for correct function of this site, i need to use cookies...
move to top
none

Lipka discussion forum

new "Jerusalem"

sk | en | aA
if you want to discuss, you must... registrater
if you had lost your password... reset password

information of the day :

you are here : 

main page  /  politics  /  theme

Ovocie migračnej politiky EU

entries
4
shows
4 107
uniques
1 072
theme was created 31.8.2018 09:16 by Boris
1
31.08.2018, 09:16
Globalisti dosahujú svoje.

Európa s napatím sleduje dianie v nemeckom meste Chemnitz, kde už takmer týždeň trvajú nepokoje medzi "ultrapravičiarmi, rasistami, nacistami, fašistami a poddobnými živlami" a liberálnymi, ľavicovo orientovanými pravičiarskymi demokratmi (?!...budiž)..
Celá európa......,teda tá časť, ktorá má ešte nejaké médiá slobodné, lebo napriklad na slovensku sa o tom zaryto mlčí...

link

Ak si si pozrel priložené video, správne, žiadnych ultrapravičiarov, rasistov, nacistov a fašistov nevidno... ale len bežných ľudí, ktorí dokonca kričia heslá za mierové jednanie, žiadne násilie "keine gewalt!"
Za to oproti stojaca antifa, štandardne zahalené ksichty po bitke bažiacich magorov, poznáme aj u nás... To majú byť tí "dobrí" .

Prostesty vyvolal škaredý útok migrantov... 4 mŕtvi, 7 zranených.

Ľudia v Nemecku toho majú dosť. Čo som sledoval diskusie, absolútna vaščina Nemecka vyjadruje podporu Chemnitzu a kritizuje vládu, ako nemecka, tak EU. Situácia je nezvládnuteľná. Nemec odmieta byť štvanou zverou u seba doma. Niekde to logicky začať muselo, násilie negramotných inokultúrnikov sa nedalo znášať dlho, bez tak vydržali cez dva roky. Ale že to vypukne opať raz v Nemecku, toho sa obávali asi všetci.

Nemca neštvú ale len migranti a politici, ktorí uvarili tento nechutný pokrm, no podľa ich vlastných slov sú to aj hlavnoprúdové médiá, ktoré nehorázne klamú, označujú ich za spomínaných rasistov, fašistov, nacistov... pri čom tento občan chce len kľud vo svojej krajine, nechce sa báť o svoj život, keď vyjde na ulicu, o svoje deti, ale keď to vysloví nahlas, médiá ho označia za zrúdu. Aj toto je jeden z primárnych dôvodov protestov. Skorumpované, štvavé médiá, ktoré kašlú na skutočnosť a vedú iba štvavú a klamlivú propagandu v prospech psychopatických a totálne hlúpo neschopných politikov. Toto majú byť strážne psi demopkracie?! Asi že nie.... A prečo by aj mali byť? Sú súkromné, majú vlastnú a to ziskovú agendu, teda niekto ich za ich neľudské klamanie dobre platí.

Briti však nezaostávajú ďaleko. Formuje sa odpor, vďaka ktorému aj predčasne prepustili nezávislého novinára Tomiho Robinsona, ktorého zavreli len preto, lebo písal o organizovanej bande migrantov, ktorí znásilňovali deti. Za to šiel sedieť!!!

Tiež zaujímavá analýza situácie z Británie o dianí v Nemecku.

link

Takže tak, jadro EU začína vrieť, odpor rastie, ale u nás o tom ani zmienky, u nás je EU bohom a ako to vravia? Elitným klubom

Mnohým stále nedochádza, že sa tam VRAŽDIA náhodné osoby na ulici. Vie si vôbec tunajší spáč predstaviť, čo je to za pocit? A toto uvarila tá "skvelá" európska únia, vďaka ktorej máme "mier" a "blahobyt". A toto chcú urobiť aj na Slovensku a v každej krajine EU.

Uvidíme, čo bude ďalej. Džin však bol už z fľaše vypustený.
Povstanie narastá s tým rozdielom, že toto nieje uź iba národné povstanie, je to povstanie proti globalistom, proti globálnemu kapitálu a jeho poskokom.
consents: omega , jean
none
2

1. Boris 31.08.2018, 09:16

Globalisti dosahujú svoje. Európa s napatím sleduje dianie v nemeckom meste Chemnitz, kde už takmer týždeň trvajú nepokoje medzi "ultrapravičiarmi, rasistami, nacistami, fašistami a poddobnými živlami" a liberálnymi, ľavicovo orientovanými pravičiarskymi demokratmi (?!...budiž).. Celá európa......,teda tá časť, ktorá má ešte nejaké médiá slobodné, lebo napriklad na slovensku sa o tom zaryto mlčí... https://www.youtube.com/watch?v=N1aIopy_hGs Ak si si pozrel priložené video, správne, žiadnyc...

31.08.2018, 19:07
Salvini a Orbán na spoločnom stretnutí avizovali vznik celoeurópskej protimigračnej aliancie


link
none
3

2. Boris 31.08.2018, 19:07

Salvini a Orbán na spoločnom stretnutí avizovali vznik celoeurópskej protimigračnej aliancie


https://blog.infovojna.sk/salvini-a-orban-na-spolocnom-stretnuti-avizovali-vznik-celoeuropskej-protimigracnej-aliancie/

02.09.2018, 09:54
Nechápem Nemcov sú proti vláde a predsa si zvolili Makrelku , ich myslenie sa vymyká zdravému rozumu, všetci v EU čo sú rozumný tak odsudzujú správanie Makrelky
none
4

2. Boris 31.08.2018, 19:07

Salvini a Orbán na spoločnom stretnutí avizovali vznik celoeurópskej protimigračnej aliancie


https://blog.infovojna.sk/salvini-a-orban-na-spolocnom-stretnuti-avizovali-vznik-celoeuropskej-protimigracnej-aliancie/

02.09.2018, 10:02
Že naše media sú skorumpované to je už dávno známe, preto nemôžu nič písať čo je proti imigrácii ale je tu pár rádií ktoré hovoria pravdu či už o migrácii alebo aj o tom čo sa deje v Nemecku (info vojna, slobodný vysielač a pod.)
none
created by dzI/O 2015 - 2024 size : 66 640 B generated in : 0.263 s this site needs to use cookies, to work properly... version : 1.05 ( 27.4.2024 21:45 ) themes displays : 23 584 584 x unique displays : 2 599 995 x ip address : 44.211.31.134

support

page has income only from voluntary donaters

for month 2024 / 7, donaters clicked me on ads 3,31 € (8 clicks), thanks...

please, support creator
by bank transfer
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
account name:
Dziak Maroš, Ing.
bank:
Tatra banka, a.s.
Hodžovo námestie 3
811 06 Bratislava 1
none
by PayPal
by Viamo
none
by Donater
none
by mail
Ing. Maroš Dziak
Budovateľská 67
075 01 Trebišov
Slovakia, EU
and now look, who donated

facebook

MaDzi
Lipka
Help
Zmysel života
Kniha života
Documentor
Univerozum
share this page

statistics

TOPlist