pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Gen.v.v. Jozef Viktorín: Boli voči Naďovi prijaté kroky pre darovanie S 300 a MIG 29 na Ukrajinu?
|
|
príspevkov 18 |
zobrazení 1 086 |
unikátne 99 |
tému vytvoril(a) 6.3.2024 11:55 Kasafran
|
Téma je len na čítanie...
1
|
Gen.v.v. Jozef Viktorín: Boli voči Naďovi prijaté kroky pre darovanie S 300 a MIG 29 na Ukrajinu...? TVOTV odkaz
|
|
|
2
|
|
|
1. Kasafran 06.03.2024, 11:55
Gen.v.v. Jozef Viktorín: Boli voči Naďovi prijaté kroky pre darovanie S 300 a MIG 29 na Ukrajinu...? TVOTV https://www.youtube.com/watch?v=PKUNAzyf6VQ
1▲
06.03.2024, 12:12
|
„Vláda jednohlasne schválila medzinárodnú dohodu a rozhodla o darovaní MiG-29 a systému protivzdušnej obrany Kub na Ukrajinu,“ ozrejmil dočasne poverený premiér Heger (Demokrati). Dodal, že darovanie podľa neho prebehlo čisto ústavnou formou a prezidentka Zuzana Čaputová je o tom informovaná. S rozhodnutím súhlasí aj predseda parlamentu Boris Kollár "
|
 |
|
3
|
|
|
2. Nadja 06.03.2024, 12:12
„Vláda jednohlasne schválila medzinárodnú dohodu a rozhodla o darovaní MiG-29 a systému protivzdušnej obrany Kub na Ukrajinu,“ ozrejmil dočasne poverený premiér Heger (Demokrati). Dodal, že darovanie podľa neho prebehlo čisto ústavnou formou a prezidentka Zuzana Čaputová je o tom informovaná. S rozhodnutím súhlasí aj predseda parlamentu Boris Kollár "
2▲
06.03.2024, 12:19
|
(2) Nadjenka, aj z tejto citácie vidieť nechcené prezradenie - vláda schválila "jednohlasne", čiže jedným hlasom a nie jednomyseľne (anblok)...
|
|
|
4
|
|
|
3. Kasafran 06.03.2024, 12:19
(2) Nadjenka, aj z tejto citácie vidieť nechcené prezradenie - vláda schválila "jednohlasne", čiže jedným hlasom a nie jednomyseľne (anblok)...
3▲
06.03.2024, 12:21
|
Kasafran, som rada, že ťa humor neopúšťa 
|
 |
|
5
|
|
|
4. Nadja 06.03.2024, 12:21
Kasafran, som rada, že ťa humor neopúšťa 
4▲
06.03.2024, 12:28
|
(4) Nadjenka, veď, ak si spomínaš na naše dávne diskusie, časť z neho som získal aj v Tebe blízkych Orlických horách...
|
|
|
6
|
|
|
5. Kasafran 06.03.2024, 12:28
(4) Nadjenka, veď, ak si spomínaš na naše dávne diskusie, časť z neho som získal aj v Tebe blízkych Orlických horách...
5▲
06.03.2024, 23:06
|
Ale samozrejme, že si spomínam, to boli krásne časy diskuzného fora 🙂 Ale kde sa podiali tvoje momentky z Kuby? Už sa tam nič nedeje?
|
 |
|
9
|
|
|
6. Nadja 06.03.2024, 23:06
Ale samozrejme, že si spomínam, to boli krásne časy diskuzného fora 🙂 Ale kde sa podiali tvoje momentky z Kuby? Už sa tam nič nedeje?
6▲
07.03.2024, 12:25
|
(6) Nadjenka, ja som stále stotožnený s heslom: Cuba sí, Yenkee no! Viac ako dve desaťročia som členom a funkcionárom SPKnS (Spoločnosti priateľov Kuby na Slovensku), v utorok 5. marca sme mali stretnutie a ďalšie budeme mať v máji... Deje sa tam toho stále až-až, avšak "humánnej a demokratickej" americkej blokáde sa už vyše 60 rokov stále nedarí udusiť na tomto ostrove Slobody prirodzený život...! USA sa už rozpadajú - Kuba sa stále zoceľuje...!!!
|
|
|
10
|
|
|
9. Kasafran 07.03.2024, 12:25
(6) Nadjenka, ja som stále stotožnený s heslom: Cuba sí, Yenkee no! Viac ako dve desaťročia som členom a funkcionárom SPKnS (Spoločnosti priateľov Kuby na Slovensku), v utorok 5. marca sme mali stretnutie a ďalšie budeme mať v máji... Deje sa tam toho stále až-až, avšak "humánnej a demokratickej" americkej blokáde sa už vyše 60 rokov stále nedarí udusiť na tomto ostrove Slobody prirodzený život...! USA sa už rozpadajú - Kuba sa stále zoceľuje...!!!
9▲
07.03.2024, 12:50
|
Kasafran, problém je možno v tom, že vaše heslo je presne opačné, ako USA - Cuba no, Yenkee si
Nebolo by lepšie, Cuba sí, Yenkee si?
|
 |
|
11
|
|
|
10. Nadja 07.03.2024, 12:50
Kasafran, problém je možno v tom, že vaše heslo je presne opačné, ako USA - Cuba no, Yenkee si
Nebolo by lepšie, Cuba sí, Yenkee si?
