pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Pamätaj, že prach si a na prach sa obrátiš

príspevkov
65
zobrazení
3 707
unikátne
298
tému vytvoril(a) 2.3.2022 00:55 omega
1
02.03.2022, 00:55
Popolcová streda

odkaz
none
2

1. omega 02.03.2022, 00:55

Popolcová streda https://u-blogidnes.1gr.cz/blogidnes/article/0/12/124510/124510_clanok_foto_960.jpg

1▲
02.03.2022, 01:18
Ty si prach, a ja som človek.
none
3

2. Lemmy 02.03.2022, 01:18

Ty si prach, a ja som človek.

2▲
02.03.2022, 08:52
Človek je iskra vo vnútri prachu 🙂
súhlasí: omega
none
64

2. Lemmy 02.03.2022, 01:18

Ty si prach, a ja som človek.

2▲
02.03.2022, 19:45
Ak som ja prach, tak si aj ty, všetci ľudia sme na tom rovnako.
none
4

1. omega 02.03.2022, 00:55

Popolcová streda https://u-blogidnes.1gr.cz/blogidnes/article/0/12/124510/124510_clanok_foto_960.jpg

1▲
02.03.2022, 18:04
Niektorí sa zmenia na popol (keď sa dajú spopolniť) 😉
súhlasí: era
none
5

4. EnaXnaY 02.03.2022, 18:04

Niektorí sa zmenia na popol (keď sa dajú spopolniť) 😉

4▲
02.03.2022, 18:06
Ja sa dávam spopolniť, ak zomriem skoro, lebo chcem byť pochovaný pri otcovi, rodine, v jednom hrobe, a tak buď prežijem nejakých povinných 15 rokov, alebo ma uložia len v urne.
none
6

5. Lemmy 02.03.2022, 18:06

Ja sa dávam spopolniť, ak zomriem skoro, lebo chcem byť pochovaný pri otcovi, rodine, v jednom hrobe, a tak buď prežijem nejakých povinných 15 rokov, alebo ma uložia len v urne.

5▲
02.03.2022, 18:07
MNE je jedno, čo urobia s mojim telom, keď už nebude pod mojou nadvládou 😉
súhlasí: era
none
7

6. EnaXnaY 02.03.2022, 18:07

MNE je jedno, čo urobia s mojim telom, keď už nebude pod mojou nadvládou 😉

6▲
02.03.2022, 18:08
Ja mám sen, aby som bol spoločne s rodinou. Ale pohrebná služba to vidí inak, že musí prejsť aspoň 15 rokov.
none
8

7. Lemmy 02.03.2022, 18:08

Ja mám sen, aby som bol spoločne s rodinou. Ale pohrebná služba to vidí inak, že musí prejsť aspoň 15 rokov.

7▲
02.03.2022, 18:09
To sú tie obštrukcie 😉
none
9

7. Lemmy 02.03.2022, 18:08

Ja mám sen, aby som bol spoločne s rodinou. Ale pohrebná služba to vidí inak, že musí prejsť aspoň 15 rokov.

7▲
02.03.2022, 18:09
Tak neostáva ti nič iné len si ich vykopať keď chceš byť s nimi.
12

9. Romankooooo 02.03.2022, 18:09

Tak neostáva ti nič iné len si ich vykopať keď chceš byť s nimi.

9▲
02.03.2022, 18:10
Nie, príbuzní počkajú, kým zomriem, ak skorej ako tých 15 rokov, tak ma spopolnia, ak neskôr, tak budú mať zvýšené náklady na pohreb.
none
16

12. Lemmy 02.03.2022, 18:10

Nie, príbuzní počkajú, kým zomriem, ak skorej ako tých 15 rokov, tak ma spopolnia, ak neskôr, tak budú mať zvýšené náklady na pohreb.

12▲
02.03.2022, 18:11
To sú pikoviny... a tebe ako neveriacemu by malo byť úplne jedno ako s tvojim telom nalozia 🙂
súhlasí: Nadja
17

16. Romankooooo 02.03.2022, 18:11

To sú pikoviny... a tebe ako neveriacemu by malo byť úplne jedno ako s tvojim telom nalozia 🙂

16▲
02.03.2022, 18:12
Ale ja som labužník.
none
18

17. Lemmy 02.03.2022, 18:12

Ale ja som labužník.

