for correct function of this site, i need to use cookies...
move to top
none

Lipka discussion forum

new "Jerusalem"

sk | en | aA
if you want to discuss, you must... registrater
if you had lost your password... reset password

information of the day :

you are here : 

main page  /  politics  /  theme

Pohár už pretiekol. Niekto musel urobiť poriadok

entries
3
shows
213
uniques
90
theme was created 11.5.2022 21:32 by Kasafran
1
11.05.2022, 21:32
„Pohár už pretiekol. Niekto musel urobiť poriadok. Západ si robí, čo chce. Rusko má jediný cieľ: demilitarizovať a denacifikovať Ukrajinu & zabrániť jej vstupu do NATO,“ vyhlásil Ibi Maiga, ktorý za svoj názor schytal kritiku od Maroša Kramára
Infovojna
Redaktor 3. Marca 2022

Herec, spevák a zabávač Ibrahim Maiga ponúkol na sociánej sieti svojim fanúšikom svoj pohľad na dianie na Ukrajine a vojenskú eskaláciu konfliktu medzi USA a Ruskom, v ktorom sú na geopolitické ciele obetovaní občania Ukrajiny.

Ibi Maiga sa často vyjadruje k politicko-spoločenským otázkam aj vzhľadom k tomu, že pochádza z rodiny váženého diplomata v rodnom Mali. Najnovšie sa vo svojom statuse vyjadril k vojenskej eskalácii konfliktu na Ukrajine:

Čudné obdobie, žiaľ naše obdobie, urobme trochu analýzu, prečo sa dnes deje to, čo sa deje:
Všetci dobre viete, že mám rád Slovensko a Slovákov. Pýtam sa vás, je možné mať rád Slovákov a nemať rád Čechov, Poliakov, Serbov, Chorvátov, Ukrajincov, Rusov, Slovanov atď…? Kto tvrdý že áno, ten je bludenec, pripomínam vám že ste Slovania, a v jednote je sila. Jediné keď budete spolu dokážete prežiť, máte podobnú kultúru, veľa veci vás historický spája, takmer rovnaké jazyky. Keď niekto z týchto krajín si myslí, že je Američan, Angličan alebo Francúz, alebo Nemec, Rakúšan, nech sa opýta spoluobčana, ktorý žije v týchto krajinách, ako sa tam k nemu správajú… jediné ako migrant ktorý tam nemá čo hľadať a bere im prácu atď…


Keď vás potrebujuju ako lacnú pracovnú silu, keď, vás potrebujú ako konzumná spoločnosť pre ich tovar, aby posilnili vlastnú ekonomiku, tak sa budú tváriť že vás majú radi, nájdu medzi vás zradcov, vlastizracov, ktorých sú kúpení alebo vydieraní, ako to zažívame v Českej republike a na Slovensku od Nežnej revolúcie, možno na rozdiel od Mečiara a Klausa, ktorí síce kládli odpor ale neodolali pokušeniu zbohatnúť a pomáhať pár kamarátov, a to sa im stalo osudným.

Takže drevo nech je akokoľvek dlho vo vode, krokodíl z neho nebude (africké porekadlo).

Takže milí Slovania, preberte sa. Nie ste ani Američania, tak ako nie ste Afričania, žijete na Európskom kontinente, ale ale ste Slovania, nech vás nikto nemýli.

Aby ste lepšie pochopili v krátkosti čo sa deje na Ukrajine:
Bola dávnejšie dohoda po druhej svetovej vojne, americký socialista Kisinger a poľský demokrat Brezinský navrhli a bolo dohodnuté pre mier medzi východom a západom, že je nutné, aby Ukrajina bola neutrálnou krajinou, a že nikdy nesmie byť prijatá do NATA, do konca žiadna východná krajina vrátane Poľsko, Česko a Slovensko.
A sami vidíte ako sa to porušilo a porušuje sa ďalej.

NATO a USA bez súhlasu Bezpečnostnej rady OSN bombardovalo Srbsko, Irak, Lýbiu, Sýriu , atď …, čím zabili milióny nevinných ľudí, len preto že niekto posúdil, že je to tak správne, a pritom išlo len o to obsadiť rabovať a rozdeliť. Ak si myslíte, že si to Rusko a Putin nevšimli, ste na omyle. Pohár pretiekol, Rusi nemohli dovoliť aby sa NATO priblížil k svojim hraniciam, to už by bola otázka, byť, či nebyť. Dlho varovali, ale USA a EÚ nepočúvali. A toto je výsledok vojna na Ukrajine.

