pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Dnes v noci poletíme ku hviezdam ;)

príspevkov
9
zobrazení
1 115
unikátne
73
tému vytvoril(a) 11.2.2024 22:27 Dzio
1
11.02.2024, 22:27
Povedala Majka z Gurunu 😉

odkaz 😉

Kto letí s nami, štart o 00:00 stredoeurópskeho času, kozmodrom Trebišov - Budovateľská 😉
👍: era
none
2

1. Dzio 11.02.2024, 22:27

Povedala Majka z Gurunu 😉 https://www.youtube.com/watch?v=BhuyR0zZRKA 😉 Kto letí s nami, štart o 00:00 stredoeurópskeho času, kozmodrom Trebišov - Budovateľská 😉

1▲
11.02.2024, 22:30
Vraj sa to malo volať "Spadla z neba", ale komunistickým schvaľovacím procesom to "nebo" neprešlo... 🙂
none
3

2. era 11.02.2024, 22:30

Vraj sa to malo volať "Spadla z neba", ale komunistickým schvaľovacím procesom to "nebo" neprešlo... 🙂

2▲
11.02.2024, 22:33
Nebo, oblaky, obloha, všetko jedno 😉

Dnes si spoločne zarepujeme 😉

Mám už veru pekla dosť,
teraz príde zas radosť,
krídla svoje rozprestriem,
do nebíčka letieť viem.

Tam si riadne oddýchnem,
Nebudem sa trápiť, nem,
čistej láske sa oddám,
žiadnej muke nepoddám.

Uvidím zas krásny svet,
krajšieho už veru niet,
stretneme sa priatelia,
takto verše nám velia.

Ožil som zas k životu,
ochutnal som dobrotu,
vzkriesenie tu prišlo dnes,
kľudne mi aj na hrb vlez.
👍: era
none
8

3. Dzio 11.02.2024, 22:33

Nebo, oblaky, obloha, všetko jedno 😉

Dnes si spoločne zarepujeme 😉

Mám už veru pekla dosť,
teraz príde zas radosť,
krídla svoje rozprestriem,
do nebíčka letieť viem.

Tam si riadne oddýchnem,
Nebudem sa trápiť, nem,
čistej láske sa oddám,
žiadnej muke nepoddám.

Uvidím zas krásny svet,
krajšieho už veru niet,
stretneme sa priatelia,
takto verše nám velia.

Ožil som zas k životu,
ochutnal som dobrotu,
vzkriesenie tu prišlo dnes,<b...

3▲
11.02.2024, 23:27
odkaz 😉
none
4

2. era 11.02.2024, 22:30

Vraj sa to malo volať "Spadla z neba", ale komunistickým schvaľovacím procesom to "nebo" neprešlo... 🙂

2▲
11.02.2024, 22:34
Vraj, čo už ty nevymyslíš.
none
5

4. Lemmy 11.02.2024, 22:34

Vraj, čo už ty nevymyslíš.

4▲
11.02.2024, 22:34
Však je "výmyselník", len si robí svoju robotu 😉
none
6

5. Dzio 11.02.2024, 22:34

Však je "výmyselník", len si robí svoju robotu 😉

5▲
11.02.2024, 22:40
Zlodej kradne a policajt ho naháňa, rolník seje a kombajnista žne 😉

Tak to je podelené na tomto svete 😉
none
7

1. Dzio 11.02.2024, 22:27

Povedala Majka z Gurunu 😉 https://www.youtube.com/watch?v=BhuyR0zZRKA 😉 Kto letí s nami, štart o 00:00 stredoeurópskeho času, kozmodrom Trebišov - Budovateľská 😉

1▲
11.02.2024, 23:01
dzI/O už sa pripravuje 😉 Chichi 😉

odkaz 😉
👍: era
none
9

1. Dzio 11.02.2024, 22:27

Povedala Majka z Gurunu 😉 https://www.youtube.com/watch?v=BhuyR0zZRKA 😉 Kto letí s nami, štart o 00:00 stredoeurópskeho času, kozmodrom Trebišov - Budovateľská 😉

1▲
12.02.2024, 01:14
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 980 026 B vygenerované za : 0.218 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 805 347 x jedinečné zobrazenia : 5 268 472 x ip adresa : 216.73.216.125
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none