pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Paul J. Watson: Měli jsme o Švédsku pravdu

príspevkov
16
zobrazení
716
unikátne
116
tému vytvoril(a) 3.10.2023 22:07 Kasafran
1
03.10.2023, 22:07
Paul J. Watson: Měli jsme o Švédsku pravdu...
2 října, 2023

Ve zkratce...
Násilí gangů a etnické nepokoje ve Švédsku přinutili premiéra svolat armádu. Říká, že snaha o integraci migrantů naprosto selhala. Více ve videu.
VK

odkaz
2

1. Kasafran 03.10.2023, 22:07

Paul J. Watson: Měli jsme o Švédsku pravdu... 2 října, 2023 Ve zkratce... Násilí gangů a etnické nepokoje ve Švédsku přinutili premiéra svolat armádu. Říká, že snaha o integraci migrantů naprosto selhala. Více ve videu. VK https://otevrisvoumysl.cz/paul-j-watson-meli-jsme-o-svedsku-pravdu/

1▲
03.10.2023, 22:13
Čo je to za novú nehoráznosť - zmiešavanie zvuku z dvoch po sebe nasleduúcich videí...!?
3

2. Kasafran 03.10.2023, 22:13

Čo je to za novú nehoráznosť - zmiešavanie zvuku z dvoch po sebe nasleduúcich videí...!?

2▲
03.10.2023, 23:34
Nečuduj sa, si hlúpy, a tak to ostane.
none
4

1. Kasafran 03.10.2023, 22:07

Paul J. Watson: Měli jsme o Švédsku pravdu... 2 října, 2023 Ve zkratce... Násilí gangů a etnické nepokoje ve Švédsku přinutili premiéra svolat armádu. Říká, že snaha o integraci migrantů naprosto selhala. Více ve videu. VK https://otevrisvoumysl.cz/paul-j-watson-meli-jsme-o-svedsku-pravdu/

1▲
04.10.2023, 07:23
Nemali!!! Toto sa volá multikulti!!! Ibaže Švédi vôbec, ale vôbec sa nesnažia pochopiť migrantov!!! Vyzerá to tak, že sú homofóbovia!!! A zvolávať armádu na vlastných? To je už len v Číne možné!!!
súhlasí: Kasafran
5

4. peter67 04.10.2023, 07:23

Nemali!!! Toto sa volá multikulti!!! Ibaže Švédi vôbec, ale vôbec sa nesnažia pochopiť migrantov!!! Vyzerá to tak, že sú homofóbovia!!! A zvolávať armádu na vlastných? To je už len v Číne možné!!!

4▲
04.10.2023, 08:19
Ehm.... tuším aj na Ukrajine to bolo možné..
súhlasí: Kasafran
none
14

5. clear1 04.10.2023, 08:19

Ehm.... tuším aj na Ukrajine to bolo možné..

5▲
04.10.2023, 11:35
(5) Clear1,
tušiť nemusíš, buď o tom presvedčený...
6

4. peter67 04.10.2023, 07:23

Nemali!!! Toto sa volá multikulti!!! Ibaže Švédi vôbec, ale vôbec sa nesnažia pochopiť migrantov!!! Vyzerá to tak, že sú homofóbovia!!! A zvolávať armádu na vlastných? To je už len v Číne možné!!!

4▲
04.10.2023, 09:25
Multikulti je najlepšie riešenie pre spoločnosť. Spoločnosť, ktorá je rôznorodá, vykazuje lepšie výsledky žitia ako spoločnosť, ktorá je jednoliata.
súhlasí: peter67
👍: peter67
none
7

6. Lemmy 04.10.2023, 09:25

Multikulti je najlepšie riešenie pre spoločnosť. Spoločnosť, ktorá je rôznorodá, vykazuje lepšie výsledky žitia ako spoločnosť, ktorá je jednoliata.

6▲
04.10.2023, 09:29
Lenže v multi kulti sa kľudne môžu vyskytovať kultúry prospešné aj kultúry ničivé, kultúry láskavé aj kultúry nenávistné, kultúry smerujúce k rozvinutiu ľudstva a kultúry spriatočnícke.

Každá civilizácia si preto snaží určiť hranice odkiaľ-pokiaľ.
súhlasí: Kasafran
none
9

7. era 04.10.2023, 09:29

Lenže v multi kulti sa kľudne môžu vyskytovať kultúry prospešné aj kultúry ničivé, kultúry láskavé aj kultúry nenávistné, kultúry smerujúce k rozvinutiu ľudstva a kultúry spriatočnícke.

Každá civilizácia si preto snaží určiť hranice odkiaľ-pokiaľ.

7▲
04.10.2023, 09:35
Keď je silné multikulti, tak tie ničivé sú značne potlačené.
none
10

9. Lemmy 04.10.2023, 09:35

Keď je silné multikulti, tak tie ničivé sú značne potlačené.

9▲
04.10.2023, 09:43
Zdá sa, že vo Švédsku dosť silné nebolo.
súhlasí: Kasafran , clear1
none
11

10. era 04.10.2023, 09:43

Zdá sa, že vo Švédsku dosť silné nebolo.

10▲
04.10.2023, 09:44
Nebolo, lebo silno veríš Kasafranovi. Tvoja chyba. Švédi vedia svoje, ich sa opýtaj.
none
13

11. Lemmy 04.10.2023, 09:44

Nebolo, lebo silno veríš Kasafranovi. Tvoja chyba. Švédi vedia svoje, ich sa opýtaj.

11▲
04.10.2023, 09:48
Mám radšej veriť tebe? Čert alebo diabol, jeden za 18, druhý bez dvoch za 20 🙂
none
8

6. Lemmy 04.10.2023, 09:25

Multikulti je najlepšie riešenie pre spoločnosť. Spoločnosť, ktorá je rôznorodá, vykazuje lepšie výsledky žitia ako spoločnosť, ktorá je jednoliata.

6▲
04.10.2023, 09:30
Presne!!! A blahodárne sa to akurát ukazuje vo Švédsku. A to preto, lebo pôvodní obyvatelia sú svine neprispôsobivé a nechcú sa prispôsobiť novej dobe - multikulti!!!
súhlasí: Kasafran
12

8. peter67 04.10.2023, 09:30

Presne!!! A blahodárne sa to akurát ukazuje vo Švédsku. A to preto, lebo pôvodní obyvatelia sú svine neprispôsobivé a nechcú sa prispôsobiť novej dobe - multikulti!!!

8▲
04.10.2023, 09:44
Aj na teba platí, čo som napísal v 11.
none
15

12. Lemmy 04.10.2023, 09:44

Aj na teba platí, čo som napísal v 11.

12▲
04.10.2023, 12:29
Švédi vedia svoje!!! To iba zlí migranti robia zle a hneď by ste ich hádzali do jedného vreca ako Rusov!!!
súhlasí: Kasafran
16

15. peter67 04.10.2023, 12:29

Švédi vedia svoje!!! To iba zlí migranti robia zle a hneď by ste ich hádzali do jedného vreca ako Rusov!!!

15▲
04.10.2023, 12:30
Celá správa od Kasafrana nie je pravdivá, preto nie je čo riešiť. Vyrieš si to s Kasafranom, ktorý verí bludom.
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 95 639 B vygenerované za : 0.209 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 795 881 x jedinečné zobrazenia : 5 266 738 x ip adresa : 216.73.216.125
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none