for correct function of this site, i need to use cookies...
move to top

you are here : 

main page  /  other  /  theme

Krčméry čelí sofistikovaným útokom antivaxerov

entries
20
shows
1 509
uniques
256
theme was created 30.1.2022 18:16 by Scarlette
1
30.01.2022, 18:16
Krčméry čelí sofistikovaným útokom antivaxerov: Pozná pritom koniec pandémie pre všetkých


Slovensko čaká ťažký priebeh omikronu, pretože máme málo zaočkovaných a imunita po prekonaní nestačí. O tom, čo nás čaká a čo sa musí stať, aby sa pandémia nadobro skončila, sa denník Plus JEDEN DEŇ rozprával s infektológom, odborníkom na tropickú medicínu Vladimírom Krčmérym (61).

link
none
2

1. Scarlette 30.01.2022, 18:16

Krčméry čelí sofistikovaným útokom antivaxerov: Pozná pritom koniec pandémie pre všetkých Slovensko čaká ťažký priebeh omikronu, pretože máme málo zaočkovaných a imunita po prekonaní nestačí. O tom, čo nás čaká a čo sa musí stať, aby sa pandémia nadobro skončila, sa denník Plus JEDEN DEŇ rozprával s infektológom, odborníkom na tropickú medicínu Vladimírom Krčmérym (61). https://plus7dni.pluska.sk/domov/krcmery-celi-sofistikovanym-utokom-antivaxerov-pozna-pritom-koniec-pandemie-pre-vsetkych

1▲
30.01.2022, 18:21
Neverím mu. Nedá sa poznať koniec pandémie s COVID-19.
none
3

1. Scarlette 30.01.2022, 18:16

Krčméry čelí sofistikovaným útokom antivaxerov: Pozná pritom koniec pandémie pre všetkých Slovensko čaká ťažký priebeh omikronu, pretože máme málo zaočkovaných a imunita po prekonaní nestačí. O tom, čo nás čaká a čo sa musí stať, aby sa pandémia nadobro skončila, sa denník Plus JEDEN DEŇ rozprával s infektológom, odborníkom na tropickú medicínu Vladimírom Krčmérym (61). https://plus7dni.pluska.sk/domov/krcmery-celi-sofistikovanym-utokom-antivaxerov-pozna-pritom-koniec-pandemie-pre-vsetkych

1▲
30.01.2022, 18:26
... ???????????????? ????????????????0???? ????0 ????????????????????????????...
consents: era , ninka
none
4

3. d0d0...best 30.01.2022, 18:26

... ???????????????? ????????????????0???? ????0 ????????????????????????????...

3▲
30.01.2022, 18:26
s0rry
none
5

4. d0d0...best 30.01.2022, 18:26

s0rry

4▲
30.01.2022, 18:31
Asi tu emotikony nefungujú 😉
none
6

5. EnaXnaY 30.01.2022, 18:31

Asi tu emotikony nefungujú 😉

5▲
30.01.2022, 18:34
A koho je to chyba
8

6. Romankooooo 30.01.2022, 18:34

A koho je to chyba

6▲
30.01.2022, 18:39
To teda neviem 😉
consents: era
none
10

8. EnaXnaY 30.01.2022, 18:39

To teda neviem 😉

8▲
30.01.2022, 18:42
Že nefungujú. Také tie čo máš v klávesnici keď píšeš. Ako fb alebo iné. To sa nedá?? Iba tie čo sú tu v ponuke?
11

10. Romankooooo 30.01.2022, 18:42

Že nefungujú. Také tie čo máš v klávesnici keď píšeš. Ako fb alebo iné. To sa nedá?? Iba tie čo sú tu v ponuke?

10▲
30.01.2022, 18:43
Veď v ponuke je dosť emotikon.
none
13

10. Romankooooo 30.01.2022, 18:42

Že nefungujú. Také tie čo máš v klávesnici keď píšeš. Ako fb alebo iné. To sa nedá?? Iba tie čo sú tu v ponuke?

10▲
30.01.2022, 18:43
Jojo, niečo musím niekde naprogramovať aby to šlo 😉
consents: Romankooooo , ninka
none
12

8. EnaXnaY 30.01.2022, 18:39

To teda neviem 😉

8▲
30.01.2022, 18:43
Predtým si mal v príspevku otázniky, myslel som, že sa pýtaš.
14

12. Romankooooo 30.01.2022, 18:43

Predtým si mal v príspevku otázniky, myslel som, že sa pýtaš.

12▲
30.01.2022, 18:44
SOM skúšal emotikony 😉
consents: ninka
none
7

4. d0d0...best 30.01.2022, 18:26

s0rry

4▲
30.01.2022, 18:35
4. co tym chcel basnik povedat ?
none
9

7. Scarlette 30.01.2022, 18:35

4. co tym chcel basnik povedat ?

