for correct function of this site, i need to use cookies...
move to top
|
Lipka discussion forum
new "Jerusalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
information of the day :
meaning of life of the day :
entries 7 |
shows 1 078 |
uniques 482 |
theme was created 6.6.2025 13:26 by Dzio
|
Theme is read only...
1
|
Nikdy veci a stav vecí (nie) je ideálny 😉
Ale uvedomujete si tu (poniektorí), že trpíte FicoFóbiou či ako to mám nazvať? 😉
Nikto (nie) je bez viny = každý urobí aj chyby 😉
Aj Fico aj Matovič aj Šimečka ich urobí ak sa dostane k moci 😉
Ja som za to aby sa pri kormidle striedali ako koalícia tak opozícia 😉
Ale nech sa o tom, kto tam bude, rozhoduje v regulérnom a čestnom súboji = vo voľbách 😉
A tí, ktorí prehrajú by mali túto prehru uniesť a vyčkať do ďalšieho súboja 😉
A za ten čas čestným spôsobom bojovať na politickom poli 😉
O priazeň voličov 😉
Vonkoncom sa mi nepáči hra na očierňovanie protivníka 😉
Ak toto je jediná agenda s ktorou ide niekto do volieb, potom aj rýchlo pohorí potom pri kormidle 😉
Lebo jednoducho agenda antiFico, keď už bude pri kormidle nebude stačiť na to aby kormidloval loď s názvom Slovensko 😉
O tom ja neustále točím 😉
|
 |
|
2
|
|
|
1. Dzio 06.06.2025, 13:26
Nikdy veci a stav vecí (nie) je ideálny 😉
Ale uvedomujete si tu (poniektorí), že trpíte FicoFóbiou či ako to mám nazvať? 😉
Nikto (nie) je bez viny = každý urobí aj chyby 😉
Aj Fico aj Matovič aj Šimečka ich urobí ak sa dostane k moci 😉
Ja som za to aby sa pri kormidle striedali ako koalícia tak opozícia 😉
Ale nech sa o tom, kto tam bude, rozhoduje v regulérnom a čestnom súboji = vo voľbách 😉
A tí, ktorí prehrajú by mali túto prehru uniesť a vyčkať d...
1▲
06.06.2025, 13:26
|
Myslím, že prezident to v prejave o stave republiky jasne pomenoval 😉
Slovensku chýba dlhodobá vízia, cieľ za ktorým pôjdeme 😉
Zatiaľ tu máme len antiFico agendy, antiMatovič agendy a rôzne ďalšie anti-niečo agendy 😉
A preto prešľapujeme na mieste 😉
Lebo každý anti-niečo chvíľku ťahá pílku 😉
Chvíľku do prava a chvíľku doľava 😉
A zvyšok sveta sa nám zatiaľ vzďaľuje 😉
Pýtam sa : DOKEDY? 😉
|
 |
|
3
|
|
|
2. Dzio 06.06.2025, 13:26
Myslím, že prezident to v prejave o stave republiky jasne pomenoval 😉
Slovensku chýba dlhodobá vízia, cieľ za ktorým pôjdeme 😉
Zatiaľ tu máme len antiFico agendy, antiMatovič agendy a rôzne ďalšie anti-niečo agendy 😉
A preto prešľapujeme na mieste 😉
Lebo každý anti-niečo chvíľku ťahá pílku 😉
Chvíľku do prava a chvíľku doľava 😉
A zvyšok sveta sa nám zatiaľ vzďaľuje 😉
Pýtam sa : DOKEDY? 😉
2▲
06.06.2025, 13:26
|
Hráte sa tu mnohí na tých najpravejších kresťanov a ani len odpustiť neviete druhému jeho pochybenie 😉
AntiMatovičovci vyčítajú Matovičovi a pritom si neuvedomujú aké ťažké bolo viesť loď Slovensko cez búrku pandémie 😉
AntiFicovci vyčítajú Ficovi kadečo, ale ešte stále nesedí v base, kde by podľa nich mal patriť 😉
Namiesto toho, aby sme ako národ spoločnými silami a každý svojim dielom prispel k tomu aby sme ako loď nestroskotali sa tu vadíme a štekáme ako také psy 😉
A potom niekto sa ide vysmievať, že keď chceš prežiť koniec sveta, príď na Slovensko, my sme tu tridsať rokov za opicami 😉
Každý jeden z nás, ktorý sa zapája do týchto žabo-myších vojen má na tomto fakte svoj podiel 😉
|
 |
|
4
|
|
|
3. Dzio 06.06.2025, 13:26
Hráte sa tu mnohí na tých najpravejších kresťanov a ani len odpustiť neviete druhému jeho pochybenie 😉
AntiMatovičovci vyčítajú Matovičovi a pritom si neuvedomujú aké ťažké bolo viesť loď Slovensko cez búrku pandémie 😉
AntiFicovci vyčítajú Ficovi kadečo, ale ešte stále nesedí v base, kde by podľa nich mal patriť 😉
Namiesto toho, aby sme ako národ spoločnými silami a každý svojim dielom prispel k tomu aby sme ako loď nestroskotali sa tu vadíme a štekáme ako také psy 😉 ...