10▲
07.03.2024, 12:56
|
Áno, to by šlo. Yenkeeovia vládnuť - si. Cubánci slúžiť - si.
A bude pokoj a prosperita na Kube.
|
 |
|
12
|
|
|
10. Nadja 07.03.2024, 12:50
Kasafran, problém je možno v tom, že vaše heslo je presne opačné, ako USA - Cuba no, Yenkee si
Nebolo by lepšie, Cuba sí, Yenkee si?
10▲
07.03.2024, 13:04
|
(10) Nadjenka, podľa mňa NIE - národy celého sveta majú totiž už stáročné skúsenosti s yenkeeovskou teroristickou vražednou nadvládou...!
|
|
|
13
|
|
|
12. Kasafran 07.03.2024, 13:04
(10) Nadjenka, podľa mňa NIE - národy celého sveta majú totiž už stáročné skúsenosti s yenkeeovskou teroristickou vražednou nadvládou...!
12▲
07.03.2024, 13:30
|
Dejiny Kuby sú veľmi zaujímavé, a aj profitovala, aj doplácala na to, že je predsieňou Ameriky... A to už odvtedy, čo na ňu vkročila Kolumbova noha ...
|
 |
|
14
|
|
|
13. Nadja 07.03.2024, 13:30
Dejiny Kuby sú veľmi zaujímavé, a aj profitovala, aj doplácala na to, že je predsieňou Ameriky... A to už odvtedy, čo na ňu vkročila Kolumbova noha ...
13▲
07.03.2024, 13:51
|
(13) Nadjenka, nebodaj si presvedčená, že bez Kolumbovej nohy by pôvodní obyvatelia Kuby, severnej i južnej Ameriky už dávno vyhynuli...?
|
|
|
15
|
|
|
14. Kasafran 07.03.2024, 13:51
(13) Nadjenka, nebodaj si presvedčená, že bez Kolumbovej nohy by pôvodní obyvatelia Kuby, severnej i južnej Ameriky už dávno vyhynuli...?
14▲
07.03.2024, 14:06
|
Pôvodné indiánske obyvateľstvo tvorili kmene Siboneyov a Guanajatabeycov, žili najmä na pobreží a živili sa rybolovom. V 7. – 9.stor. sa prisťahovali na Kubu skupiny Aravakov, ktoré potlačili domáce obyvateľstvo.
Ale je to irelevantná otázka, čo by, keby... Z pôvodného obyvatelstva dnes nezostala ani noha. možno nejaký ten gen.
|
 |
|
17
|
|
|
15. Nadja 07.03.2024, 14:06
Pôvodné indiánske obyvateľstvo tvorili kmene Siboneyov a Guanajatabeycov, žili najmä na pobreží a živili sa rybolovom. V 7. – 9.stor. sa prisťahovali na Kubu skupiny Aravakov, ktoré potlačili domáce obyvateľstvo.
Ale je to irelevantná otázka, čo by, keby... Z pôvodného obyvatelstva dnes nezostala ani noha. možno nejaký ten gen.
15▲
07.03.2024, 17:34
|
|
18
|
|
|
17. J.Tull 07.03.2024, 17:34
www.youtube.com/watch?v=tGbRZ73NvlY www.youtube.com/watch?v=T2JnyCuAQMg

17▲
07.03.2024, 18:09
|
(17) J.Tull. ďakujem, ja pridám ešte túto: odkaz
|
|
|
8
|
|
|
4. Nadja 06.03.2024, 12:21
Kasafran, som rada, že ťa humor neopúšťa 
4▲
06.03.2024, 23:10
|
To nie je humor, to je Kasafranova hlúposť.
|
 |
|
7
|
|
|
3. Kasafran 06.03.2024, 12:19
(2) Nadjenka, aj z tejto citácie vidieť nechcené prezradenie - vláda schválila "jednohlasne", čiže jedným hlasom a nie jednomyseľne (anblok)...
3▲
06.03.2024, 23:09
|
Kasafran, aký si nevzdelaný, keď nerozumieš slovenským slovám. Choď za svojimi sionfašistami, a vzdelávaj sa. odkaz
|
 |
|
16
|
|
|
2. Nadja 06.03.2024, 12:12
„Vláda jednohlasne schválila medzinárodnú dohodu a rozhodla o darovaní MiG-29 a systému protivzdušnej obrany Kub na Ukrajinu,“ ozrejmil dočasne poverený premiér Heger (Demokrati). Dodal, že darovanie podľa neho prebehlo čisto ústavnou formou a prezidentka Zuzana Čaputová je o tom informovaná. S rozhodnutím súhlasí aj predseda parlamentu Boris Kollár "
2▲
07.03.2024, 17:21
|
... prebehlo čisto ústavnou formou podľa Hegera, premiéra odvolanej vlády. Otázka znie, má odvolaná vláda takéto kompetencie /táto otázka našu prezidentku nezaujímala a okamžite odobrila.../. Vtedajší minister Naď sa dušoval, že zverejní právny doklad, na základe, ktorého odvolaná, dočasná vláda konala a zverejnil podivný pamflet  
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 437 709 B
vygenerované za : 0.198 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 806 673 x
jedinečné zobrazenia : 5 268 658 x
ip adresa : 216.73.217.131
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|