, 09:53
Aj Abrams je tak mocný, že sám jediný dokáže zničiť 1000 Ruských tankov? 😄
7▲
22.09.2023, 10:07
|
Rusi už nemajú tanky. Len haraburdy. Nevieš čítať?
|
 |
|
16
|
|
|
14. Reset 22.09.2023, 10:07
Rusi už nemajú tanky. Len haraburdy. Nevieš čítať?
14▲
22.09.2023, 10:14
|
Čítať viem, len realita je trochu iná ako tvrdia "naše" médiá. Rusi majú tisíce tankov. Okrem iného samozrejme..
|
 |
|
17
|
|
|
16. clear1 22.09.2023, 10:14
Čítať viem, len realita je trochu iná ako tvrdia "naše" médiá. Rusi majú tisíce tankov. Okrem iného samozrejme..
16▲
22.09.2023, 10:16
|
Rusi majú len jedno veľké ****O. 
|
 |
|
26
|
|
|
17. Reset 22.09.2023, 10:16
Rusi majú len jedno veľké ****O. 
17▲
22.09.2023, 10:51
|
V tom prípade musí byť riadne veľké keď ním dokázali zastaviť Ukrajinskú protiofenzívu
|
 |
|
27
|
|
|
26. clear1 22.09.2023, 10:51
V tom prípade musí byť riadne veľké keď ním dokázali zastaviť Ukrajinskú protiofenzívu
26▲
22.09.2023, 11:00
|
Ty si iba veľmi hlúpy. To je všetko.....
|
 |
|
28
|
|
|
26. clear1 22.09.2023, 10:51
V tom prípade musí byť riadne veľké keď ním dokázali zastaviť Ukrajinskú protiofenzívu
26▲
22.09.2023, 11:01
|
Citujem Zelenského: "Keď nedostaneme pomoc, prehráme vo vojne." Ako si jeho slová vysvetliť? Veď hádam nechce prehrať práve teraz keď Rusi už nič nemajú!! odkaz
|
 |
|
29
|
|
|
28. clear1 22.09.2023, 11:01
Citujem Zelenského: "Keď nedostaneme pomoc, prehráme vo vojne." Ako si jeho slová vysvetliť? Veď hádam nechce prehrať práve teraz keď Rusi už nič nemajú!! https://t.me/c/1266440079/45825
28▲
22.09.2023, 11:04
|
Takže, ak Zelensky povie niečo čo zapadá do ruskej propagandy vtedy hovorí pravdu, ale ak povie niečo čo nezapadá do ruskej propagandy tak vtedy klame ? Aha, ok, ty náš neSStraný sudca 
|
 |
|
32
|
|
|
29. tomas12345 22.09.2023, 11:04
Takže, ak Zelensky povie niečo čo zapadá do ruskej propagandy vtedy hovorí pravdu, ale ak povie niečo čo nezapadá do ruskej propagandy tak vtedy klame ? Aha, ok, ty náš neSStraný sudca 
29▲
22.09.2023, 12:15
|
Tomáško, aj rus potrebuje pomoc!!! Od nás nepriamu finančnú od Iranu šahidy, od Kima náboje....od číňana a inda aby mu suroviny bral a platil a od EU presne to isté.  Bez pomoci by zahynul.
|
|
|
18
|
|
|
16. clear1 22.09.2023, 10:14
Čítať viem, len realita je trochu iná ako tvrdia "naše" médiá. Rusi majú tisíce tankov. Okrem iného samozrejme..
16▲
22.09.2023, 10:20
|
Razman kadyrov je vyhlásený dedinský blázon a putin je kkt. odkaz
|
 |
|
21
|
|
|
18. Reset 22.09.2023, 10:20
Razman kadyrov je vyhlásený dedinský blázon a putin je kkt. https://img.projektn.sk/wp-static/2015/03/kadyrov1-e1427704002459.jpg
18▲
22.09.2023, 10:26
|
Kazdý, kto sa k tomuto tímu hlási, je jbnutý
|
 |
|
36
|
|
|
1. Reset 22.09.2023, 09:35
Biden uviedol, že mieru stojí v ceste iba Rusko, ktoré namiesto snahy konflikt ukončiť zháňa ďalšie zbrane v Iráne a Severnej Kórei. Moskva podľa neho opäť použije zimu ako zbraň. „Sme s vami a zostaneme s vami,“ vyhlásil americký prezident. USA oznámili novú bezpečnostnú pomoc vo výške 128 miliónov dolárov a takisto takmer 200 miliónov dolárov na zbrane a vybavenie v rámci už schválených čerpaní. Minister zahraničných vecí Antony Blinken uviedol, že balík obsahuje delostreleckú a kazetovú mun...
