pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

CIA úmyselne zmenila oficiálny pôvod SARS-CoV-2

príspevkov
1
zobrazení
622
unikátne
51
tému vytvoril(a) 30.9.2023 21:04 Kasafran
1
30.09.2023, 21:04
CIA úmyselne zmenila oficiálny pôvod SARS-CoV-2
Peter Weis
28. 09. 2023

USA: A nielen to. CIA sa neobmedzilo len túto tému a vo videu uvidíte, že presviedčali sociálne siete, aby pravdivé informácie o kovide a vakcínach označovali úmyselne za nepravdivé. Niektoré sociálne siete sa dokonca vzopreli a následne boli štátnou mocou v SŠA vydierané a nakoniec sa k nálepkovaniu, cenzúre a šíreniu vedome nepravdivých, ba až poplašných správ podvolili.
Senátor SŠA Josh Hawley, nech sa páči, príjemnú zábavu: (video klik na zdroj)
Gain of function je teda pravdou, únik z Wuhanu je pravdou, netopier je len „cover“ verzia pre verejnosť. Ide o nehoráznosť. Najhoršie na tom je, že tieto falošné naratívy a vedome nepravdivé správy v minulosti preberali médiá bývalého hlavného prúdu a paradoxne ich podrobovali tzv. fact checku, ktorý nebol vlastne ničím iným, ako podrobením sa názorovej kompatibilite s oficiálnou líniou tajných služieb SŠA.
Vo videu uvidíte aj to, že keď sa jedna zo sociálnych sietí vzoprela (napríklad Facebook pri nežiaducich účinkoch vakcín), došlo k vydieraniu (nezákonnému podmieňovaniu) a nezákonnému „lobingu“ zo strany SŠA, do ktorého mala byť zapojená aj Európska únia a jej orgány (prípad tzv. data flows, viac TU, okrajovo ide o pokutu vo výške 1,2 miliardy eur za porušenie GDPR). Opäť jedna nehoráznosť.

Sociálne siete dostávali konkrétne príkazy, ktoré informácie cenzúrovať alebo nálepkovať, ktoré konkrétne kontá blokovať (viac pozri prípad Missouri vs Biden, zdroj TU).
Ak je teda gain of function pravdou, prečo nie je nikto stále odstíhaný? Je to zločin proti ľudskosti. A mal byť jednoznačne stíhaný buď na pôde SŠA alebo na pôde Medzinárodného trestného súdu v Haagu. A stále nič. Pritom v Haagu majú vo výraznom predstihu všetky dostupné informácie odôvodňujúce potrebu začatia takého stíhania.

Ako k tomu prídu napríklad také stránky Hoaxy a podvody Polície SR? Zamyslia sa aspoň? Veď sami také správy preberali a mnoho ľudí označili nespravodlivo za hoaxerov. A teraz čo? Má verejnosť brať takú stránku úplne doslovne podľa názvu? Teda nie ako odhaľovanie neprávd, ale ako hoaxy a podvody Polície, teda lži produkované a šírené štátnou mocou? To sme teda dopadli. Náš tím disponuje odpoveďou Prezídia polície SR z času, keď sa ešte ich administrátor skrýval za ochranu osobných údajov, ktorá hovorí o tom, že polícia sa na tejto stránke pre prípad, že sa ukážu ich informácie ako nepravdivé, nemieni musí dotknutým osobám má ospravedlniť. A nemieni ani o ich „pravde“ diskutovať. Uf. To sme teda dopadli.

O to viac, že nevieme doteraz, aké úlohy si policajný zbor plní v zmysle paragrafu 2 zákona o policajnom zbore pri odhaľovaní hoaxov, t.j. tzv. fact checku.
Muselo by to byť niečo z tohto:
Úlohou policajného zboru je to, že spolupôsobí pri ochrane základných práv a slobôd, najmä pri ochrane života, zdravia, osobnej slobody a bezpečnosti osôb a pri ochrane majetku.
Nuž, ak je výklad policajného zboru taký, že základným právom každého je nebyť obťažovaný iným názorom, potom treba zároveň policajnému zboru nenápadne poradiť, že tu máme aj paragraf 326 Trestného zákona, ktorý v spojitosti s čl. 2 ods. 2 ústavy SR a čl. 26 ods. 3 ústavy SR pomerne výstižne vymedzuje, aké znaky malo doteraz a stále má konanie administrátorov stránky Hoaxy a podvody PZ SR. Asi by teda mali prestať. Pokračovanie v tejto činnosti zas môže byť za istých okolností dôvodom uplatnenia väzobného dôvodu podľa písm. c).

