pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Paul J. Watson: Měli jsme o Švédsku pravdu
|
|
príspevkov 16 |
zobrazení 716 |
unikátne 116 |
tému vytvoril(a) 3.10.2023 22:07 Kasafran
|
Téma je len na čítanie...
1
|
Paul J. Watson: Měli jsme o Švédsku pravdu... 2 října, 2023 Ve zkratce... Násilí gangů a etnické nepokoje ve Švédsku přinutili premiéra svolat armádu. Říká, že snaha o integraci migrantů naprosto selhala. Více ve videu. VK odkaz
|
|
|
2
|
|
|
1. Kasafran 03.10.2023, 22:07
Paul J. Watson: Měli jsme o Švédsku pravdu... 2 října, 2023 Ve zkratce... Násilí gangů a etnické nepokoje ve Švédsku přinutili premiéra svolat armádu. Říká, že snaha o integraci migrantů naprosto selhala. Více ve videu. VK https://otevrisvoumysl.cz/paul-j-watson-meli-jsme-o-svedsku-pravdu/
1▲
03.10.2023, 22:13
|
Čo je to za novú nehoráznosť - zmiešavanie zvuku z dvoch po sebe nasleduúcich videí...!?
|
|
|
3
|
|
|
2. Kasafran 03.10.2023, 22:13
Čo je to za novú nehoráznosť - zmiešavanie zvuku z dvoch po sebe nasleduúcich videí...!?
2▲
03.10.2023, 23:34
|
Nečuduj sa, si hlúpy, a tak to ostane.
|
 |
|
4
|
|
|
1. Kasafran 03.10.2023, 22:07
Paul J. Watson: Měli jsme o Švédsku pravdu... 2 října, 2023 Ve zkratce... Násilí gangů a etnické nepokoje ve Švédsku přinutili premiéra svolat armádu. Říká, že snaha o integraci migrantů naprosto selhala. Více ve videu. VK https://otevrisvoumysl.cz/paul-j-watson-meli-jsme-o-svedsku-pravdu/
1▲
04.10.2023, 07:23
|
Nemali!!! Toto sa volá multikulti!!! Ibaže Švédi vôbec, ale vôbec sa nesnažia pochopiť migrantov!!! Vyzerá to tak, že sú homofóbovia!!! A zvolávať armádu na vlastných? To je už len v Číne možné!!!
|
|
|
5
|
|
|
4. peter67 04.10.2023, 07:23
Nemali!!! Toto sa volá multikulti!!! Ibaže Švédi vôbec, ale vôbec sa nesnažia pochopiť migrantov!!! Vyzerá to tak, že sú homofóbovia!!! A zvolávať armádu na vlastných? To je už len v Číne možné!!!
4▲
04.10.2023, 08:19
|
Ehm.... tuším aj na Ukrajine to bolo možné..
|
 |
|
14
|
|
|
5. clear1 04.10.2023, 08:19
Ehm.... tuším aj na Ukrajine to bolo možné..
5▲
04.10.2023, 11:35
|
(5) Clear1, tušiť nemusíš, buď o tom presvedčený...
|
|
|
6
|
|
|
4. peter67 04.10.2023, 07:23
Nemali!!! Toto sa volá multikulti!!! Ibaže Švédi vôbec, ale vôbec sa nesnažia pochopiť migrantov!!! Vyzerá to tak, že sú homofóbovia!!! A zvolávať armádu na vlastných? To je už len v Číne možné!!!
4▲
04.10.2023, 09:25
|
Multikulti je najlepšie riešenie pre spoločnosť. Spoločnosť, ktorá je rôznorodá, vykazuje lepšie výsledky žitia ako spoločnosť, ktorá je jednoliata.
|
 |
|
7
|
|
|
6. Lemmy 04.10.2023, 09:25
Multikulti je najlepšie riešenie pre spoločnosť. Spoločnosť, ktorá je rôznorodá, vykazuje lepšie výsledky žitia ako spoločnosť, ktorá je jednoliata.
