move to top

Lipka (Linden)

new Jerusalem
sk| en
login :
if you want to discuss, you must register...registration
if you had lost your password...reset password

you are here : 

main page / health / theme

Do-súčasný stav ochorenia 7

entries
2
shows
803
uniques
218
theme was created 09.03.2021 by Dušan
1
09.03.2021, 17:50
Ahoj
Tak sa opäť v tejto téme ozývam, nakoľko prišli udalosti, ktoré musím zaznamenať. Koncom februára a ešte pár dní teraz chodím po doktoroch, najprv skrz kontrole po dvoch troch rokoch. Dopadlo to tak, že mi pribudli lieky a diagnózy. Mám užívať vyše desať liekov, čo je na hlavu postavené.

Z diagnóz pribudla jedna, celkovo ich mám osem. Dnes Som bol u kardiológa v biznis centre na pieštanskej ulici a objednala ma hneď do bratislavskej nemocnici na srdcovo cievne oddelenie, kvôli podozreniu z úženej cievy na srdci.

Som unavený a už sa mi (ne)chce lietať po doktoroch! Idem tam na CT vyšetrenie a pozorovanie na tri dni. Pichnú mi kontrastnú látku do žili a oskenujú CT - čkom.

Otázka znie, či tie lieky budem brať. Niektoré sú ráno na lačno, niektoré po jedle, niektoré na obed a večer. (Ne)byví ma to. Vyfasoval Som aj glukomer, či tlakomer. Som tak doďubaný, že je otázne ako budem dlho žiť.

Ale Dušan sa (ne)vzdáva, lieky sú len na utlmenie príznaku choroby, skutočná liečba začína v hlave a v správnom životnom štýle, či správnym naštelovaným vnútorným postojom. Meditácie lieča, a neraz ony boli tým mediakmentom, z ktorých sa mnohý pacienty z choroby vyliečili.

Po psychickej stránke Som na tom Božsky, totiž psychika u mňa už (ne)má miesto, Som za (ne)myseľ. Po psychologickej Som na tom, že Som ju začal študovať a po duchovnej, filozofickej Som na tom tak, že pomalyčky nieto, čo študovať. Som chudobný na vonok ale za to bohatý z vnútra.

Želám a prajem vám veľa zdravíčka a zdravého životného štýlu. S pozdravom:

Dušan.

link

2

1. Dušan 09.03.2021, 17:50

Ahoj Tak sa opäť v tejto téme ozývam, nakoľko prišli udalosti, ktoré musím zaznamenať. Koncom februára a ešte pár dní teraz chodím po doktoroch, najprv skrz kontrole po dvoch troch rokoch. Dopadlo to tak, že mi pribudli lieky a diagnózy. Mám užívať vyše desať liekov, čo je na hlavu postavené. Z diagnóz pribudla jedna, celkovo ich mám osem. Dnes Som bol u kardiológa v biznis centre na pieštanskej ulici a objednala ma hneď do bratislavskej nemocnici na srdcovo cievne oddelenie, kvôli podozreniu z...

09.03.2021, 20:51
Ale si nenapísal presne, aké lieky berieš.

newest entries : 

created by dzI/O 2015 - 2021size : 74 022 Bgenerated in : 0.082 si'm using cookies, if you disagree leavethemes displays : 9 567 100 xunique displays : 1 198 270 xip address : 3.80.3.192

please, support the creator

page has income only from voluntary contributors...
you may contribute...
by bank transfer
SK41 1100 0000
0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
by pay by square...
by PayPal
by Viamo
by Donater
and now look, who contributed...