pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
MÁM PRE VÁS VEĽMI ZLÚ SPRÁVU. NEZDÁ SA VÁM TO PODOZRIVÉ?
|
|
príspevkov 7 |
zobrazení 1 031 |
unikátne 131 |
tému vytvoril(a) 28.9.2024 11:44 Kasafran
|
Téma je len na čítanie...
1
|
MÁM PRE VÁS VEĽMI ZLÚ SPRÁVU. NEZDÁ SA VÁM TO PODOZRIVÉ...? Spravodajstvo Sep 26, 2024 odkaz
|
|
|
2
|
|
|
1. Kasafran 28.09.2024, 11:44
MÁM PRE VÁS VEĽMI ZLÚ SPRÁVU. NEZDÁ SA VÁM TO PODOZRIVÉ...? Spravodajstvo Sep 26, 2024 https://www.youtube.com/watch?v=JzP5C3taoWM
1▲
28.09.2024, 11:53
|
Kaso ešte aj ty ma strašíš? Nechcem počuť zlé správy, nejakú dobrú, napr. je sobota a zajtra nedeľa, čiže ešte 1,5 voľného dňa pred nami a potom hurá, hurá, hurá celých 5 pracovných dní.  
|
|
|
3
|
|
|
2. HIadiny 28.09.2024, 11:53
Kaso ešte aj ty ma strašíš? Nechcem počuť zlé správy, nejakú dobrú, napr. je sobota a zajtra nedeľa, čiže ešte 1,5 voľného dňa pred nami a potom hurá, hurá, hurá celých 5 pracovných dní.  
2▲
28.09.2024, 12:08
|
(2) Peter, hádam si to s tým hrachom neprehnal, veď si určite počul/čítal to poznanie našich dávnych predkov: "Od hrachu r.ť v strachu."... A nevykrúcaj sa, ja dobre viem, že Tvoje hurá občas zvládne aj 7 pracovných dní v týždni...!
|
|
|
4
|
|
|
3. Kasafran 28.09.2024, 12:08
(2) Peter, hádam si to s tým hrachom neprehnal, veď si určite počul/čítal to poznanie našich dávnych predkov: "Od hrachu r.ť v strachu."... A nevykrúcaj sa, ja dobre viem, že Tvoje hurá občas zvládne aj 7 pracovných dní v týždni...!
3▲
28.09.2024, 13:10
|
Kaso nuž aby som moc neklamal, tak mám na sebe montérky a v dielni som už strávil plodných asi tak 140 minút. Aj traja zákazníci si už boli pre tovar a výrobky a ešte na pár desiatok minút sa tam vrátim, ale zajtra iba na nejaké dve tri hodinky, viac ani keby s. Fico kázal. 🤪🤪🤪
|
|
|
5
|
|
|
4. HIadiny 28.09.2024, 13:10
Kaso nuž aby som moc neklamal, tak mám na sebe montérky a v dielni som už strávil plodných asi tak 140 minút. Aj traja zákazníci si už boli pre tovar a výrobky a ešte na pár desiatok minút sa tam vrátim, ale zajtra iba na nejaké dve tri hodinky, viac ani keby s. Fico kázal. 🤪🤪🤪
4▲
28.09.2024, 13:20
|
(5) Peter, držím Ti palce, aby si mal aj viac takých týždňov - ak Ti ich priam aj Fico bude zakazovať, Ty sa ho neopováž rešpektovať...!
|
|
|
6
|
|
|
5. Kasafran 28.09.2024, 13:20
(5) Peter, držím Ti palce, aby si mal aj viac takých týždňov - ak Ti ich priam aj Fico bude zakazovať, Ty sa ho neopováž rešpektovať...!
5▲
28.09.2024, 13:25
|
|
7
|
|
|
6. HIadiny 28.09.2024, 13:25
Kaso, stále mám radosť, keď porušujem zákonník práce o nadčasoch, príplatkoch za soboty, nedele...proste kývam s ním ako len chcem, len sa to nesmie dozvedieť, lebo potom so mnou zatočí podľa Zákonníka práce.   
6▲
28.09.2024, 13:52
|
(6) Peter, toho zatočenia od premiéra sa nemusíš báť, pretože on sa točí okolo iných problémov... Fico so Sakovou cestujú do Južnej Kórey rokovať o výstavbe novej atómovej elektrárne v Jaslovských Bohuniciach... Nemal odvahu "odkonzervovať" funkčnú atómovú elektráreň V 1, ktorú sme museli odstaviť na príkaz nových únijných pánov...! Postupne miznú všetky štyri chladiace veže odstavenej jadrovej elektrárne V1. Demoláciu realizuje talianska spoločnosť a bude to stáť 9 miliónov eur...!!!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 173 888 B
vygenerované za : 0.190 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 795 574 x
jedinečné zobrazenia : 5 266 699 x
ip adresa : 216.73.216.125
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|