1▲
22.09.2023, 15:23
|
Len 328 milionov eur ? To je celkom málo... bežne po vyhláseniach dávali miliardy eur... finančná podpora klesá... či to nebude tým, že ruská armáda je už natolko slabá, že stačí už aj 1/10 podpora čo pred rokom a pol 
|
 |
|
37
|
|
|
36. tomas12345 22.09.2023, 15:23
Len 328 milionov eur ? To je celkom málo... bežne po vyhláseniach dávali miliardy eur... finančná podpora klesá... či to nebude tým, že ruská armáda je už natolko slabá, že stačí už aj 1/10 podpora čo pred rokom a pol 
36▲
22.09.2023, 15:26
|
To bude skôr tým, že už pochopili, že to nemá zmysel. Takto z toho pekne vycúvajú a nechajú Ukrajinu napospas Rusku
|
 |
|
38
|
|
|
37. clear1 22.09.2023, 15:26
To bude skôr tým, že už pochopili, že to nemá zmysel. Takto z toho pekne vycúvajú a nechajú Ukrajinu napospas Rusku
37▲
22.09.2023, 15:34
|
Zmysel to pre USA práveže má, a bude mať stále ! To nevieš o tom že Ukrajina vyrába 1/2 produkcie Neonu ? A ten je potrebný na výrobu čipov. odkazTakže pre USA je Ukrajina velmi doležitá.... to nie je niečo ako Irak, Afganistan... USA dala minulý rok 60 miliárd eur, a to bolo len 25% ich ročných výdavkov ktoré dávaju na obranu... nemajú teda dovod v tom nepokračovať, kedže 60 mld výdavky nijako nerujnujú ich ekonomiku kedže sú zahrnuté v ročných výdavkoch.
|
 |
|
39
|
|
|
38. tomas12345 22.09.2023, 15:34
Zmysel to pre USA práveže má, a bude mať stále ! To nevieš o tom že Ukrajina vyrába 1/2 produkcie Neonu ? A ten je potrebný na výrobu čipov. https://auto.pravda.sk/magazin/clanok/620008-chyba-neon-potrebny-pre-vyrobu-cipov-ukrajina-bola-jeho-najvacsim-dodavatelom/
Takže pre USA je Ukrajina velmi doležitá.... to nie je niečo ako Irak, Afganistan... USA dala minulý rok 60 miliárd eur, a to bolo len 25% ich ročných výdavkov ktoré dávaju na obranu... nemajú teda dovod v tom nepokračovať...
38▲
22.09.2023, 15:40
|
Ukrajina bola napadnutá cudzou totalitnou mocou. Od tej chcvíle je to už len otázka času, kedy zhorí v jadrovom ohni. Sami si to určili.
|
 |
|
40
|
|
|
38. tomas12345 22.09.2023, 15:34
Zmysel to pre USA práveže má, a bude mať stále ! To nevieš o tom že Ukrajina vyrába 1/2 produkcie Neonu ? A ten je potrebný na výrobu čipov. https://auto.pravda.sk/magazin/clanok/620008-chyba-neon-potrebny-pre-vyrobu-cipov-ukrajina-bola-jeho-najvacsim-dodavatelom/
Takže pre USA je Ukrajina velmi doležitá.... to nie je niečo ako Irak, Afganistan... USA dala minulý rok 60 miliárd eur, a to bolo len 25% ich ročných výdavkov ktoré dávaju na obranu... nemajú teda dovod v tom nepokračovať...
38▲
22.09.2023, 15:51
|
Tomáško aj my sme mohli dať 1,112 mld €, ktoré nám nebudú chýbať po zavedení elektromobility. Aj česi aj poliaci, aj rumuni, aj rakušáci, aj nemci, aj francúzi, aj taliani, aj gréci, aj španieli, aj portugalci aj briti, proste každý mohol dať, ale dali skoro nič!!! Svine lakomé.
|
|
|
42
|
|
|
40. peter67 22.09.2023, 15:51
Tomáško aj my sme mohli dať 1,112 mld €, ktoré nám nebudú chýbať po zavedení elektromobility. Aj česi aj poliaci, aj rumuni, aj rakušáci, aj nemci, aj francúzi, aj taliani, aj gréci, aj španieli, aj portugalci aj briti, proste každý mohol dať, ale dali skoro nič!!! Svine lakomé.
