move to top

Lipka (Linden)

new Jerusalem
sk| en
login :
if you want to discuss, you must register...registration
if you had lost your password...reset password

you are here : 

main page / chat / theme

Aký Som mal rok

entries
2
shows
498
uniques
198
theme was created 31.12.2020 by Dušan
1
31.12.2020, 18:18

Aký Som mal rok 2020Ahoj

Čo (na)písať k tejto téme. Viacej menej rok 2020 prebehol, alebo bol riadený a vedený mojim TM, OVČ, teda time manažmentom, a obdobím voľného času. Tak ako som mal deň, týždeň a mesiac (na)plánovaný, tak aj prebiehal deň.

Už od marca začali pandemické komplikácie, ktoré znemožnovali sa zgrupovať s priateľmi, spoločnosťou, verejnosťou. Tento rok Som si zahral len jedno šipkové kolo a jedno šachové kolo. Viac o športovej spoločnosti sa (ne)dá popísať.

Keď už píšem o spoločnosti, v lete Som mal ísť na gril s kamarátmi, no nakoniec sa z toho vykľula rodinná oslava. Jedna rodinná oslava prebehla aj u nás doma a to bolo asi o spoločnosti ľudí na tento rok všetko.

Po zvačša dňa, týždňa a mesiaca Som bol uchýlený v domácnosti. Von Som chodil len na nákup, či prechádzky. Doma Som plnil svoje TM, OVČ, takže o nude sa (ne)dalo povedať. Pokúšal Som sa aj o finančnú príležitosť, či zamestnať sa, a aj bol jeden skazený pohovor a to všetko.

Stále (ne)vyhľadávam finančnú príležitosť, poprípadne ľahké flexibilné zamestnanie. Ale vždy si poviem, kurnik, to ale dojdem o svoj voľný čas. (Ne)viem si predstaviť, že by Som chodil do roboty na 10 hodín aj s cestovným, spánok 9 hodín, 2 hodiny bežné rutiny v domácnosti, nákupy... a tri hodiny na seba.

V súčasnosti mám na seba 15 hodín voľného času. To znamená, že "psychické hovno" (ne)má u mňa šancu. Po psychickej stránke Som zažil za rok 2020 dve menšie psychózy, ktoré Som prežil bez hospitalizácie.

Tento rok bol bohatý na Know-How. Sčítal Som veľa (e)knižiek a (audio)nahrávok. Na jeseň, Som našprtol videoprednášky z matematiky, fyziky a chémii. Cez zimu, Som sa odhodlal ku kurzom z IT. Pridal Som si do TM a OVČ bojové umenie, tanec a domácu posilňovňu.

Tréningy šachové a šipkové prebiehajú náladovo. Keď mám chuť a náladu, tak trénujem, ináč sa venujem niečomu inému. Tento rok Som mal v obývačke zapatú VH1 a nijaký inačí program. Cez prestávky chodievam popíjať kávu a pofajčiť si buť k telke do obývačky alebo k rádiu do kuchyne. V domácnosti sa tak stretávame iba pri týchto činnostiacch.

V kontakte Som len s pár priateľmi a to len cez MN alebo FB, či SMS. Nuž uvidíme čo prinesie nový rok 2021. Poďme na predvsadzatia. Tak ako vždy a ako u každého, prestať fajčiť, schudnúť, nájsť finančnú príležitosť, popr. flexibilnú ľahkú pracu. A tož asi všetko.

Želám a prajem Vám mili čítajúci, veľa zdravíčka a veľa voľného času na seba.

S pozdravom Dušan.

Šťastný a veselý nový rok 2021!link
2

1. Dušan 31.12.2020, 18:18

Aký Som mal rok 2020 Ahoj Čo (na)písať k tejto téme. Viacej menej rok 2020 prebehol, alebo bol riadený a vedený mojim TM, OVČ, teda time manažmentom, a obdobím voľného času. Tak ako som mal deň, týždeň a mesiac (na)plánovaný, tak aj prebiehal deň. Už od marca začali pandemické komplikácie, ktoré znemožnovali sa zgrupovať s priateľmi, spoločnosťou, verejnosťou. Tento rok Som si zahral len jedno šipkové kolo a jedno šachové kolo. Viac o športovej spoločnosti sa (ne)dá popísať. Keď už píšem o s...

31.12.2020, 18:28
Škoda len, že človek má veľa voľného času na SEBA až potom čo mu drbne
consents: Dušan

newest entries : 

created by dzI/O 2015 - 2021size : 74 053 Bgenerated in : 0.081 si'm using cookies, if you disagree leavethemes displays : 9 610 712 xunique displays : 1 201 127 xip address : 3.239.2.222

please, support the creator

page has income only from voluntary contributors...
you may contribute...
by bank transfer
SK41 1100 0000
0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
by pay by square...
by PayPal
by Viamo
by Donater
and now look, who contributed...