Hra na misinformácie a dezinformácie je teda zjavne platená kampaň zahraničných tajných služieb. Nič iné. Médiá, ktoré na túto kampaň naleteli, sa budú v budúcnosti hanbiť a neradi sa k obdobiu plandémie z mediálneho pohľadu vracať. Ľudia, ktorí naleteli, môžu mať zdravotné následky. Avšak štátni úradnici, politici a verejní funkcionári, ktorí s týmto systémom kolaborovali, musia čeliť spravodlivosti.
 
AUTOR: Peter Weis
ZDROJ
Poznámka:
„dezoláti, fašisti, opice, nezodpovední psi, konšpirátori“ – takto častovali vládni predstavitelia a ich nohsledi väčšinu občanov SR, ktorá odmietala zo seba urobiť pokusných králikov experimentálnymi pseudo-vakcínami. Väčšinu preto, lebo k cca 50% nezaočkova-ných, by bolo treba prirátať aspoň ďalších 25% tých, ktorí ak chceli vycestovať mimo okresu či za hranice k svojim príbuzným, museli sa dať pichnúť, a tiež tých, ktorých terorom a vyhrážkami stratou zamestnania donútili k injekcii. „Vakcína je sloboda; neexistuje liek proti Covidu-19; ivermektín je nebezpečný; nezaočkovaní sú nezodpovední; treba im zvýšiť zdravotné poistenie; treba odmietnuť ich ošetrenie; treba ich vysťahovať niekam do púšte; musí ich to boleť, že budú kvičať ako svine; cukor a bič na nich; som za povinné očkovanie (voliči PS – pozrite si ich expertov: odkaz to boli „perly ducha“ šírené denno-denne (p)rezidentkou, vládou, skorumpovanými médiami a lekármi v prospech zločineckého amerického farmapriemyslu.
Pseudo-vakcíny sa nakoniec ukázali ako neúčinné, nezabraňovali šíreniu vírusu, ani ľahšiemu priebehu ochorenia, ani úmrtiu, a neexistuje žiaden dôkaz, že by niekomu zachránili zdravie, či život. Práve naopak, väčšina tých naivných, ktorí sa dobrovoľne nechali opichať a podpísali (dez)informovaný súhlas, potom ochorela. V dôsledku testovania, „očkovania“ a následkom lock-downov zomrelo v SR o 20000 občanov viac, než priemerne v predošlých rokoch...
(v celosvetovom merítku však niektorí vedci napriek cenzúre a vyhrážkam uvádzajú až 20 miliónov úmrtí v priamom dôsledku „vakcinácie“ proti covid-19, nehovoriac o ďalších miliónoch s doživotnými ťažkými následkami, či stratou dieťaťa počas tehotenstva. Už v mene tých, ktorí tento podvod neprežili, alebo sú doživotní mrzáci, treba urobiť všetko pre to, aby boli zločinci počnúc veterinárom Billom Gatesom, Faucim a WHO, až po „krízovú“ mafiu nominovanú vládou SR a jej médiami spravodlivo potrestaní. Keď k tomu prirátame priam zúrivú propagáciu LGBT, migrácie, absurdnej klíma-agendy a kŕčovitej rusofóbie spojenej so sankciami proti RF, likvidujúcimi našu i európsku ekonomiku, máme ako na dlani volebný program PS a čiastočne aj SaS. K nim možno pridať aj politické mŕtvoly „Demokratov“, či OĽaNO a Za ľudí, aby bolo každému triezvo uvažujúcemu človeku jasné, akú „budúcnosť Slovenska“ nevoliť. Aj preto prajem zdravý rozum vo voľbách, ide o veľa, ak nie o existenciu samostatného Slovenska vôbec. ID
PS: na záver perlička o novej „vakcíne“, ktorú s plnou vážnosťou a zodpovednosťou opäť tým nenapraviteľným **** odporúčajú – tí istí...
 Přečtěte si příbalový leták "vakcíny". 28.9.23
Evropská unie:
Zdá se, že výrobce nové "vakcíny" proti koronaviru s názvem Comirnaty Omicron XBB.1.5, společnost Pfizer/Biontech, je o svém produktu přesvědčen mnohem méně než všichni výše uvedení. Příbalový leták ji však výslovně nedoporučuje dětem mladším 12 let a poukazuje na zvýšené riziko myokarditidy a perikarditidy, zejména u mladých mužů (včetně fatálních následků).
A obrovská třešnička na dortu:
"Očkování nemusí vůbec fungovat, a pokud ano, nevíme, na jak dlouho." V podstatě nevědí NIC, což je normální, NIKDY to netestovali, ale berou za to prachy.....

Zdroj: odkaz

vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 120 664 B vygenerované za : 0.207 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 804 342 x jedinečné zobrazenia : 5 268 358 x ip adresa : 216.73.216.125
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none