pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
|
Lipka diskusné fórum
nový "Jeruzalem"
|
sk
|
en
|
aA
|
|
informácia dňa :
zmysel života dňa :
Chlapec namočený v ezo hinduizme
|
|
príspevkov 24 |
zobrazení 730 |
unikátne 115 |
|
Téma je len na čítanie...
1
|
odkazIstý Nikolas, Z. si myslí že je kresťan, ale pritom verí v minulé životy, a pravidelne nevolky jeho duša opúšťa telo a cestuje do akýchsi duchovných svetov. Do tejto satanovej taktiky je namočených vela ludí. Myslia si že sú kresťania, a pritom hájia ezo hinduistické prvky.
|
 |
|
2
|
|
|
1. tomas12345 30.08.2023, 13:54
https://www.dzio.sk/zumpa/gallery/1693396252.png Istý Nikolas, Z. si myslí že je kresťan, ale pritom verí v minulé životy, a pravidelne nevolky jeho duša opúšťa telo a cestuje do akýchsi duchovných svetov. Do tejto satanovej taktiky je namočených vela ludí. Myslia si že sú kresťania, a pritom hájia ezo hinduistické prvky.
1▲
30.08.2023, 13:55
|
Jeho vec a tvoja zbytočná starosť 😉
Nemáš súdiť, lebo budeš súdený, kresťanko 😉
|
 |
|
3
|
|
|
2. EnaXnaY 30.08.2023, 13:55
Jeho vec a tvoja zbytočná starosť 😉
Nemáš súdiť, lebo budeš súdený, kresťanko 😉
2▲
30.08.2023, 13:57
|
Je to aj moja vec, kedže chlapec kráča do jamy levovej. Nesúdim, len upozornujem.
|
 |
|
4
|
|
|
3. tomas12345 30.08.2023, 13:57
Je to aj moja vec, kedže chlapec kráča do jamy levovej. Nesúdim, len upozornujem.
3▲
30.08.2023, 13:58
|
Tam kráčaš ty tým svojim "upozorňovaním" 😉
|
 |
|
5
|
|
|
4. EnaXnaY 30.08.2023, 13:58
Tam kráčaš ty tým svojim "upozorňovaním" 😉
4▲
30.08.2023, 14:04
|
Ty o tom nerozhoduješ kam kto pojde, o tom rozhoduje Boh
|
 |
|
6
|
|
|
5. tomas12345 30.08.2023, 14:04
Ty o tom nerozhoduješ kam kto pojde, o tom rozhoduje Boh
5▲
30.08.2023, 14:07
|
Prečítaj si bibliu, BOH už rozhodol 😉 odkaz 😉
|
 |
|
7
|
|
|
1. tomas12345 30.08.2023, 13:54
https://www.dzio.sk/zumpa/gallery/1693396252.png Istý Nikolas, Z. si myslí že je kresťan, ale pritom verí v minulé životy, a pravidelne nevolky jeho duša opúšťa telo a cestuje do akýchsi duchovných svetov. Do tejto satanovej taktiky je namočených vela ludí. Myslia si že sú kresťania, a pritom hájia ezo hinduistické prvky.
1▲
30.08.2023, 15:09
|
Keď verí, že Kristus vstal z mŕtvych, tak je okrem iného aj kresťan.
|
 |
|
8
|
|
|
7. Lemmy 30.08.2023, 15:09
Keď verí, že Kristus vstal z mŕtvych, tak je okrem iného aj kresťan.