40▲
22.09.2023, 16:22
|
nebudú chýbať, obyvatelstvo bude mať viac penazí, takže sa to vyrovná.
|
 |
|
46
|
|
|
42. tomas12345 22.09.2023, 16:22
nebudú chýbať, obyvatelstvo bude mať viac penazí, takže sa to vyrovná.
42▲
22.09.2023, 16:33
|
Tomáško ak nebudú chýbať v budúcnosti, tak by nechýbali ani nes a Ukrajine sme mohli poslať viac ako miliardu €!!!! tak isto mohli poslať všetci, prečo to neurobili ved by nechýbali tie miliardy.
|
|
|
41
|
|
|
38. tomas12345 22.09.2023, 15:34
Zmysel to pre USA práveže má, a bude mať stále ! To nevieš o tom že Ukrajina vyrába 1/2 produkcie Neonu ? A ten je potrebný na výrobu čipov. https://auto.pravda.sk/magazin/clanok/620008-chyba-neon-potrebny-pre-vyrobu-cipov-ukrajina-bola-jeho-najvacsim-dodavatelom/
Takže pre USA je Ukrajina velmi doležitá.... to nie je niečo ako Irak, Afganistan... USA dala minulý rok 60 miliárd eur, a to bolo len 25% ich ročných výdavkov ktoré dávaju na obranu... nemajú teda dovod v tom nepokračovať...
38▲
22.09.2023, 16:19
|
No a Ty nevieš, že USA do prípravy končiacej sa protiofenzívy dali miliardy a nič to nepomohlo? A nevieš, že včera v kongrese USA už zazneli názory, že s tou pomocou už stačilo? Veď sa pozri na fakty. Doteraz dávali miliardy, a zrazu už len milióny... Nedokázali v kongrese presadiť viac. A bude to stále horšie  Ukrajina je mŕtvy projekt.
|
 |
|
43
|
|
|
41. clear1 22.09.2023, 16:19
No a Ty nevieš, že USA do prípravy končiacej sa protiofenzívy dali miliardy a nič to nepomohlo? A nevieš, že včera v kongrese USA už zazneli názory, že s tou pomocou už stačilo? Veď sa pozri na fakty. Doteraz dávali miliardy, a zrazu už len milióny... Nedokázali v kongrese presadiť viac. A bude to stále horšie  Ukrajina je mŕtvy projekt.
41▲
22.09.2023, 16:24
|
Samozrejme že pomohlo, alebo máš vari pocit že Rusko ovládlo Ukrajinu ? Vdaka podpore od USA sa zabranuje ruskému postupu a preto Rusi neustále stoja na mieste 
|
 |
|
45
|
|
|
43. tomas12345 22.09.2023, 16:24
Samozrejme že pomohlo, alebo máš vari pocit že Rusko ovládlo Ukrajinu ? Vdaka podpore od USA sa zabranuje ruskému postupu a preto Rusi neustále stoja na mieste 
43▲
22.09.2023, 16:32
|
Nepomohlo. Cieľom protiofenzívy bolo vytlačiť Rusko z Ukrajiny a zabrať aj Krym. Žiadneho z cieľov nedosiahli. Ani s miliardami. A čo teraz? USA dá ďalšie? No nedá, majú vlastné problémy doma. A nie malé
|
 |
|
47
|
|
|
45. clear1 22.09.2023, 16:32
Nepomohlo. Cieľom protiofenzívy bolo vytlačiť Rusko z Ukrajiny a zabrať aj Krym. Žiadneho z cieľov nedosiahli. Ani s miliardami. A čo teraz? USA dá ďalšie? No nedá, majú vlastné problémy doma. A nie malé
45▲
22.09.2023, 16:34
|
Všetky ciele zo strany ukrajiny sú postupne dosahované....
|
 |
|
49
|
|
|
47. Reset 22.09.2023, 16:34
Všetky ciele zo strany ukrajiny sú postupne dosahované....
47▲
22.09.2023, 16:39
|
|
61
|
|
|
49. clear1 22.09.2023, 16:39
Konkrétne ktoré?
