pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Klaus varuje pred prezidentom, akým je Kiska

príspevkov
6
zobrazení
4 613
unikátne
1 015
tému vytvoril(a) 12.8.2017 01:03 omega
1
12.08.2017, 01:03
Ako odstrašujúci príklad použil Slovensko bývalý český prezident Václav Klaus, keď hodnotil kandidátov na post českej hlavy štátu. Tvrdí, že túto funkciu by mal zastávať skúsený politik. Naša krajina je podľa neho varovaním.

odkaz
none
2

1. omega 12.08.2017, 01:03

Ako odstrašujúci príklad použil Slovensko bývalý český prezident Václav Klaus, keď hodnotil kandidátov na post českej hlavy štátu. Tvrdí, že túto funkciu by mal zastávať skúsený politik. Naša krajina je podľa neho varovaním.

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/438068-klaus-varuje-pred-prezidentom-akym-je-kiska/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_rightbox

1▲
12.08.2017, 14:46
Kikina Klaus kváka *****iny
súhlasí: Lemmy
3

2. Dwesa 12.08.2017, 14:46

Kikina Klaus kváka *****iny

2▲
12.08.2017, 18:06
Klaus je český politický klaun. Veď sa ani nevie vykoktať, že čo konkrétne mu vadí na prezidentovi Kiskovi.

Klaus = .
none
4

1. omega 12.08.2017, 01:03

Ako odstrašujúci príklad použil Slovensko bývalý český prezident Václav Klaus, keď hodnotil kandidátov na post českej hlavy štátu. Tvrdí, že túto funkciu by mal zastávať skúsený politik. Naša krajina je podľa neho varovaním.

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/438068-klaus-varuje-pred-prezidentom-akym-je-kiska/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_rightbox

1▲
12.08.2017, 20:27
Vadi mu, ze Kiska je malo skuseny v politike. Skoda, ze mu nevycita rusofobiu a pro americke postoje
none
5

4. omega 12.08.2017, 20:27

Vadi mu, ze Kiska je malo skuseny v politike. Skoda, ze mu nevycita rusofobiu a pro americke postoje

4▲
12.08.2017, 20:38
Veď vravím, *****iny 😉
súhlasí: Lemmy
6

4. omega 12.08.2017, 20:27

Vadi mu, ze Kiska je malo skuseny v politike. Skoda, ze mu nevycita rusofobiu a pro americke postoje

4▲
12.08.2017, 21:39
To je jeho hlúpy názor, a čo teraz? Máme sa pokakať z českého klauna, lebo tára dve na tri?
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 69 413 B vygenerované za : 0.187 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 794 447 x jedinečné zobrazenia : 5 266 527 x ip adresa : 216.73.217.150
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none