move to top

Lipka (Linden)

new Jerusalem
sk| en
login :
if you want to discuss, you must register...registration
if you had lost your password...reset password

you are here : 

main page / love / theme

Kultivovanie sexuálnej energie

entries
2
shows
436
uniques
175
theme was created 17.02.2021 by Dušan
1
17.02.2021, 09:01
Milovanie sa s opačným pohlavým je najvyššia česť aktu lásky. Po ňom sa cítite čistý ako čisto kryštálové jasné Bytie a (ne)Bytie. Po každom milovaní, človek umiera a prebúdza sa ako čisté Bytie a (ne)Bytie.

Stretli sa dve jemné krehké energetické tela, ktoré kultivovali sexuálnu energiu. Po tomto kultivovaní sa so stretnutia stalo nestretnutie a so splynutích jemných energetických tiel sa stalo (ne)telo. Toto telo má aj špecifický názov a to nirvanické telo. Mal Som pár žien a s mojich skúseností môžem povedať, že čisté telo je možné dosiahnuť kultivovaním sexuálnej energie.

To znamená, vedieť ako kultivovať. Spočívá to v zadržiavaní semennej tekutiny, jej povyťahovaní po chrbtici, k temene hlavy. Túto sexuálnú energiu používať nielen pre seba ale aj pre svoju partnerku. Správne dýchať a meditovať.

Táto sexuálna energia "životná sila, životná esencia. životný elixír", nesmie byť ovládaná mysľou. Ale musí byť vyťahovaná samovoľne. Tak ako jogín medituje na čakry, ktoré sú riadené a vedené samovoľne.

Avšak sa mi zatiaľ (ne)podarilo túto sexuálnu energiu dostať až k temeni hlavy. Keby sa mi tieto zanlosti o kultivovaní sexuálnej energie dostali do rúk skorej, možno by Som pociťoval zlatý nektvar, ako to nazývajú taoisti.

Želám a prajem vám veľa krásnych chvíl v posteli i mimo nej. S pozdravom:

link


2

1. Dušan 17.02.2021, 09:01

Milovanie sa s opačným pohlavým je najvyššia česť aktu lásky. Po ňom sa cítite čistý ako čisto kryštálové jasné Bytie a (ne)Bytie. Po každom milovaní, človek umiera a prebúdza sa ako čisté Bytie a (ne)Bytie. Stretli sa dve jemné krehké energetické tela, ktoré kultivovali sexuálnu energiu. Po tomto kultivovaní sa so stretnutia stalo nestretnutie a so splynutích jemných energetických tiel sa stalo (ne)telo. Toto telo má aj špecifický názov a to nirvanické telo. Mal Som pár žien a s mojich skúseno...

18.02.2021, 03:00
Sexuálne vzrušenie je každého súkromná vec. Každý to cíti sám. Je to o tom vedome milovať svoje telo. Sexuálne partnerstvo je o zmysluplnosti zámeru splodiť potomstvo. Sexuálne fantázie sú nezmysly. Ideálne je ich nevyvolávať, ani vedome nepotláčať.
consents: Dušan

newest entries : 

created by dzI/O 2015 - 2021size : 72 913 Bgenerated in : 0.088 si'm using cookies, if you disagree leavethemes displays : 9 601 803 xunique displays : 1 200 392 xip address : 18.204.2.231

please, support the creator

page has income only from voluntary contributors...
you may contribute...
by bank transfer
SK41 1100 0000
0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
by pay by square...
by PayPal
by Viamo
by Donater
and now look, who contributed...