49▲
22.09.2023, 17:04
|
|
62
|
|
|
61. Reset 22.09.2023, 17:04
Všetky.
61▲
22.09.2023, 17:07
|
Zachvíľu nebude na ukrajine ani jedna ruská baganža.
|
 |
|
48
|
|
|
45. clear1 22.09.2023, 16:32
Nepomohlo. Cieľom protiofenzívy bolo vytlačiť Rusko z Ukrajiny a zabrať aj Krym. Žiadneho z cieľov nedosiahli. Ani s miliardami. A čo teraz? USA dá ďalšie? No nedá, majú vlastné problémy doma. A nie malé
45▲
22.09.2023, 16:37
|
Musíš sa naučiť nové termíny!!! Protiofenzíva - činnosť ako udržať nepriateľa v jeho pozíciách.   
|
|
|
51
|
|
|
48. peter67 22.09.2023, 16:37
Musíš sa naučiť nové termíny!!! Protiofenzíva - činnosť ako udržať nepriateľa v jeho pozíciách.   
48▲
22.09.2023, 16:41
|
|
60
|
|
|
51. clear1 22.09.2023, 16:41
Pobavilo 😄
51▲
22.09.2023, 17:04
|
To jediné ti zostalo. Napiť sa vodky a potom sa postaviť pred hlaveň AK47 
|
 |
|
52
|
|
|
48. peter67 22.09.2023, 16:37
Musíš sa naučiť nové termíny!!! Protiofenzíva - činnosť ako udržať nepriateľa v jeho pozíciách.   
48▲
22.09.2023, 16:41
|
O kolko kilometrov Rusi postúpili za posledný rok ? 
|
 |
|
55
|
|
|
52. tomas12345 22.09.2023, 16:41
O kolko kilometrov Rusi postúpili za posledný rok ?
52▲
22.09.2023, 16:51
|
Úspech sa nemeria len kilometrami 
|
 |
|
59
|
|
|
55. clear1 22.09.2023, 16:51
Úspech sa nemeria len kilometrami 
55▲
22.09.2023, 17:01
|
Aký úspech rusi dosiahli. Žiadny....
|
 |
|
66
|
|
|
55. clear1 22.09.2023, 16:51
Úspech sa nemeria len kilometrami 
55▲
22.09.2023, 17:14
|
Tak potom neporovnávaj úspech ukrajinskej taktiky len na základe množstva dobytého územia 
|
 |
|
67
|
|
|
66. tomas12345 22.09.2023, 17:14
Tak potom neporovnávaj úspech ukrajinskej taktiky len na základe množstva dobytého územia 
66▲
22.09.2023, 18:32
|
To ani nerobím. Ale zahrnuté v tom je. Pozri: Úspechy Ukrajiny v protiofenzíve: - Územie: Žiadny úspech. - Technika: Strata už viac než 40% techniky dodanej na protiofenzívu. - Vojaci: Zo skúsených zostalo 10%, zvyšní sú mobilizovaní a neskúsení. Odhady (dokonca západné) hovoria o cca 100.000 len mŕtvych a len počas protiofenzívy. Zelenský vydal dekrét, že všetci čo z nejakého dôvodu doteraz neboli odvedení musia byť znovu vyšetrení. Skrátka nie sú ľudia, potenciál bol vyčerpaný, teraz pôjdu bojovať vozičkári a barličkári. A ženy samozrejme. - Pomoc zo západu: Slabne. Ukrajina potrebuje miliardy, a dostáva už "len" rádovo stámilióny.
Kde vidíš nejaké plus?
Rusko: - Územie: Napriek mesiace pripravovanej Ukrajinskej protiofenzíve nestratili takmer nič. Obrovský úspech ktorý ani na západe nikto nečakal. - Technika: Oveľa viac techniky vyrobili než stratili. Výroba munície sa 12-násobne zvýšila. Výroba Iskanderov sa strojnásobila. Výroba Kindžalov zdvojnásobila. (Kde je ten spomínaný nedostatok čipov?) Výroba a upgrade ťažkej techniky ide naplno, tento rok armáda dostane dokopy cca 650 kusov. Prebieha vývoj a neustále inovácie. Armáda práve dostáva nové kamikadze drony v tele ktorých je hlavica 9M133 z protitankového systému Kornet. A hlavne! Všetko si vyrábajú sami. Nie sú ako Ukrajina odkázaní na niečiu pomoc ktorá dnes môže byť, a zajtra nemusí. - Vojaci: Len za posledný mesiac sa hlásilo v priemere 1000 DOBROVOĽNÍKOV denne. Putin pred pár dňami hovoril, že číslo už dosiahlo 300.000. Teraz idú do prípravky..
