pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Plyn cez poľský Jamal už nepotečie

príspevkov
10
zobrazení
741
unikátne
141
tému vytvoril(a) 12.5.2022 20:34 omega
1
12.05.2022, 20:34
Ruský Gazprom reaguje na sankcie: Plyn cez poľský Jamal už nepotečie

Ruský koncern Gazprom uviedol, že už nebude prepravovať plyn cez Poľsko cez plynovod Jamal.

odkaz

Zima bude tuhá. 🙂
súhlasí: Kasafran , Boris
none
2

1. omega 12.05.2022, 20:34

Ruský Gazprom reaguje na sankcie: Plyn cez poľský Jamal už nepotečie Ruský koncern Gazprom uviedol, že už nebude prepravovať plyn cez Poľsko cez plynovod Jamal. https://ekonomika.pravda.sk/energetika/clanok/626491-rusky-gazprom-reaguje-na-sankcie-plyn-cez-polsko-uz-nepotecie/ Zima bude tuhá. 🙂

1▲
12.05.2022, 21:58
Zima tuhá, výroba krátka, uvidíme kto nahradí plyn z Ruska. Už terazky podniky rapídne obmedzujú výrobu, lebo energie sú drahé!!!
súhlasí: Kasafran , omega
8

2. peter67 12.05.2022, 21:58

Zima tuhá, výroba krátka, uvidíme kto nahradí plyn z Ruska. Už terazky podniky rapídne obmedzujú výrobu, lebo energie sú drahé!!!

2▲
12.05.2022, 22:29
Ako to bolo v jednom komentári, euroboľševici si strieľajú do nôh a kričia tu máš Putin. 😉
none
10

8. omega 12.05.2022, 22:29

Ako to bolo v jednom komentári, euroboľševici si strieľajú do nôh a kričia tu máš Putin. 😉

8▲
12.05.2022, 22:38
(8) Omega,
odkedyže si to tí euroboľševici dali strieľať do nôh od tých usizraelských menševikov...?
3

1. omega 12.05.2022, 20:34

Ruský Gazprom reaguje na sankcie: Plyn cez poľský Jamal už nepotečie Ruský koncern Gazprom uviedol, že už nebude prepravovať plyn cez Poľsko cez plynovod Jamal. https://ekonomika.pravda.sk/energetika/clanok/626491-rusky-gazprom-reaguje-na-sankcie-plyn-cez-polsko-uz-nepotecie/ Zima bude tuhá. 🙂

1▲
12.05.2022, 22:05
Ale potečie!!! Bude reverzný tok. Poliaci dostanú lacný plyn z Nemecka!!!
súhlasí: era , Kasafran
4

3. peter67 12.05.2022, 22:05

Ale potečie!!! Bude reverzný tok. Poliaci dostanú lacný plyn z Nemecka!!!

3▲
12.05.2022, 22:06
Hurááá!
súhlasí: peter67 , Kasafran
none
5

4. era 12.05.2022, 22:06

Hurááá!

4▲
12.05.2022, 22:08
A vari nie? Vraj už tankery s bridlicovým kerujú k EU!!!
súhlasí: Kasafran
👍: era
6

1. omega 12.05.2022, 20:34

Ruský Gazprom reaguje na sankcie: Plyn cez poľský Jamal už nepotečie Ruský koncern Gazprom uviedol, že už nebude prepravovať plyn cez Poľsko cez plynovod Jamal. https://ekonomika.pravda.sk/energetika/clanok/626491-rusky-gazprom-reaguje-na-sankcie-plyn-cez-polsko-uz-nepotecie/ Zima bude tuhá. 🙂

1▲
12.05.2022, 22:16
(1) Omega,
veru tuhá - bude sa im aj z kečiek pariť! Nuž čo, kto chce kam, pošlime ho tam...!
súhlasí: omega
7

6. Kasafran 12.05.2022, 22:16

(1) Omega,
veru tuhá - bude sa im aj z kečiek pariť! Nuž čo, kto chce kam, pošlime ho tam...!

6▲
12.05.2022, 22:25
(5) Peter67,
veru tak, bridlicový plyn s americkými tankermi pre Európu čochvíľa obsadí/zaplaví/zatarasí všetky námorné cesty cez Atlantik...
9

6. Kasafran 12.05.2022, 22:16

(1) Omega,
veru tuhá - bude sa im aj z kečiek pariť! Nuž čo, kto chce kam, pošlime ho tam...!

6▲
12.05.2022, 22:33
Tak tak Kasafran, je to nepochopiteľné. Davová psychóza.
👍: Kasafran
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 79 662 B vygenerované za : 0.191 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 795 555 x jedinečné zobrazenia : 5 266 698 x ip adresa : 216.73.216.125
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none