17▲
02.03.2022, 18:13
Tak sa daj naložiť do alkoholu ty labužník 🙂
21

16. Romankooooo 02.03.2022, 18:11

To sú pikoviny... a tebe ako neveriacemu by malo byť úplne jedno ako s tvojim telom nalozia 🙂

16▲
02.03.2022, 18:15
Mne to jedno je, síce som tiež fufňala, že nech to rozsypú pri MB, ale šak, zafúka vietor a budem tam na to šup
none
23

21. Nadja 02.03.2022, 18:15

Mne to jedno je, síce som tiež fufňala, že nech to rozsypú pri MB, ale šak, zafúka vietor a budem tam na to šup

21▲
02.03.2022, 18:16
Čo je MB?
none
27

23. Lemmy 02.03.2022, 18:16

Čo je MB?

23▲
02.03.2022, 18:17
Mladá Boleslav 🙂
👍: Lemmy
none
28

27. Nadja 02.03.2022, 18:17

Mladá Boleslav 🙂

27▲
02.03.2022, 18:18
Ja že Moric Beňovský.
none
34

28. Lemmy 02.03.2022, 18:18

Ja že Moric Beňovský.

28▲
02.03.2022, 18:21
To by som bola královský potomok
none
45

34. Nadja 02.03.2022, 18:21

To by som bola královský potomok

34▲
02.03.2022, 18:30
A vari si dedičkou Mladej Boleslavi?
none
48

45. Lemmy 02.03.2022, 18:30

A vari si dedičkou Mladej Boleslavi?

45▲
02.03.2022, 18:32
Takmer, o vlások mi utiekla...
Aj na hrade som tam bola...
none
25

21. Nadja 02.03.2022, 18:15

Mne to jedno je, síce som tiež fufňala, že nech to rozsypú pri MB, ale šak, zafúka vietor a budem tam na to šup

21▲
02.03.2022, 18:16
Zafuka a nadju máme v škodovke 🙂
30

25. Romankooooo 02.03.2022, 18:16

Zafuka a nadju máme v škodovke 🙂

25▲
02.03.2022, 18:18
To mi pripomína toho vojaka, čo sa chcel dať rozsypať na mieste bojov, kde mal spolubojovníkov... z vrtulníka, len ho potom museli povysávať zo sedačiek...
👍: Lemmy
none
10

6. EnaXnaY 02.03.2022, 18:07

MNE je jedno, čo urobia s mojim telom, keď už nebude pod mojou nadvládou 😉

6▲
02.03.2022, 18:09
Aj mne. Nech si robia, čo len chcú. Veď to bude za ich peniaze, nie za moje
súhlasí: Nadja
none
11

10. era 02.03.2022, 18:09

Aj mne. Nech si robia, čo len chcú. Veď to bude za ich peniaze, nie za moje

10▲
02.03.2022, 18:10
Jak nie za tvoje? Veď budú dediť 😉
none
13

11. EnaXnaY 02.03.2022, 18:10

Jak nie za tvoje? Veď budú dediť 😉

11▲
02.03.2022, 18:10
Po mne budú dediť dlhy.
súhlasí: Romankooooo
none
14

13. Lemmy 02.03.2022, 18:10

Po mne budú dediť dlhy.

13▲
02.03.2022, 18:11
Však tých si sa už zbavil, či? 😉
none
19

13. Lemmy 02.03.2022, 18:10

Po mne budú dediť dlhy.

13▲
02.03.2022, 18:13
A veď si ten barak predal... či si narobil nové?
none
20

19. Nadja 02.03.2022, 18:13

A veď si ten barak predal... či si narobil nové?

19▲
02.03.2022, 18:14
Neviem šetriť. Žijem na jednej voľnej nohe. Peter povedal, že som beznožník, lebo mám iba jednu nohu.
none
24

20. Lemmy 02.03.2022, 18:14

Neviem šetriť. Žijem na jednej voľnej nohe. Peter povedal, že som beznožník, lebo mám iba jednu nohu.

20▲
02.03.2022, 18:16
Panebože, ty narobíš dlhy, ale komu?
none
26

24. Nadja 02.03.2022, 18:16

Panebože, ty narobíš dlhy, ale komu?

24▲
02.03.2022, 18:17
Pozostalým. Aspoň budú na mňa dlho myslieť po smrti.
súhlasí: Romankooooo
none
31

26. Lemmy 02.03.2022, 18:17

Pozostalým. Aspoň budú na mňa dlho myslieť po smrti.

26▲
02.03.2022, 18:19
Zober so sebou aj skaju 🙂
29

24. Nadja 02.03.2022, 18:16

Panebože, ty narobíš dlhy, ale komu?