Takže Ukrajina je na tom lepšie? V čom?
|
 |
|
68
|
|
|
67. clear1 22.09.2023, 18:32
To ani nerobím. Ale zahrnuté v tom je. Pozri: Úspechy Ukrajiny v protiofenzíve: - Územie: Žiadny úspech. - Technika: Strata už viac než 40% techniky dodanej na protiofenzívu. - Vojaci: Zo skúsených zostalo 10%, zvyšní sú mobilizovaní a neskúsení. Odhady (dokonca západné) hovoria o cca 100.000 len mŕtvych a len počas protiofenzívy. Zelenský vydal dekrét, že všetci čo z nejakého dôvodu doteraz neboli odvedení musia byť znovu vyšetrení. Skrátka nie sú ľudia, potenciál bol vyčerpaný, ter...
67▲
22.09.2023, 19:00
|
O tom ako je na tom Ukrajina zle a Rusi postupujú s minimálnymi stratami to som sa načítal až až... a bolo to v časoch pred hanebnými porážkami Rusov v Kyjeve, Charkove, Chersone, pričom odvtedy nepostupili už ani o kilometer iba čo územia strácali.... takže je už tieto tvoje respektíve vaše proruské reči neberiem nejako moc vážne 
|
 |
|
69
|
|
|
67. clear1 22.09.2023, 18:32
To ani nerobím. Ale zahrnuté v tom je. Pozri: Úspechy Ukrajiny v protiofenzíve: - Územie: Žiadny úspech. - Technika: Strata už viac než 40% techniky dodanej na protiofenzívu. - Vojaci: Zo skúsených zostalo 10%, zvyšní sú mobilizovaní a neskúsení. Odhady (dokonca západné) hovoria o cca 100.000 len mŕtvych a len počas protiofenzívy. Zelenský vydal dekrét, že všetci čo z nejakého dôvodu doteraz neboli odvedení musia byť znovu vyšetrení. Skrátka nie sú ľudia, potenciál bol vyčerpaný, ter...
67▲
22.09.2023, 19:02
|
Pred 3 mesiacmi si tu nadšene dával správy o tom ako sa UA evakuuje z Kupjansku... No ako vidíš, ubehli 3 mesiace a Rusi nepostupili ani o chlp... Takto to bude aj o mesiac, o dva, o tri.... normálny človek by uznal že RUS zdaleka nemá také úspechy ako to učí propaganda, no ty tu budeš stále tvrdiť "zautočia neskor, postúpia neskor" a iné nelogizmy...
|
 |
|
71
|
|
|
69. tomas12345 22.09.2023, 19:02
Pred 3 mesiacmi si tu nadšene dával správy o tom ako sa UA evakuuje z Kupjansku... No ako vidíš, ubehli 3 mesiace a Rusi nepostupili ani o chlp... Takto to bude aj o mesiac, o dva, o tri.... normálny človek by uznal že RUS zdaleka nemá také úspechy ako to učí propaganda, no ty tu budeš stále tvrdiť "zautočia neskor, postúpia neskor" a iné nelogizmy...
69▲
22.09.2023, 19:32
|
Ten človek, Clear1 je len zmätený. Nevie, kde je sever.
|
 |
|
50
|
|
|
45. clear1 22.09.2023, 16:32
Nepomohlo. Cieľom protiofenzívy bolo vytlačiť Rusko z Ukrajiny a zabrať aj Krym. Žiadneho z cieľov nedosiahli. Ani s miliardami. A čo teraz? USA dá ďalšie? No nedá, majú vlastné problémy doma. A nie malé
45▲
22.09.2023, 16:40
|
Cielom pomoci bolo zastabilizovať situáciu, a to sa USA podarilo... ved si zober, kolko územia Rusko okupovalo pred 1,5 rokom ked ešte neprichádzala podpora z USA ? No 33% Ukrajiny.... A teraz je to kolko ? No možno 18%  Takže nielenže sa zastavil ruský postup, ale oni ešte prišli aj o okupované územia... cieľ splnený.
|
 |
|
53
|
|
|
50. tomas12345 22.09.2023, 16:40
Cielom pomoci bolo zastabilizovať situáciu, a to sa USA podarilo... ved si zober, kolko územia Rusko okupovalo pred 1,5 rokom ked ešte neprichádzala podpora z USA ? No 33% Ukrajiny.... A teraz je to kolko ? No možno 18%  Takže nielenže sa zastavil ruský postup, ale oni ešte prišli aj o okupované územia... cieľ splnený.