3▲
06.06.2025, 13:27
|
Pritom sú len dve cesty 😉
Jednu pomenoval ktosi v príbehu o Svätoplukovi a troch prútoch 😉
A tá druhá, po ktorej ideme, kde "brat" nenávidí "brata" 😉
Garantujem vám, že jedna z tých ciest vedie do "pekla" 😉
Ktorá? 😉 To už nechám na vaše zváženie 😉
|
 |
|
5
|
|
|
4. Dzio 06.06.2025, 13:27
Pritom sú len dve cesty 😉
Jednu pomenoval ktosi v príbehu o Svätoplukovi a troch prútoch 😉
A tá druhá, po ktorej ideme, kde "brat" nenávidí "brata" 😉
Garantujem vám, že jedna z tých ciest vedie do "pekla" 😉
Ktorá? 😉 To už nechám na vaše zváženie 😉
4▲
06.06.2025, 13:27
|
Ten, kto má rozum, si spočíta načo slúži takáto nevraživosť a boj jedného proti druhému vrámci národa 😉
Spočíta si, že národu, ktorý sa hašterí a bojuje medzi sebou sa veľmi ľahko vládne 😉
Stačí len udržiavať oheň sváru pri živote a on si bezstarostne môže užívať panovanie nad panstvom 😉
Nie je príčinou sváru Fico, či Matovič, či najnovšie Šimečka 😉
Tým pravým dôvodom, je to, prečo musí byť spoločnosť rozdelená a títo protagonisti "len" hrajú svoje úlohy v tejto hre 😉
Lebo ak by sme sa zjednotili, potom by mal po chlebe 😉
Tak začnite konečne "vidieť", o čo tu ide 😉
Buďte vidiaci a nie nevidiaci 😉
|
 |
|
6
|
|
|
5. Dzio 06.06.2025, 13:27
Ten, kto má rozum, si spočíta načo slúži takáto nevraživosť a boj jedného proti druhému vrámci národa 😉
Spočíta si, že národu, ktorý sa hašterí a bojuje medzi sebou sa veľmi ľahko vládne 😉
Stačí len udržiavať oheň sváru pri živote a on si bezstarostne môže užívať panovanie nad panstvom 😉
Nie je príčinou sváru Fico, či Matovič, či najnovšie Šimečka 😉
Tým pravým dôvodom, je to, prečo musí byť spoločnosť rozdelená a títo protagonisti "len" hrajú svoje úlohy v tejto h...
5▲
06.06.2025, 14:59
|
Modrá a červená nemusia spolu zápasiť 😉 Môžu "žiť" v dokonalej harmónii 😉 Takto 😉 link 😉
|
 |
|
7
|
|
|
6. Dzio 06.06.2025, 14:59
Modrá a červená nemusia spolu zápasiť 😉
Môžu "žiť" v dokonalej harmónii 😉
Takto 😉
https://www.dzio.sk/lipka/gallery/1ZA0W7LH5F-20231231145339.png 😉
6▲
07.06.2025, 10:22
|
Vraj so zlom je treba bojovať 😉
Bráňte sa tomu "zlu", ktoré je vo vás a ktoré vás núti písať, čo píšete a robiť, čo robíte 😉
To "zlo" nie je tam vonku 😉
Je skryté v každom jednom človeku 😉
A čím skorej ho človek odhalí, pochopí, že sa nemá biť so svetom 😉
Ale s tými "hlasmi", ktoré ho navádzajú BOJOVAŤ s kadekým 😉
Tri múdre opice to vedeli : 🙈🙉🙊 😉
Nevidím zlo, nepočujem zlo a nešírim zlo a to zlo zázračne zmizne (z tvojho kráľovstva, v ktorom si pánom) 😉
A potom čo posledný z nás ukončí šírenie ovocia toho zla do sveta, tak zlo vo svete zázračne zmizne 😉
Ako prvý idem príkladom a končím svoj boj s vami v tomto smere 😉
Pokoj vášmu DUCHU 😉
|
 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
created by dzI/O 2015 - 2026
size : 246 013 B
generated in : 0.213 s
this site needs to use cookies, to work properly...
version : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
themes displays : 38 641 149 x
unique displays : 5 235 576 x
ip address : 2600:1f28:365:80b0:c49e:5481:119:ea02
|
some ad
share this page
become a volunatary donater of the page, every your financial donation will help to grow it...
please, support creator
by bank transfer
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 by PayPal
by Viamo
by Donater
by sending bitcoins
|