6▲
04.10.2023, 09:29
|
Lenže v multi kulti sa kľudne môžu vyskytovať kultúry prospešné aj kultúry ničivé, kultúry láskavé aj kultúry nenávistné, kultúry smerujúce k rozvinutiu ľudstva a kultúry spriatočnícke.
Každá civilizácia si preto snaží určiť hranice odkiaľ-pokiaľ.
|
 |
|
9
|
|
|
7. era 04.10.2023, 09:29
Lenže v multi kulti sa kľudne môžu vyskytovať kultúry prospešné aj kultúry ničivé, kultúry láskavé aj kultúry nenávistné, kultúry smerujúce k rozvinutiu ľudstva a kultúry spriatočnícke.
Každá civilizácia si preto snaží určiť hranice odkiaľ-pokiaľ.
7▲
04.10.2023, 09:35
|
Keď je silné multikulti, tak tie ničivé sú značne potlačené.
|
 |
|
10
|
|
|
9. Lemmy 04.10.2023, 09:35
Keď je silné multikulti, tak tie ničivé sú značne potlačené.
9▲
04.10.2023, 09:43
|
Zdá sa, že vo Švédsku dosť silné nebolo.
|
 |
|
11
|
|
|
10. era 04.10.2023, 09:43
Zdá sa, že vo Švédsku dosť silné nebolo.
10▲
04.10.2023, 09:44
|
Nebolo, lebo silno veríš Kasafranovi. Tvoja chyba. Švédi vedia svoje, ich sa opýtaj.
|
 |
|
13
|
|
|
11. Lemmy 04.10.2023, 09:44
Nebolo, lebo silno veríš Kasafranovi. Tvoja chyba. Švédi vedia svoje, ich sa opýtaj.
11▲
04.10.2023, 09:48
|
Mám radšej veriť tebe? Čert alebo diabol, jeden za 18, druhý bez dvoch za 20 🙂
|
 |
|
8
|
|
|
6. Lemmy 04.10.2023, 09:25
Multikulti je najlepšie riešenie pre spoločnosť. Spoločnosť, ktorá je rôznorodá, vykazuje lepšie výsledky žitia ako spoločnosť, ktorá je jednoliata.
6▲
04.10.2023, 09:30
|
Presne!!! A blahodárne sa to akurát ukazuje vo Švédsku. A to preto, lebo pôvodní obyvatelia sú svine neprispôsobivé a nechcú sa prispôsobiť novej dobe - multikulti!!!
|
|
|
12
|
|
|
8. peter67 04.10.2023, 09:30
Presne!!! A blahodárne sa to akurát ukazuje vo Švédsku. A to preto, lebo pôvodní obyvatelia sú svine neprispôsobivé a nechcú sa prispôsobiť novej dobe - multikulti!!!
8▲
04.10.2023, 09:44
|
Aj na teba platí, čo som napísal v 11.
|
 |
|
15
|
|
|
12. Lemmy 04.10.2023, 09:44
Aj na teba platí, čo som napísal v 11.
12▲
04.10.2023, 12:29
|
Švédi vedia svoje!!! To iba zlí migranti robia zle a hneď by ste ich hádzali do jedného vreca ako Rusov!!!
|
|
|
16
|
|
|
15. peter67 04.10.2023, 12:29
Švédi vedia svoje!!! To iba zlí migranti robia zle a hneď by ste ich hádzali do jedného vreca ako Rusov!!!
15▲
04.10.2023, 12:30
|
Celá správa od Kasafrana nie je pravdivá, preto nie je čo riešiť. Vyrieš si to s Kasafranom, ktorý verí bludom.
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 95 639 B
vygenerované za : 0.209 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 795 881 x
jedinečné zobrazenia : 5 266 738 x
ip adresa : 216.73.216.125
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|