pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Nový grantový program pre občianske organizácie na Slovensku bude spustený na jeseň
|
|
príspevkov 5 |
zobrazení 4 727 |
unikátne 1 187 |
tému vytvoril(a) 16.7.2018 13:08 Lemmy
|
Téma je len na čítanie...
1
|
Nový grantový program pre občianske organizácie na Slovensku bude spustený na jeseň. Takmer 8 miliónov eur na obdobie rokov 2018 – 2023 v správe troch nadácií podporí zapájanie občanov do verejného života v piatich oblastiach. Nový grantový program pre občianske organizácie na Slovensku bude spustený na jeseň: odkaz
|
 |
|
2
|
|
|
1. Lemmy 16.07.2018, 13:08
Nový grantový program pre občianske organizácie na Slovensku bude spustený na jeseň. Takmer 8 miliónov eur na obdobie rokov 2018 – 2023 v správe troch nadácií podporí zapájanie občanov do verejného života v piatich oblastiach. Nový grantový program pre občianske organizácie na Slovensku bude spustený na jeseň: http://www.humanisti.sk/view.php?cisloclanku=2018070047
1▲
16.07.2018, 13:10
|
Boris, nemusíš sa báť o peniaze. Viem, že máš strach, či budú aj po roku 2020 tiecť na Slovensko peniažky z eurofondov. Tak vidíš, várka 8 000 000 eur príde. Môžeš začať chystať podklady pre grant. 
|
 |
|
3
|
|
|
2. Lemmy 16.07.2018, 13:10
Boris, nemusíš sa báť o peniaze. Viem, že máš strach, či budú aj po roku 2020 tiecť na Slovensko peniažky z eurofondov. Tak vidíš, várka 8 000 000 eur príde.
Môžeš začať chystať podklady pre grant.
2▲
16.07.2018, 13:35
|
Humanisti nech sa snažia dávať dokopy podklady pre grant. Téma operačného programu nech znie: Nakladanie do kaďákov je podporované humanistami!!!
|
|
|
4
|
|
|
3. peter67 16.07.2018, 13:35
Humanisti nech sa snažia dávať dokopy podklady pre grant. Téma operačného programu nech znie: Nakladanie do kaďákov je podporované humanistami!!!
3▲
16.07.2018, 13:39
|
Šašo, mne to nehovor, ja sa viem o seba postarať, ja nenariekam tak debilne ako Boris. A možno aj ty máš fóbiu z Európskej únie. Veď vyjdi s farbou von.
|
 |
|
5
|
|
|
4. Lemmy 16.07.2018, 13:39
Šašo, mne to nehovor, ja sa viem o seba postarať, ja nenariekam tak debilne ako Boris. A možno aj ty máš fóbiu z Európskej únie. Veď vyjdi s farbou von.
4▲
16.07.2018, 13:43
|
Opäť máš pravdu. Nariekaš ešte debilnejšie ako Boris. Ja mám fóbiu z toho, že už ťa nevytočím, zatiaľ sa nestrachujem. 
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 538 965 B
vygenerované za : 0.215 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 793 749 x
jedinečné zobrazenia : 5 266 426 x
ip adresa : 216.73.217.150
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|