7▲
30.01.2022, 18:42
Básnik tým chcel povedať, že okolo pandémie je veľa otáznikov.
consents: era , Scarlette , d0d0...best
none
15

9. Lemmy 30.01.2022, 18:42

Básnik tým chcel povedať, že okolo pandémie je veľa otáznikov.

9▲
30.01.2022, 19:27
9. obcas si aj trefny aj vtipny
consents: Lemmy , d0d0...best
none
16

15. Scarlette 30.01.2022, 19:27

9. obcas si aj trefny aj vtipny

15▲
30.01.2022, 19:31
Och...ako som rýchlo klikol na koment tajne dúfajúc, že si si to konečne všimla. A to Lemmymu
17

1. Scarlette 30.01.2022, 18:16

Krčméry čelí sofistikovaným útokom antivaxerov: Pozná pritom koniec pandémie pre všetkých Slovensko čaká ťažký priebeh omikronu, pretože máme málo zaočkovaných a imunita po prekonaní nestačí. O tom, čo nás čaká a čo sa musí stať, aby sa pandémia nadobro skončila, sa denník Plus JEDEN DEŇ rozprával s infektológom, odborníkom na tropickú medicínu Vladimírom Krčmérym (61). https://plus7dni.pluska.sk/domov/krcmery-celi-sofistikovanym-utokom-antivaxerov-pozna-pritom-koniec-pandemie-pre-vsetkych

1▲
30.01.2022, 21:09
Aj Partička tvrdí, že koniec pandémie je blízko.

link
none
18

1. Scarlette 30.01.2022, 18:16

Krčméry čelí sofistikovaným útokom antivaxerov: Pozná pritom koniec pandémie pre všetkých Slovensko čaká ťažký priebeh omikronu, pretože máme málo zaočkovaných a imunita po prekonaní nestačí. O tom, čo nás čaká a čo sa musí stať, aby sa pandémia nadobro skončila, sa denník Plus JEDEN DEŇ rozprával s infektológom, odborníkom na tropickú medicínu Vladimírom Krčmérym (61). https://plus7dni.pluska.sk/domov/krcmery-celi-sofistikovanym-utokom-antivaxerov-pozna-pritom-koniec-pandemie-pre-vsetkych

1▲
30.01.2022, 21:12
...krcmery zdrh0l d0 austrie. a 0dtial kvika.
none
19

1. Scarlette 30.01.2022, 18:16

Krčméry čelí sofistikovaným útokom antivaxerov: Pozná pritom koniec pandémie pre všetkých Slovensko čaká ťažký priebeh omikronu, pretože máme málo zaočkovaných a imunita po prekonaní nestačí. O tom, čo nás čaká a čo sa musí stať, aby sa pandémia nadobro skončila, sa denník Plus JEDEN DEŇ rozprával s infektológom, odborníkom na tropickú medicínu Vladimírom Krčmérym (61). https://plus7dni.pluska.sk/domov/krcmery-celi-sofistikovanym-utokom-antivaxerov-pozna-pritom-koniec-pandemie-pre-vsetkych

1▲
30.01.2022, 21:17
A keď antivaxeri čelili sofistikovaným útokom celej vaxerskej lobby, vládam polícii....?
A zase strašia!!! Čaká nás ťažký priebeh omikronu, imunita po prekonaní nestačí...
Jasne že bohato stačí tretia dávka ako povedal ujo náčelník z Fajzera, dve je nič až tri sú ako tak v poriadku.
Odborník na tropickú medicínu zase tropí hlouposti.
20

19. peter67 30.01.2022, 21:17

A keď antivaxeri čelili sofistikovaným útokom celej vaxerskej lobby, vládam polícii....?
A zase strašia!!! Čaká nás ťažký priebeh omikronu, imunita po prekonaní nestačí...
Jasne že bohato stačí tretia dávka ako povedal ujo náčelník z Fajzera, dve je nič až tri sú ako tak v poriadku.
Odborník na tropickú medicínu zase tropí hlouposti.

19▲
31.01.2022, 10:44
Je to všetko brutálny biznis. Ale buď trpezlivý, nedaj sa zlomiť. Konaj s výhradou svedomia, ako najlepšie vieš. Hlávku hore, mno.
none
created by dzI/O 2015 - 2026 size : 946 540 B generated in : 0.210 s this site needs to use cookies, to work properly... version : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) themes displays : 38 641 117 x unique displays : 5 235 572 x ip address : 2600:1f28:365:80b0:c49e:5481:119:ea02
dzI/O's epoch
some ad
share this page
statistics
TOPlist
support
become a volunatary donater of the page, every your financial donation will help to grow it...
please, support creator
by bank transfer
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
by PayPal
by Viamo
none
by Donater
none
by sending bitcoins
none