Lipka

nový Jeruzalem
sk| en
prihlásenie :
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať...registrácia
ak si zabudol heslo...resetuj heslo

tip dňa :

Vyplň si test inteligencie (cez menu vpravo), ktorý je veľmi jednoduchý Ak si prihlásený, výsledok sa ti zapíše do profilu a je verejný

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka / politika / téma
hoď ma hore

Liberálna magorina

príspevkov
5
zobrazení
775
unikátne
276
tému vytvoril(a) 01.07.2018 Boris
1
01.07.2018, 10:30
Ponúkam zaujímavý a iskrivý rozhovor:
Šéf maďarskej diplomacie Péter Szijjártó vysvetľoval v britskej televízii kroky novej vlády.

odkaz

Ak si to pozriete, iste vás budú zaujímať podmienky prijatia migrantov do USA

● Rešpektovať kritéria súvisiace so zákonom o imigrácii a štátnej príslušnosti (Immigration and Nationality Act).
● Mať pri sebe autorizáciu ESTA so schváleným povolením.
● Byť majiteľom pasu, ktorý je platný pre program bezvízové styku (VWP).
● Nebyť hrozbou pre ochranu, bezpečnosť krajiny a zdravia.
● Musíte sa vzdať práva na spor alebo odvolanie voči rozhodnutiu úradníka colnej a pohraničnej kontroly (CBP – Customs and Border Protection) z hľadiska Vašej spôsobilosti. O Vašej spôsobilosti rozhoduje na základe biometrickej identifikácie, osobnej fotografie a odtlačkom prstov. Odvolanie môže byť v tomto prípade podané len ak sa to týka žiadosti o azyl.
● Musíte mať splnené vyššie uvedené podmienky aj v predchádzajúcich vstupoch na územie USA vrámci programu bezvízového styku (VWP).

odkaz

Ako to, že USA nikto nebombarduje kritikou?!

Liberálne bytosti žijú asi v rozprávke, keď vyčítajú druhým to, čo sami robia, to, čo je úplne bežné a samozrejmé všade na svete, v každej krajine.

Ak by niekto nevedel a zaujímalo ho to, prečo je Viktor Orbán čiernou ovcou únie, ale za boha s ním nedokážu nič spraviť, tak je to preto, ze Orbán iba striktne dodržiava zákony EU, ktoré ostatné západné krajiny porušujú, čo sa týka prijímania migrantov do priestoru únie. Ak by niekto začal riešiť Orbána, tak ten by dokázal, že on nerobí nič protiprávne, naopak, protiprávne sa správajú tí ostatní, čo malo a stále aj má fatálne následky na životoch občanov EU.

Na poslednom stretnutí predstaviteľov EU sa dohodlo na tom, že kvóty NEBUDÚ! Že prijímanie bude na dobrovoľnej báze. Opať vyhral zdravý rozum a liberáli odchádzajú s dlhým nosom...

Jednostaj chce liberál nanucovať druhým to, čo vačšina nechce.... Keby aj, nech, ale prečo to robia s takým bojovým nasadením a ako by mali oni nejaké právo nariaďovať všetkým ostatným, čo majú a nemajú chcieť? To vôbec liberalizmu nesvedčí, skôr takému fašizmu...

Čo bol však vrchol a kde u mňa liberáli prestali byť vôbec serióznou skupinou, keď začali vyzývať ľudí, aby zastrelili Trumpa, keď bol zvolený v demokratických voľbách. To je otvorené vyzývanie k totalitnému mysleniu.. Keď nie my, tak nikto iný a teda len my.. našich oponentov treba eliminovať a prax tohoto myslenia sa rovná NSDAP!