24▲
02.03.2022, 18:18
24. nadja, vsak posli lemmymu prispevok , ked tu hrajes zaujem o jeho zivot
👍: Lemmy
none
32

29. Scarlette 02.03.2022, 18:18

24. nadja, vsak posli lemmymu prispevok , ked tu hrajes zaujem o jeho zivot

29▲
02.03.2022, 18:19
Nadja nechce, aby som si zajtra zaplatil prostitútku.
none
36

32. Lemmy 02.03.2022, 18:19

Nadja nechce, aby som si zajtra zaplatil prostitútku.

32▲
02.03.2022, 18:23
nadja je hlavne stastna ked o mne vypisujes blbosti . potom sa aj fejkovo zaujima o tvoje dlhy
none
42

36. Scarlette 02.03.2022, 18:23

nadja je hlavne stastna ked o mne vypisujes blbosti . potom sa aj fejkovo zaujima o tvoje dlhy

36▲
02.03.2022, 18:28
Moje dlhy sú len starosť pozostalých.
none
33

29. Scarlette 02.03.2022, 18:18

24. nadja, vsak posli lemmymu prispevok , ked tu hrajes zaujem o jeho zivot

29▲
02.03.2022, 18:20
Neraď a posielaj..
👍: Lemmy
none
38

33. Nadja 02.03.2022, 18:20

Neraď a posielaj..

33▲
02.03.2022, 18:24
nepokecuj s lemmym a radsej posielaj . ked mas onho taku starost
teraz si si nasrala do vlastneho
none
39

38. Scarlette 02.03.2022, 18:24

nepokecuj s lemmym a radsej posielaj . ked mas onho taku starost
teraz si si nasrala do vlastneho

38▲
02.03.2022, 18:25
Fuuuj jak to rozprávaš, že sa nehanbíš
súhlasí: Romankooooo
none
40

39. Nadja 02.03.2022, 18:25

Fuuuj jak to rozprávaš, že sa nehanbíš

39▲
02.03.2022, 18:26
O to sa báť nemusíš 🙂
41

39. Nadja 02.03.2022, 18:25

Fuuuj jak to rozprávaš, že sa nehanbíš

39▲
02.03.2022, 18:27
fuuuj jak si falosna
none
44

41. Scarlette 02.03.2022, 18:27

fuuuj jak si falosna

41▲
02.03.2022, 18:29
No, oproti tebe je to nič
none
47

44. Nadja 02.03.2022, 18:29

No, oproti tebe je to nič

44▲
02.03.2022, 18:32
ja nevypisujem o enaxovi ze zamerne zhumploval dfko aby mal vecsiu navstevnost na lipke

alebo v tom zmysle . lemmy to sem vtedy skopiroval nez to foton zase zmazal
👍: Lemmy
none
49

47. Scarlette 02.03.2022, 18:32

ja nevypisujem o enaxovi ze zamerne zhumploval dfko aby mal vecsiu navstevnost na lipke

alebo v tom zmysle . lemmy to sem vtedy skopiroval nez to foton zase zmazal

47▲
02.03.2022, 18:34
Ja som to nikdy nenapísala, si to zrovnaj v tej hlavičke.
Zasa ťa prenasledujem, utekajúc pred tebou?
súhlasí: Romankooooo
none
52

49. Nadja 02.03.2022, 18:34

Ja som to nikdy nenapísala, si to zrovnaj v tej hlavičke.
Zasa ťa prenasledujem, utekajúc pred tebou?

49▲
02.03.2022, 18:35
a co presne si VTEDY napisala?
none
50

47. Scarlette 02.03.2022, 18:32

ja nevypisujem o enaxovi ze zamerne zhumploval dfko aby mal vecsiu navstevnost na lipke

alebo v tom zmysle . lemmy to sem vtedy skopiroval nez to foton zase zmazal

47▲
02.03.2022, 18:34
resp . opravte ma ak nespravne citujem kto si pameta presny obsah .
none
51

50. Scarlette 02.03.2022, 18:34

resp . opravte ma ak nespravne citujem kto si pameta presny obsah .

50▲
02.03.2022, 18:35
Ja si už nepamätám.
none
53

51. Lemmy 02.03.2022, 18:35

Ja si už nepamätám.