7▲
30.08.2023, 15:10
|
|
12
|
|
|
8. EnaXnaY 30.08.2023, 15:10
To asi nestačí 😉
8▲
30.08.2023, 15:12
|
Stačí. Taká je definícia kresťana. Verím v jedného Boha, Otca všemohúceho, Stvoriteľa neba i zeme, sveta viditeľného i neviditeľného. Verím v jedného Pána Ježiša Krista, jednorodeného Syna Božieho, zrodeného z Otca pred všetkými vekmi; Boha z Boha, Svetlo zo Svetla, pravého Boha z Boha pravého, splodeného, nie stvoreného, jednej podstaty s Otcom: skrze neho bolo všetko stvorené. On pre nás ľudí a pre našu spásu zostúpil z nebies. A mocou Ducha Svätého vzal si telo z Márie Panny a stal sa človekom. Za nás bol aj ukrižovaný za vlády Poncia Piláta, bol umučený a pochovaný, ale tretieho dňa vstal z mŕtvych podľa Svätého písma. A vystúpil do neba, sedí po pravici Otca. A zasa príde v sláve súdiť živých i mŕtvych a jeho kráľovstvu nebude konca. Verím v Ducha Svätého, Pána a Oživovateľa, ktorý vychádza z Otca i Syna. Jemu sa zároveň vzdáva tá istá poklona a sláva ako Otcovi a Synovi. On hovoril ústami prorokov. Verím v jednu, svätú, katolícku a apoštolskú Cirkev. Vyznávam jeden krst na odpustenie hriechov. A očakávam vzkriesenie mŕtvych a život budúceho veku. Amen.odkaz
|
 |
|
13
|
|
|
12. Lemmy 30.08.2023, 15:12
Stačí. Taká je definícia kresťana.
Verím v jedného Boha, Otca všemohúceho, Stvoriteľa neba i zeme, sveta viditeľného i neviditeľného. Verím v jedného Pána Ježiša Krista, jednorodeného Syna Božieho, zrodeného z Otca pred všetkými vekmi; Boha z Boha, Svetlo zo Svetla, pravého Boha z Boha pravého, splodeného, nie stvoreného, jednej podstaty s Otcom: skrze neho bolo všetko stvorené. On pre nás ľudí a pre našu spásu zostúpil z nebies. A mocou Ducha Svätého vzal si telo z Márie Pann...
12▲
30.08.2023, 15:24
|
1.Kor. 8,5-7 Aj keď sú takzvaní bohovia na nebi či na zemi — akože je mnoho takých bohov a pánov — no my máme jedného Boha Otca, z ktorého je všetko a my sme tu pre neho, a jedného Pána Ježiša Krista, skrze ktorého je všetko a aj my sme skrze neho. Lenže toto poznanie nemajú všetci.
|
|
|
15
|
|
|
13. Enter 30.08.2023, 15:24
1.Kor. 8,5-7 Aj keď sú takzvaní bohovia na nebi či na zemi — akože je mnoho takých bohov a pánov — no my máme jedného Boha Otca, z ktorého je všetko a my sme tu pre neho, a jedného Pána Ježiša Krista, skrze ktorého je všetko a aj my sme skrze neho. Lenže toto poznanie nemajú všetci.
13▲
30.08.2023, 15:33
|
Takých básničiek ti napíšem kopec 😉
|
 |
|
23
|
|
|
15. EnaXnaY 30.08.2023, 15:33
Takých básničiek ti napíšem kopec 😉
15▲
30.08.2023, 17:21
|
To by si musel byť z inej planéty. Nenapíšeš nič...
|
 |
|
24
|
|
|
23. Reset 30.08.2023, 17:21
To by si musel byť z inej planéty. Nenapíšeš nič...
23▲
30.08.2023, 17:24
|
Keď ma pustia z nemocnice 😉
|
 |
|
16
|
|
|
13. Enter 30.08.2023, 15:24
1.Kor. 8,5-7 Aj keď sú takzvaní bohovia na nebi či na zemi — akože je mnoho takých bohov a pánov — no my máme jedného Boha Otca, z ktorého je všetko a my sme tu pre neho, a jedného Pána Ježiša Krista, skrze ktorého je všetko a aj my sme skrze neho. Lenže toto poznanie nemajú všetci.
13▲
30.08.2023, 16:02
|
Z toho ako vyplýva, že Tomáš kritizuje nejakého kresťana?
|
 |
|
14
|
|
|
12. Lemmy 30.08.2023, 15:12
Stačí. Taká je definícia kresťana.
Verím v jedného Boha, Otca všemohúceho, Stvoriteľa neba i zeme, sveta viditeľného i neviditeľného. Verím v jedného Pána Ježiša Krista, jednorodeného Syna Božieho, zrodeného z Otca pred všetkými vekmi; Boha z Boha, Svetlo zo Svetla, pravého Boha z Boha pravého, splodeného, nie stvoreného, jednej podstaty s Otcom: skrze neho bolo všetko stvorené. On pre nás ľudí a pre našu spásu zostúpil z nebies. A mocou Ducha Svätého vzal si telo z Márie Pann...
