for correct function of this site, i need to use cookies...
move to top
none

Lipka discussion forum

new "Jerusalem"

sk | en | aA
if you want to discuss, you must... registrater
if you had lost your password... reset password

information of the day :

you are here : 

main page  /  other  /  theme

Kto do teba kameňom,...

entries
3
shows
366
uniques
133
theme was created 15.4.2022 10:41 by Boris
1
15.04.2022, 10:41
Vyhlásenia ruského ministerstva zahraničných vecí:

„Žiadne dodávky západných zbraní do Kyjeva, teroristické metódy vedenia vojny ukrajinskými ozbrojenými skupinami, nič: zastrašovanie, propaganda, falzifikáty, dezinformácie, hrozby – nič nebude brániť plneniu cieľov a zámerov, ktoré načrtlo vedenie Ruskej federácie. Hovoríme o operácii na oslobodenie Donbasu, demilitarizáciu a denacifikáciu Ukrajiny a elimináciu hrozieb pre Rusko, ktoré prichádzajú z tohto územia,“

„Toto je hrozná, cynická, kriminálna logika. Načo míňať západným štátom vlastné peniaze, keď to všetko môžete zabaliť a poslať na Ukrajinu, aby sa konflikt vôbec neskončil a počet obetí bol ešte väčší. Prišli s dobrým nápadom, ale niekto za to bude musieť neskôr zodpovedať,“

„Toto opäť ukazuje, že Európska únia prestala byť čisto ekonomickým združením a rýchlo sa, dalo by sa povedať, vyvíja, a povedala by som, že degraduje smerom k vojensko-politickej entite,“

link

Takže sa len potvrdzuje staré známe biblické, že nenávisť plodí len nenávisť a zastaviť ju môže iba láska.

Čo si západ a jeho skalopevní podporovatelia myslia? Že zastavia Rusko? Potom nemajú ani šajnu o dejinách a mentalitách, toho, či onoho národa.
Rusko sa zastaví až vtedy, keď nebude.. A keď Rusko nebude, tak nebude už nič.

Takže čo? Budeme posielať zbrane na Ukrajinu dovtedy, kým tam bude nejaký ukrajinec, ktorý ich môže použiť? A ked sa minú ukrajinci? Lebo stráty sú zhruba 1:4 .. Takže potrebujeme obetovať zhruba 600 milónov ľudí, aby sme porazili Rusko. To je však iba hrubý kalkul za predpokladu, že sa vojna bude niesť v duchu konvenčných zbraní, čo by sa časom nevyhnutne zmenilo a začali by sa používať zbrane hromadného ničenia.
Takže akú cenu má boj s Ruskom? 2 miliardy ľudských životov? 4 miliardy?! A zničenia pol planéty? Celej planéty? Kto vie....

Hlavná otázka znie, k čomu je toto dobré a prečo takéto fatálne myslenie?!
none
2

1. Boris 15.04.2022, 10:41

Vyhlásenia ruského ministerstva zahraničných vecí: „Žiadne dodávky západných zbraní do Kyjeva, teroristické metódy vedenia vojny ukrajinskými ozbrojenými skupinami, nič: zastrašovanie, propaganda, falzifikáty, dezinformácie, hrozby – nič nebude brániť plneniu cieľov a zámerov, ktoré načrtlo vedenie Ruskej federácie. Hovoríme o operácii na oslobodenie Donbasu, demilitarizáciu a denacifikáciu Ukrajiny a elimináciu hrozieb pre Rusko, ktoré prichádzajú z tohto územia,“ „Toto je hrozná, cynická, ...

15.04.2022, 11:10
Kto do Rusa kameňom, ten doňho Kindžalom

Ale nie to som chcel. Tu je vyjadrenie ktoré má len pár minút:

Mezi zajatci na Ukrajině jsou i vojáci zemí NATO. Řekl to Andrej Klimov, zástupce vedoucího komise pro mezinárodní spolupráci Jednotného Ruska. Zástupce strany cituje agentura RIA Novosti.
"Už máme vězně mezi vojáky zemí NATO. Vše ukážeme, až proběhnou soudní procesy, a celý svět uvidí, co se skutečně stalo," řekl Andrej Klimov.
14. dubna Klimov prohlásil, že takzvaná "pomoc" Západu kyjevskému režimu by měla být oficiálně kvalifikována jako spoluúčast "členů NATO" na četných válečných zločinech, které v posledních osmi letech spáchali jejich prozápadní podřízení.
Podle Klimova je nezbytné "vyloučit vojenské dodávky NATO, aby se zachránily lidské životy a zabránilo se zničení měst a vesnic".
13. dubna vyšlo najevo, že mezi tisíci vzdanými vojáky AFU byl identifikován britský žoldák Aidan Aslin. V rozhovoru pro RT uvedl, že po jeho boku bojovali Chorvaté a muž z Maroka.
👍: Boris
none
3

2. clear1 15.04.2022, 11:10

Kto do Rusa kameňom, ten doňho Kindžalom

Ale nie to som chcel. Tu je vyjadrenie ktoré má len pár minút:

Mezi zajatci na Ukrajině jsou i vojáci zemí NATO. Řekl to Andrej Klimov, zástupce vedoucího komise pro mezinárodní spolupráci Jednotného Ruska. Zástupce strany cituje agentura RIA Novosti.
"Už máme vězně mezi vojáky zemí NATO. Vše ukážeme, až proběhnou soudní procesy, a celý svět uvidí, co se skutečně stalo," řekl Andrej Klimov.
14. dubna Klimov prohlásil, že takzvaná "...

15.04.2022, 11:24
No veď som zvedavý.
Aj u nacistov sa zistilo v podstate až po vojne, čoho sa v plnom rozsahu dopúšťali voči ľuďom iných národností.
none
created by dzI/O 2015 - 2024 size : 68 838 B generated in : 0.281 s this site needs to use cookies, to work properly... themes displays : 21 480 227 x unique displays : 2 527 567 x ip address : 3.236.223.106

support

page has income only from voluntary donaters

for month 2024 / 2, donaters clicked me on ads 2,46 € (22 clicks), for today 0,06 € (1 click), thanks...

please, support creator
by bank transfer
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
none
by PayPal
by Viamo
none
by Donater
none
by mail
Ing. Maroš Dziak
Budovateľská 67
075 01 Trebišov
Slovakia, EU
and now look, who donated