51▲
02.03.2022, 18:36
Zato ja si pamatám veľmi dobre, len hľadajte
none
57

53. Nadja 02.03.2022, 18:36

Zato ja si pamatám veľmi dobre, len hľadajte

53▲
02.03.2022, 18:38
no ved daj . vies velmi dobre ze je to uz vymazene
none
58

57. Scarlette 02.03.2022, 18:38

no ved daj . vies velmi dobre ze je to uz vymazene

57▲
02.03.2022, 18:42
Jáj moja, keď máš hosipa, tak nabudúce sklapni
none
59

58. Nadja 02.03.2022, 18:42

Jáj moja, keď máš hosipa, tak nabudúce sklapni

58▲
02.03.2022, 18:45
Zmizla.....isto sa hanbí
60

59. Romankooooo 02.03.2022, 18:45

Zmizla.....isto sa hanbí

59▲
02.03.2022, 18:48
Tak dúfam, že išla hľadať 🙂
none
61

60. Nadja 02.03.2022, 18:48

Tak dúfam, že išla hľadať 🙂

60▲
02.03.2022, 18:51
Prospelo by jej keby našla seba samú
súhlasí: Nadja
62

61. Romankooooo 02.03.2022, 18:51

Prospelo by jej keby našla seba samú

61▲
02.03.2022, 18:52
Inak, hej, ale Ako písal KNTSZ, nevie inak, každý sme nejaký...
none
63

62. Nadja 02.03.2022, 18:52

Inak, hej, ale Ako písal KNTSZ, nevie inak, každý sme nejaký...

62▲
02.03.2022, 18:55
Heh tá nam dá keď sem doletí
65

60. Nadja 02.03.2022, 18:48

Tak dúfam, že išla hľadať 🙂

60▲
02.03.2022, 23:49
ja si nedrzim v hlave balast . a uz vobec nie tvoj .
ale pamätam si , ze som sa vtedy enaxa spytala ci nenechal dfko zopsut narocky , ked novy admin spravi poriadky aby vsetci prebehli na jeho forum . ( zamerne som nenapisala ze to pochadza od teba)


takze tak nejak bol interpretovany aj tvoj vygrc. fuu este sa tu na stare kolena rehoc ze mas tie nervy sem prispievat .
none
54

51. Lemmy 02.03.2022, 18:35

Ja si už nepamätám.

51▲
02.03.2022, 18:36
Ale ona si pamätá, že nikto si už nepamätá
55

51. Lemmy 02.03.2022, 18:35

Ja si už nepamätám.

51▲
02.03.2022, 18:36
ja tiez nie , len viem potom k tomu enax nieco poznamenal o charaktere alebo tak
none
56

55. Scarlette 02.03.2022, 18:36

ja tiez nie , len viem potom k tomu enax nieco poznamenal o charaktere alebo tak

55▲
02.03.2022, 18:37
Tak potom načo si písala 47....či si len blbá ???
22

19. Nadja 02.03.2022, 18:13

A veď si ten barak predal... či si narobil nové?

19▲
02.03.2022, 18:15
Chlast, cigarety, prostitútky, všetko zdraželo. To nevieš?
súhlasí: Romankooooo
none
15

11. EnaXnaY 02.03.2022, 18:10

Jak nie za tvoje? Veď budú dediť 😉

11▲
02.03.2022, 18:11
V tej chvíli už to moje nebude 🙂
súhlasí: EnaXnaY
none
35

6. EnaXnaY 02.03.2022, 18:07

MNE je jedno, čo urobia s mojim telom, keď už nebude pod mojou nadvládou 😉

6▲
02.03.2022, 18:21
MNE je jedno, čo urobia s mojim telom, keď už nebude pod mojou nadváhou
37

35. peter67 02.03.2022, 18:21

MNE je jedno, čo urobia s mojim telom, keď už nebude pod mojou nadváhou

35▲
02.03.2022, 18:23
Že ty to tiež preháňaš s jeho opaterou?
none
43

37. Nadja 02.03.2022, 18:23

Že ty to tiež preháňaš s jeho opaterou?

37▲
02.03.2022, 18:29
Telo po smrti oficiálne patrí štátu. Toto nevieš?
none
46

43. Lemmy 02.03.2022, 18:29

Telo po smrti oficiálne patrí štátu. Toto nevieš?

43▲
02.03.2022, 18:31
Nepatrí, ak spíšeš patričnú závet... pozri napr. Bentham, ako im unikol...
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 238 077 B vygenerované za : 0.204 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 795 197 x jedinečné zobrazenia : 5 266 635 x ip adresa : 216.73.216.125
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none