pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Plyn cez poľský Jamal už nepotečie
|
|
príspevkov 10 |
zobrazení 741 |
unikátne 141 |
tému vytvoril(a) 12.5.2022 20:34 omega
|
Téma je len na čítanie...
1
|
Ruský Gazprom reaguje na sankcie: Plyn cez poľský Jamal už nepotečie Ruský koncern Gazprom uviedol, že už nebude prepravovať plyn cez Poľsko cez plynovod Jamal. odkazZima bude tuhá. 🙂
|
 |
|
2
|
|
|
1. omega 12.05.2022, 20:34
Ruský Gazprom reaguje na sankcie: Plyn cez poľský Jamal už nepotečie Ruský koncern Gazprom uviedol, že už nebude prepravovať plyn cez Poľsko cez plynovod Jamal. https://ekonomika.pravda.sk/energetika/clanok/626491-rusky-gazprom-reaguje-na-sankcie-plyn-cez-polsko-uz-nepotecie/ Zima bude tuhá. 🙂
1▲
12.05.2022, 21:58
|
Zima tuhá, výroba krátka, uvidíme kto nahradí plyn z Ruska. Už terazky podniky rapídne obmedzujú výrobu, lebo energie sú drahé!!!
|
|
|
8
|
|
|
2. peter67 12.05.2022, 21:58
Zima tuhá, výroba krátka, uvidíme kto nahradí plyn z Ruska. Už terazky podniky rapídne obmedzujú výrobu, lebo energie sú drahé!!!
2▲
12.05.2022, 22:29
|
Ako to bolo v jednom komentári, euroboľševici si strieľajú do nôh a kričia tu máš Putin. 😉
|
 |
|
10
|
|
|
8. omega 12.05.2022, 22:29
Ako to bolo v jednom komentári, euroboľševici si strieľajú do nôh a kričia tu máš Putin. 😉
8▲
12.05.2022, 22:38
|
(8) Omega, odkedyže si to tí euroboľševici dali strieľať do nôh od tých usizraelských menševikov...?
|
|
|
3
|
|
|
1. omega 12.05.2022, 20:34
Ruský Gazprom reaguje na sankcie: Plyn cez poľský Jamal už nepotečie Ruský koncern Gazprom uviedol, že už nebude prepravovať plyn cez Poľsko cez plynovod Jamal. https://ekonomika.pravda.sk/energetika/clanok/626491-rusky-gazprom-reaguje-na-sankcie-plyn-cez-polsko-uz-nepotecie/ Zima bude tuhá. 🙂
1▲
12.05.2022, 22:05
|
Ale potečie!!! Bude reverzný tok.  Poliaci dostanú lacný plyn z Nemecka!!!
|
|
|
4
|
|
|
3. peter67 12.05.2022, 22:05
Ale potečie!!! Bude reverzný tok. Poliaci dostanú lacný plyn z Nemecka!!!
3▲
12.05.2022, 22:06
|
Hurááá! 
|
 |
|
5
|
|
|
4. era 12.05.2022, 22:06
Hurááá! 
4▲
12.05.2022, 22:08
|
A vari nie? Vraj už tankery s bridlicovým kerujú k EU!!!
|
|
|
6
|
|
|
1. omega 12.05.2022, 20:34
Ruský Gazprom reaguje na sankcie: Plyn cez poľský Jamal už nepotečie Ruský koncern Gazprom uviedol, že už nebude prepravovať plyn cez Poľsko cez plynovod Jamal. https://ekonomika.pravda.sk/energetika/clanok/626491-rusky-gazprom-reaguje-na-sankcie-plyn-cez-polsko-uz-nepotecie/ Zima bude tuhá. 🙂
1▲
12.05.2022, 22:16
|
(1) Omega, veru tuhá - bude sa im aj z kečiek pariť! Nuž čo, kto chce kam, pošlime ho tam...!
|
|
|
7
|
|
|
6. Kasafran 12.05.2022, 22:16
(1) Omega, veru tuhá - bude sa im aj z kečiek pariť! Nuž čo, kto chce kam, pošlime ho tam...!
6▲
12.05.2022, 22:25
|
(5) Peter67, veru tak, bridlicový plyn s americkými tankermi pre Európu čochvíľa obsadí/zaplaví/zatarasí všetky námorné cesty cez Atlantik...
|
|
|
9
|
|
|
6. Kasafran 12.05.2022, 22:16
(1) Omega, veru tuhá - bude sa im aj z kečiek pariť! Nuž čo, kto chce kam, pošlime ho tam...!
6▲
12.05.2022, 22:33
|
Tak tak Kasafran, je to nepochopiteľné. Davová psychóza.
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 79 662 B
vygenerované za : 0.191 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 795 555 x
jedinečné zobrazenia : 5 266 698 x
ip adresa : 216.73.216.125
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|