12▲
30.08.2023, 15:28
|
Viera bez skutkov je mŕtva 😉
|
 |
|
17
|
|
|
14. EnaXnaY 30.08.2023, 15:28
Viera bez skutkov je mŕtva 😉
14▲
30.08.2023, 16:03
|
A on vari nemá skutky? Veď o ňom dokopy nič nevieš.
|
 |
|
18
|
|
|
17. Lemmy 30.08.2023, 16:03
A on vari nemá skutky? Veď o ňom dokopy nič nevieš.
17▲
30.08.2023, 16:06
|
Len vravím, že viera nestačí 😉
|
 |
|
19
|
|
|
18. EnaXnaY 30.08.2023, 16:06
Len vravím, že viera nestačí 😉
18▲
30.08.2023, 16:11
|
A aké skutky si u neho predstavuješ, že ich nerobí? Čo o ňom vôbec vieš?
|
 |
|
20
|
|
|
19. Lemmy 30.08.2023, 16:11
A aké skutky si u neho predstavuješ, že ich nerobí? Čo o ňom vôbec vieš?
19▲
30.08.2023, 16:13
|
A čo JA viem čo robí alebo nerobí? 😉
JA SOM reagoval na teba 😉
|
 |
|
21
|
|
|
20. EnaXnaY 30.08.2023, 16:13
A čo JA viem čo robí alebo nerobí? 😉
JA SOM reagoval na teba 😉
20▲
30.08.2023, 16:18
|
Tak radšej reaguj na neho, lebo ja si myslím, že nie je dôvod spochybňovať, že je kresťan. Tomáša nemožno brať vážne, ten si hľadá chybu na kdekom.
|
 |
|
22
|
|
|
21. Lemmy 30.08.2023, 16:18
Tak radšej reaguj na neho, lebo ja si myslím, že nie je dôvod spochybňovať, že je kresťan. Tomáša nemožno brať vážne, ten si hľadá chybu na kdekom.
21▲
30.08.2023, 16:19
|
Reagoval SOM na vetu: Stačí veriť 😉
|
 |
|
9
|
|
|
1. tomas12345 30.08.2023, 13:54
https://www.dzio.sk/zumpa/gallery/1693396252.png Istý Nikolas, Z. si myslí že je kresťan, ale pritom verí v minulé životy, a pravidelne nevolky jeho duša opúšťa telo a cestuje do akýchsi duchovných svetov. Do tejto satanovej taktiky je namočených vela ludí. Myslia si že sú kresťania, a pritom hájia ezo hinduistické prvky.
1▲
30.08.2023, 15:10
|
Nehľadaj za každým len Satana, pretože z pohľadu RKC si kacír, heretik, a teda Satanov služobník.
|
 |
|
10
|
|
|
1. tomas12345 30.08.2023, 13:54
https://www.dzio.sk/zumpa/gallery/1693396252.png Istý Nikolas, Z. si myslí že je kresťan, ale pritom verí v minulé životy, a pravidelne nevolky jeho duša opúšťa telo a cestuje do akýchsi duchovných svetov. Do tejto satanovej taktiky je namočených vela ludí. Myslia si že sú kresťania, a pritom hájia ezo hinduistické prvky.
1▲
30.08.2023, 15:11
|
Tomáš, a ty si si ako overil, či náhodou neopisuje realitu?
|
 |
|
11
|
|
|
10. era 30.08.2023, 15:11
Tomáš, a ty si si ako overil, či náhodou neopisuje realitu?
10▲
30.08.2023, 15:12
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vytvoril dzI/O 2015 - 2026
veľkosť : 1 019 957 B
vygenerované za : 0.203 s
táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...
verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 )
témy zobrazené : 38 810 652 x
jedinečné zobrazenia : 5 269 369 x
ip adresa : 216.73.217.131
|
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
 cez PayPal
cez Viamo
cez Donater
poslaním bitcoinov
|