Rusko má jediný cieľ, zničiť komplet vojenský arzenál na Ukrajine, zabrániť im svtupu do NATA, zastaviť ukrajinský fasizmuz na Dombase proti ruským hovoriacim občanom a meniť politické vedenie na Ukrajine. Bodka .

Niekto musel robiť poriadok keďže západ si robí čo chce. Taká je moja skromná analýza. Niekto môže súhlasiť a niekto nemusí. Každý nech má svoj názor.

Kramár: Budem Ťa musieť Ibi bloknúť. Mám strach z tvojich poloprávd
Na Maigov názor reagoval aj jeho kamarát a kolega z umeleckej brandže herec Maroš Kramár:
„Ibi vieš že ťa mám rád, ale asi ťa budem musieť bloknúť. Už dlhší čas sledujem tvoje názory, a mám strach z tých poloprávd, ktoré tu podsúvaš. Asi tu môj komentár dlho nevydrží, lebo ako vidím máš tu len tých ktorí s tebou súhlasia. Tak sa maj a prajem tebe aj tvoje rodine veľa šťastia,“ napísal pod Maigov status Kramár.

Maiga: Si na strane zla Maroš!
„Ďakujem Maroš, každý máme svoj názor, kiežby by si vedel koľko ľudí zabila Aliancia Francúzsko EÚ a USA v Mali, a vďaka Putinovi sa to zastavilo. Tu v Mali nedávno vystrieľali a podpálili plný linkový autobus so ženami muži a deti, pre nič za nič, všetci mŕtvy, a my sme zistili, že takéto zvery zbroja a platí západná koalícia a mierové sily. Takže má kľudne blokni, raz mi určite dáš za pravdu. Vyzerá to tak, že si na strane zlo. Čo má veľmi mrzí,“ reagoval Maiga na Kramára.

2

1. Kasafran 11.05.2022, 21:32

„Pohár už pretiekol. Niekto musel urobiť poriadok. Západ si robí, čo chce. Rusko má jediný cieľ: demilitarizovať a denacifikovať Ukrajinu & zabrániť jej vstupu do NATO,“ vyhlásil Ibi Maiga, ktorý za svoj názor schytal kritiku od Maroša Kramára Infovojna Redaktor 3. Marca 2022 Herec, spevák a zabávač Ibrahim Maiga ponúkol na sociánej sieti svojim fanúšikom svoj pohľad na dianie na Ukrajine a vojenskú eskaláciu konfliktu medzi USA a Ruskom, v ktorom sú na geopolitické ciele obetovaní občania Ukra...

11.05.2022, 21:35
Herca a speváka zdrbal iný herec a zabávač!!!
A vraj na čele UA je tiež nejaký herec a zabávač.
consents: Kasafran
3

2. peter67 11.05.2022, 21:35

Herca a speváka zdrbal iný herec a zabávač!!!
A vraj na čele UA je tiež nejaký herec a zabávač.

11.05.2022, 22:30
(2) Peter67,
treba si uvedomiť skutočnosť, že nie je herec ako herec. Maroš Kramár sa stal hercom, ktorý sa charakterovo dostal na úroveň úbožiaka...
Ibrahim Majga mu to veľmi taktne a inteligentne vysvetlil - Kramár mu však po každej stránke nesiaha ani po členky...!
created by dzI/O 2015 - 2024 size : 64 502 B generated in : 0.316 s this site needs to use cookies, to work properly... version : 1.05 ( 27.4.2024 21:45 ) themes displays : 22 738 073 x unique displays : 2 552 550 x ip address : 44.222.189.51

support

page has income only from voluntary donaters

for month 2024 / 5, donaters clicked me on ads 4,22 € (18 clicks), thanks...

please, support creator
by bank transfer
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
account name:
Dziak Maroš, Ing.
bank:
Tatra banka, a.s.
Hodžovo námestie 3
811 06 Bratislava 1
none
by PayPal
by Viamo
none
by Donater
none
by mail
Ing. Maroš Dziak
Budovateľská 67
075 01 Trebišov
Slovakia, EU
and now look, who donated

facebook

MaDzi
Lipka
Help
Zmysel života
Kniha života
Documentor
Univerozum
share this page

statistics

TOPlist