pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Erik Kaliňák: Médiá a Sorošove mimovládky už otvorene vstupujú do volieb a hrajú to na progresívneho Šimečku

príspevkov
7
zobrazení
398
unikátne
51
tému vytvoril(a) 3.8.2023 11:32 Kasafran
1
03.08.2023, 11:32
Erik Kaliňák: Médiá a Sorošove mimovládky už otvorene vstupujú do volieb a hrajú to na progresívneho Šimečku...

odkaz
2

1. Kasafran 03.08.2023, 11:32

Erik Kaliňák: Médiá a Sorošove mimovládky už otvorene vstupujú do volieb a hrajú to na progresívneho Šimečku... https://veci-verejne.sk/video-erik-kalinak-media-a-sorosove-mimovladky-uz-otvorene-vstupuju-do-volieb-a-hraju-to-na-progresivneho-simecku/

1▲
03.08.2023, 11:38
Kaso, to sa volá demokracia a sloboda voľby.
My PS sme už druhí!! za Smerom, takže asi už tušíš, kto bude premiérom.
odkaz
A všetci budú spomínať nie na vládu jeho Múdrosti, ale na vládu nás PS!!! Ani kúriť vám nebude treba!!! Lebo vám podkúrime a so všetkými neprajníkmi riadne zatočíme.
👍: J.Tull , era , Kasafran
3

2. peter67 03.08.2023, 11:38

Kaso, to sa volá demokracia a sloboda voľby.
My PS sme už druhí!! za Smerom, takže asi už tušíš, kto bude premiérom.
https://www.topky.sk/cl/10/2568765/Cisla-nepustia-a-Smer-ovladol-dalsi-PRIESKUM--Matovicovci-sa-stale-trapia--narodniari-sa-mozu-tesit-
A všetci budú spomínať nie na vládu jeho Múdrosti, ale na vládu nás PS!!! Ani kúriť vám nebude treba!!! Lebo vám podkúrime a so všetkými neprajníkmi riadne zatočíme.

2▲
03.08.2023, 13:13
(2) Peter67,
ozaj, tak mi zišla na um myšlienka, že naši PS-áci nemajú konkurenciu ani v našej zrušenej Pohraničnej stráži, a ani nikde v šírom svete som nezaznamenal progresívny štát...
Čo také: Progresívne USA, Progresívna Veľká Beitánia, Progresívne Nemecko, Progresívny Izrael,... tí nemajú na to...?
súhlasí: peter67
4

3. Kasafran 03.08.2023, 13:13

(2) Peter67,
ozaj, tak mi zišla na um myšlienka, že naši PS-áci nemajú konkurenciu ani v našej zrušenej Pohraničnej stráži, a ani nikde v šírom svete som nezaznamenal progresívny štát...
Čo také: Progresívne USA, Progresívna Veľká Beitánia, Progresívne Nemecko, Progresívny Izrael,... tí nemajú na to...?

3▲
03.08.2023, 13:18
Kaso, veru nemajú!!!!
To sú tie slovenské špecifiká.
Sme prví na svete vo výrobe automobilov ba obyvateľa, pričom všetok zisk z výroby ide niekde neviem ke.
Ako jediný na celom svete sme za pár týždnov pretestovali celý štát niekoľko krát a predsa sme boli na špici v počte nakazených na 100 000 obyvateľov.
Hoci jeho Múdrosť zdedil prázdnu špajzu, predsa len v nej našiel zopár miliárd a boj proti pliage. Dal všetko + to čo sa nenakradlo, údajne 6 miliárd ročne.
Ešte nejaké chceš?
súhlasí: Kasafran
5

4. peter67 03.08.2023, 13:18

Kaso, veru nemajú!!!!
To sú tie slovenské špecifiká.
Sme prví na svete vo výrobe automobilov ba obyvateľa, pričom všetok zisk z výroby ide niekde neviem ke.
Ako jediný na celom svete sme za pár týždnov pretestovali celý štát niekoľko krát a predsa sme boli na špici v počte nakazených na 100 000 obyvateľov.
Hoci jeho Múdrosť zdedil prázdnu špajzu, predsa len v nej našiel zopár miliárd a boj proti pliage. Dal všetko + to čo sa nenakradlo, údajne 6 miliárd ročne. ...

4▲
03.08.2023, 13:53
(4) Peter67,
nie, nie, už nechcem - veď len zlomok z tých obetí už dávno stačil na povraz alebo na americké elektrické kreslo...!
My sme však hhumanisti, a preto im onedlho doprajeme doživotie v najtvrdšom pracovnom režime...!
súhlasí: peter67
6

5. Kasafran 03.08.2023, 13:53

(4) Peter67,
nie, nie, už nechcem - veď len zlomok z tých obetí už dávno stačil na povraz alebo na americké elektrické kreslo...!
My sme však hhumanisti, a preto im onedlho doprajeme doživotie v najtvrdšom pracovnom režime...!

5▲
03.08.2023, 13:56
Kaso, tým myslíš NRSR? Najtvrdší prcovný režim? Nemám tam chybu.
7

6. peter67 03.08.2023, 13:56

Kaso, tým myslíš NRSR? Najtvrdší prcovný režim? Nemám tam chybu.

6▲
03.08.2023, 18:44
(6) Peter67,
nie - nielen NR SR, ale aj všetky vládne orgány, mimovládne organizácie a súdne orgány na čťele s ÚS a NS SR...!
Mimovoľne mi vzišla v pamäti takáto česká riekanka z môjho detstva:
"V Americe, tam je blaze,
tam se prce na podlaze.
V Americe, tam je hej,
z kundy teče petrolej!"
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 508 991 B vygenerované za : 0.202 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 791 959 x jedinečné zobrazenia : 5 266 199 x ip adresa : 216.73.217.150
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none