pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  zdravie  /  téma

Ako sa z komunistu Kasafrana stal fašista

príspevkov
11
zobrazení
1 430
unikátne
270
tému vytvoril(a) 28.3.2022 09:18 Lemmy
1
28.03.2022, 09:18
Člen KSS František Kasanický šíri fašistické klamstvo.

odkaz
none
2

1. Lemmy 28.03.2022, 09:18

Člen KSS František Kasanický šíri fašistické klamstvo. https://www.humanisti.sk/2022/03/28/ako-sa-z-komunistu-stal-fasista/

1▲
28.03.2022, 09:54
Chcel by som mať tvoje problémy Lemmy....
Evidentne žiadne nemáš, tak si ich proste vymýšlaš.
none
3

2. Boris 28.03.2022, 09:54

Chcel by som mať tvoje problémy Lemmy....
Evidentne žiadne nemáš, tak si ich proste vymýšlaš.

2▲
28.03.2022, 10:09
Hlupák, ja si vymýšľam, alebo ty i zákerný, keď takto hanebne brániš klamára Kasafrana. Vy dvaja ste sa našli.
none
4

3. Lemmy 28.03.2022, 10:09

Hlupák, ja si vymýšľam, alebo ty i zákerný, keď takto hanebne brániš klamára Kasafrana. Vy dvaja ste sa našli.

3▲
28.03.2022, 10:14
none
5

4. Boris 28.03.2022, 10:14

https://www.chcemtricko.sk/fotky31696/fotos/_vyrp12_5987s1.jpg

4▲
28.03.2022, 10:16
Áno, dobre si sa vykreslil. Teba a Kasafranovi ****.
none
11

5. Lemmy 28.03.2022, 10:16

Áno, dobre si sa vykreslil. Teba a Kasafranovi ****.

5▲
28.03.2022, 22:27
...lemmmmmy,v kazd0m pripade sa stava s teba bezcharakterne h0vad0...
none
6

1. Lemmy 28.03.2022, 09:18

Člen KSS František Kasanický šíri fašistické klamstvo. https://www.humanisti.sk/2022/03/28/ako-sa-z-komunistu-stal-fasista/

1▲
28.03.2022, 18:18
o kasafranovi mam svoju mienku , ale bud taky laskavy a odstran to . a nemontuj moju osobu .
none
7

6. Scarlette 28.03.2022, 18:18

o kasafranovi mam svoju mienku , ale bud taky laskavy a odstran to . a nemontuj moju osobu .

6▲
28.03.2022, 18:30
Boj proti fašistom má rôzne formy. Toto je jedna z nich.
none
9

7. Lemmy 28.03.2022, 18:30

Boj proti fašistom má rôzne formy. Toto je jedna z nich.

7▲
28.03.2022, 19:40
7. tvoja forma nerespektovat to ze si to nezelam ? to je aka od teba potom forma pristupu?
none
10

9. Scarlette 28.03.2022, 19:40

7. tvoja forma nerespektovat to ze si to nezelam ? to je aka od teba potom forma pristupu?

9▲
28.03.2022, 19:46
Samozrejme tá najhumanistickejšia.
Ako ináč?
Nič sa neboj na humanisti.sk chodí iba Lemmy a to je asi tak všetko.
👍: tomas12345
8

6. Scarlette 28.03.2022, 18:18

o kasafranovi mam svoju mienku , ale bud taky laskavy a odstran to . a nemontuj moju osobu .

6▲
28.03.2022, 18:33
Skajka. Vidíš? Stala si sa nástrojom boja proti fašizmu.
Čím si si toto zaslúžila?
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 899 192 B vygenerované za : 0.202 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 792 392 x jedinečné zobrazenia : 5 266 252 x ip adresa : 216.73.217.150
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none