50▲
22.09.2023, 16:44
|
Dobre Tomáško, pacient je v stabilizovanom stave. Aké je dalšie liečenie? Očakávame komplikácie?
|
|
|
65
|
|
|
53. peter67 22.09.2023, 16:44
Dobre Tomáško, pacient je v stabilizovanom stave. Aké je dalšie liečenie? Očakávame komplikácie?
53▲
22.09.2023, 17:12
|
Komplikácie a darí už rok a pol zažehnávať.
|
 |
|
72
|
|
|
65. tomas12345 22.09.2023, 17:12
Komplikácie a darí už rok a pol zažehnávať.
65▲
22.09.2023, 21:51
|
Dobre Tomáško zažehnávanie má na starosti UA pravoslávna cirkev. Sa pýtam ako to vidíš ty? Kedy vytlačia rusa z pozícií? Povedzme v zimnej protiofenzíve, ked všetko pomrzne a technika prejde?
|
|
|
73
|
|
|
72. peter67 22.09.2023, 21:51
Dobre Tomáško zažehnávanie má na starosti UA pravoslávna cirkev. Sa pýtam ako to vidíš ty? Kedy vytlačia rusa z pozícií? Povedzme v zimnej protiofenzíve, ked všetko pomrzne a technika prejde?
72▲
22.09.2023, 21:52
|
"Dobre Tomáško zažehnávanie má na starosti UA pravoslávna cirkev."
Zas si si neodpustil sarkazmus ?
|
 |
|
74
|
|
|
73. tomas12345 22.09.2023, 21:52
"Dobre Tomáško zažehnávanie má na starosti UA pravoslávna cirkev."
Zas si si neodpustil sarkazmus ?
73▲
22.09.2023, 21:56
|
Dobre Tomáško, zažehnávanie má na starosti armáda UA. Sa pýtam ako to vidíš ty? Kedy vytlačia rusa z pozícií? Povedzme v zimnej protiofenzíve, ked všetko pomrzne a technika prejde?
|
|
|
75
|
|
|
74. peter67 22.09.2023, 21:56
Dobre Tomáško, zažehnávanie má na starosti armáda UA. Sa pýtam ako to vidíš ty? Kedy vytlačia rusa z pozícií? Povedzme v zimnej protiofenzíve, ked všetko pomrzne a technika prejde?
74▲
22.09.2023, 22:04
|
Vytlačia ?? Píšeš ako keby išlo snád o nejakú pastu 
|
 |
|
76
|
|
|
75. tomas12345 22.09.2023, 22:04
Vytlačia ?? Píšeš ako keby išlo snád o nejakú pastu 
75▲
22.09.2023, 22:06
|
Tomáško zažehnávajú? Píšeš to ako keby sa jednalo omšu.
|
|
|
77
|
|
|
76. peter67 22.09.2023, 22:06
Tomáško zažehnávajú? Píšeš to ako keby sa jednalo omšu.
76▲
22.09.2023, 22:08
|
To sa tak bežne hovorí Problémy s príspevkami pre nezamestnaných sú zažehnané odkaz
|
 |
|
78
|
|
|
77. tomas12345 22.09.2023, 22:08
To sa tak bežne hovorí
Problémy s príspevkami pre nezamestnaných sú zažehnané https://sita.sk/problemy-s-prispevkami-pre-nezamestnanych-su-zazehnane/
77▲
22.09.2023, 22:11
|
Tomáško, ja tak bežne nerozprávam!!! Ja poviem, že som problém vyriešil. Napr. včera som sa pozrel na účet tam 45,53€. Sa nazdávaš, že som nedostatok obeživa na účte zažehnával, alebo som zdvihol moju tlstú riť a šiel do banky vložiť na účet hotovosť?
|
|
|
79
|
|
|
78. peter67 22.09.2023, 22:11
Tomáško, ja tak bežne nerozprávam!!! Ja poviem, že som problém vyriešil. Napr. včera som sa pozrel na účet tam 45,53€. Sa nazdávaš, že som nedostatok obeživa na účte zažehnával, alebo som zdvihol moju tlstú riť a šiel do banky vložiť na účet hotovosť?
