move to top

Lipka

new Jerusalem
sk| en
login :
if you want to discuss, you must register...registration
if you had lost your password...reset password

you are here : 

main page / culture / theme

Aký Som mal týždeň 5

entries
1
shows
192
uniques
78
theme was created 04.06.2021 by Dušan
1
04.06.2021, 14:46
Aký Som mal týždeň 5

Ahoj

Píšem nakoľko musím dať vedieť. V sobotu mi došlo do správy blogu od Google AdSense, že ak chcem vo svojom blogu používať reklamy a zarábať tak, tak musím spĺnať ich pravidlá a podmienky. No a keď Som si ich išiel naštudovať, hotové lajstre. Tak Som to urobil svojim spôsobom a to tak, že veci čo boli v archíve Som povymazával. Išlo o príspevky z minluhého roku od apríla.

Momentálne AdSense kontroluje blog, či je hoden na reklamy. Ak nie, seriem naň. Od soboty Som sa tak šprtal s blogom tri dni, kde Som založil ale zo 15 stránok do ktorých by Som chcel prispievať príspevkami. Uvidíme ako mi tento optimizmus dlho (vy)drží.

Tento týždeň sa niesol v duchu nič (ne)robenia, preštelovania organizéra a preštelovania konkrétneho (seba)rozvoja inteligencie. Popri tom Som si čítal knižku a hral hry a vylihoval v posteli aj so štyri krát/deň. Tento týždeň Som mal mať IT kurzy a dako Som sa na ne (vy)prdol. A tak isto dnes Som mal mať angličtinu a tá tiež šla kade tam.

Po tom ako mi boli predpísané nové lieky, Som ich vysadil, nakoľko mi (ne)robili dobre. Po dvoch týždnoch Som tak nasadil kardio liečivá a tie tak isto už druhý deň robia galibu. Tak Som sa rozhodol, že kardio a interné liečivá (ne)budem sa nimi kŕmiť.

Ináč mám sa dobre, i keď Som tak povediac vedome frustrovaný z denného programu, že ho mám narušený. (Ne)rád (ne)robím nič. Musím mať vždy nejakú tú činnosť. Jednak to boli MS sveta v hokeji a jednak prerábka konkrétného vzdelávania.

Želám a prajem vám veľa zdravíčka a veľa voľného času na seba. S pozdravom:

Dušan.

link

newest entries : 

created by dzI/O 2015 - 2021size : 70 414 Bgenerated in : 0.091 si'm using cookies, if you disagree leavethemes displays : 9 655 394 xunique displays : 1 204 898 xip address : 3.236.51.151

please, support the creator

page has income only from voluntary contributors...
you may contribute...
by bank transfer
SK41 1100 0000
0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
by pay by square...
by PayPal
by Viamo
by Donater
and now look, who contributed...