U nás táto nemoc prepukla tiež v podobe iniciatív ako "zomri".... Týto trotli nevedia nič iné pri diskusiách, ako vyzývať svojich oponentov, aby sa odsťahovali, alebo že by ich bolo dobré zavrieť, povešať, akýmkoľvek spôsobom odstrániť z cesty a vážení, táto skupina ľudí reálne ohrozuje demoraciu, predstavte si, že by ich miesto (zatiaľ chvála pánu bohu) menšiny bola vačšina!
2

1. Boris 01.07.2018, 10:30

Ponúkam zaujímavý a iskrivý rozhovor: Šéf maďarskej diplomacie Péter Szijjártó vysvetľoval v britskej televízii kroky novej vlády. http://www.infovojna.sk/article/video-ostra-debata-madarskeho-ministra-zahranicia-o-migracii-a-mimovladkach-v-bbc Ak si to pozriete, iste vás budú zaujímať podmienky prijatia migrantov do USA ● Rešpektovať kritéria súvisiace so zákonom o imigrácii a štátnej príslušnosti (Immigration and Nationality Act). ● Mať pri sebe autorizáciu ESTA so schváleným povolením. ● B...

01.07.2018, 12:31
Pozrel som si rozhovor p. ministra a tej redaktorky. Obdivujem pokoj a rozvahu s akou reagoval na jej cielené urážky a provokácie.

Označiť celý maďarský národ za xenofóbny, za to ,že nechce si dať vziať svoju identitu a kresťanstvo je znakom postupnej "fašizácie" celého západného sveta.
súhlasí: Boris, jean
3

2. peter67 01.07.2018, 12:31

Pozrel som si rozhovor p. ministra a tej redaktorky. Obdivujem pokoj a rozvahu s akou reagoval na jej cielené urážky a provokácie. Označiť celý maďarský národ za xenofóbny, za to ,že nechce si dať vziať svoju identitu a kresťanstvo je znakom postupnej "fašizácie" celého západného sveta.

01.07.2018, 12:40
Presne Peter, už spôsob komunikácie, nie to ešte jej obsah nasvedčuje akémusi pocitu nadradenosti súčasného liberálneho myslenia.

No takýmto spôsobom sa len odhaľujú ich pravé tváre a ich vplyv zoslabne si myslím
súhlasí: peter67, jean
5

3. Boris 01.07.2018, 12:40

Presne Peter, už spôsob komunikácie, nie to ešte jej obsah nasvedčuje akémusi pocitu nadradenosti súčasného liberálneho myslenia. No takýmto spôsobom sa len odhaľujú ich pravé tváre a ich vplyv zoslabne si myslím

05.07.2018, 09:47
Redaktorka ktorá robila rozhovor musí mať poriadne vymytý mozog tou západnou ideológiou, sú to skrátka magori ktorý chcú zničiť východnú kultúru.
Zaujímalo by ma o čo im vlastne ide, podstatu ich zmýšlania
4

1. Boris 01.07.2018, 10:30

Ponúkam zaujímavý a iskrivý rozhovor: Šéf maďarskej diplomacie Péter Szijjártó vysvetľoval v britskej televízii kroky novej vlády. http://www.infovojna.sk/article/video-ostra-debata-madarskeho-ministra-zahranicia-o-migracii-a-mimovladkach-v-bbc Ak si to pozriete, iste vás budú zaujímať podmienky prijatia migrantov do USA ● Rešpektovať kritéria súvisiace so zákonom o imigrácii a štátnej príslušnosti (Immigration and Nationality Act). ● Mať pri sebe autorizáciu ESTA so schváleným povolením. ● B...

04.07.2018, 22:29

najnovšie príspevky : 

prosím, podpor autora stránky

toto je neziskový projekt
stránka má príjem jedine z reklamy a dobrovoľných príspevkov
môžeš prispieť...
prevodom na účet
SK 41 1100 000000
261 872 7972
SWIFT: TATRSKBX
cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
ako ťažiť bitcoiny v browseri?
možnosti
hlavná stránkao stránkegalériavtipycitátytest inteligencieštatistikyžumpaandroid verziasi na ťahu
hľadanie
lipka @ facebook
prevádzkuje dzio.sk...
kontaktuj stvoriteľa stránky...
možno používam koláčiky, ak s tým nesúhlasíš, tak odíď...
pristupuješ na túto stránku z ip adresy : 52.23.192.92
veľkosť : 74 114 B, vygenerované za : 0.064 s