move to top

Lipka (Linden)

new Jerusalem
sk| en
login :
if you want to discuss, you must register...registration
if you had lost your password...reset password

you are here : 

main page / mystery / theme

Disociácia Bytia

entries
1
shows
340
uniques
146
theme was created 16.02.2021 by Dušan
1
16.02.2021, 19:17
Tak ako to je s asociácou a disociácou? Asociáciou rozumiem vnem z pohľadu mojich očí a disociáciou rozumiem vnem z pohľadu dtuhích očí. Poďme si to rozobrať. Takže čo vnímam ak sa pozerám z pohľadu mojích očí na svet naokolo?
Vnímam to, čo vnímam. Pri asociácii v prvom rade ide o schizo telo. Rozdvojené telo. O emočné telo bolesti, ktoré je v náručí eGa a (super)eGa. Ale zároveň si uveomujem jeho protiklad a to jemné krehké energetické telo, ktoré ovláda a riadi Bytie, alebo (ne)Bytie. Prečo je tomu tak, tak odpoveďou je (ne)známa magická sila, energia!

eGoické emočné telo bolesti vnímam ako (ne)spokojné, (ne)pochopené, (ne)vediacie, frustrované, (seba)uvedomujúce, malé, lakomé... Kdež to Bytostné jemné krehké energetické telo vnímam ako pravú podstatu ja. A ako vnímam moju maličkosť? Je rozdvojená, štiepená tak ako pri asociácii. Ale tu už hovoríme o disociácii.

Takže, čo vnímam pri disociácii, teda pri pohlade druhých očí na moju maličkosť. Z pohladu druhých ide o schizo telo, o egoické emočné telo bolesti a z môjho pohladu ide o Bytostné jemné krehké energetické telo.

Čo je eGoické emočné telo bolesti. Emočné telo bolesti je telo, ktoré nieje v Bytostnej moci. Riadia a ovládajú ho druhí. (Ne)vedomý človek takto prežíva svoje telo, schizo telo. Je rozdvojené. (Ne)vedomý človek je tak (ne)spokojný, (ne)pochopený, (ne)vediaci, frustrovaný, (seba)uveomujúci, malý, lakomý, má starosti ako problémy, utrpenia, trápenia a boelsti. Človek v emočnom tele bolesti tak naňho reaguje, prejavuje sa, z čoho plynie bláznovstvo. Verbalizuje myšlienky a prežívané telo city a pocity.

Čo je Bytostné jemné krehké energetické telo? Má sedem úrovní a to fyzické, éterické, astrálné, duševné, duchovné, vesmírné a nirvanické jemné krehké energetické telo. Každé toto telo náleží určitej etape života človeka, určitému kroku k Božskosti, z pohľadu rozvoja, z pohľadu do vnútra, určitému typu sna a spánku, či bdelosti a napätia, určitej pránickej úrovne a tantrických párových stretnutí.

Želám vám veľa príjemných chvíľ s jemným krehkým energetickým telom a veľa pochopení v ňom. S pozdravom:

Dušan.

link

newest entries : 

created by dzI/O 2015 - 2021size : 70 868 Bgenerated in : 0.070 si'm using cookies, if you disagree leavethemes displays : 9 603 557 xunique displays : 1 200 509 xip address : 18.204.2.231

please, support the creator

page has income only from voluntary contributors...
you may contribute...
by bank transfer
SK41 1100 0000
0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
by pay by square...
by PayPal
by Viamo
by Donater
and now look, who contributed...