78▲
23.09.2023, 09:39
|
To čo ty používaš je bezpredmetné... Dal som ti článok a je tam ten výraz použitý, takže čo sa ti stále nezdá ?
|
 |
|
54
|
|
|
50. tomas12345 22.09.2023, 16:40
Cielom pomoci bolo zastabilizovať situáciu, a to sa USA podarilo... ved si zober, kolko územia Rusko okupovalo pred 1,5 rokom ked ešte neprichádzala podpora z USA ? No 33% Ukrajiny.... A teraz je to kolko ? No možno 18%  Takže nielenže sa zastavil ruský postup, ale oni ešte prišli aj o okupované územia... cieľ splnený.
50▲
22.09.2023, 16:47
|
Klamár. Cieľom protiofenzívy bolo vytlačiť Rusko z Ukrajiny a zabrať aj Krym. Nič z toho nebolo dosiahnuté.
|
 |
|
57
|
|
|
54. clear1 22.09.2023, 16:47
Klamár. Cieľom protiofenzívy bolo vytlačiť Rusko z Ukrajiny a zabrať aj Krym. Nič z toho nebolo dosiahnuté.
54▲
22.09.2023, 16:59
|
|
63
|
|
|
45. clear1 22.09.2023, 16:32
Nepomohlo. Cieľom protiofenzívy bolo vytlačiť Rusko z Ukrajiny a zabrať aj Krym. Žiadneho z cieľov nedosiahli. Ani s miliardami. A čo teraz? USA dá ďalšie? No nedá, majú vlastné problémy doma. A nie malé
45▲
22.09.2023, 17:09
|
Výhovorky sa vždy nájdu. odkaz
|
 |
|
44
|
|
|
41. clear1 22.09.2023, 16:19
No a Ty nevieš, že USA do prípravy končiacej sa protiofenzívy dali miliardy a nič to nepomohlo? A nevieš, že včera v kongrese USA už zazneli názory, že s tou pomocou už stačilo? Veď sa pozri na fakty. Doteraz dávali miliardy, a zrazu už len milióny... Nedokázali v kongrese presadiť viac. A bude to stále horšie  Ukrajina je mŕtvy projekt.
41▲
22.09.2023, 16:28
|
Pomohlo rusko už je v koncoch
|
 |
|
56
|
|
|
44. Reset 22.09.2023, 16:28
Pomohlo rusko už je v koncoch
44▲
22.09.2023, 16:54
|
Rusko bolo v koncoch už 3 mesiace po začatí SVO. Len im to doteraz nikto nepovedal, tak nevedia..  Ale nie, teraz kecám. Vedia. Doteraz sa z toho smejú. Vraj im už v lete dôjdu rakety a skončili. Mysleli tým leto 2022.. 😁
|
 |
|
58
|
|
|
56. clear1 22.09.2023, 16:54
Rusko bolo v koncoch už 3 mesiace po začatí SVO. Len im to doteraz nikto nepovedal, tak nevedia.. 
Ale nie, teraz kecám. Vedia. Doteraz sa z toho smejú. Vraj im už v lete dôjdu rakety a skončili. Mysleli tým leto 2022.. 😁
56▲
22.09.2023, 17:00
|
Z ruských kktov si môžeš na záhrade spraviť kompost.
|
 |
|
70
|
|
|
56. clear1 22.09.2023, 16:54
Rusko bolo v koncoch už 3 mesiace po začatí SVO. Len im to doteraz nikto nepovedal, tak nevedia.. 
Ale nie, teraz kecám. Vedia. Doteraz sa z toho smejú. Vraj im už v lete dôjdu rakety a skončili. Mysleli tým leto 2022.. 😁
56▲
22.09.2023, 19:24
|
Mŕtvym toho veľa nenapovieš. odkaz
|
 |
|
64
|
|
|
37. clear1 22.09.2023, 15:26
To bude skôr tým, že už pochopili, že to nemá zmysel. Takto z toho pekne vycúvajú a nechajú Ukrajinu napospas Rusku
37▲
22.09.2023, 17:11
|
Ty si iba veľmi hlúpy. To je jediný tvoj problém.
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 344 608 B
vygenerované za : 0.212 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 794 502 x
jedinečné zobrazenia : 5 266 537 x
ip adresa : 216.73.217.150
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|