move to top

Lipka

new Jerusalem
sk| en
login :
if you want to discuss, you must register...registration
if you had lost your password...reset password

you are here : 

main page / mystery / theme

Ako je to so mnou po psychickej stránke?

entries
1
shows
457
uniques
181
theme was created 03.04.2021 by Dušan
1
03.04.2021, 10:28
Ako je to so mnou po psychickej stránke?

Počujem hlasy a slová. Tieto hlasy a slová sú buď vydavajúce sa za mňa ako mužský princíp, ale sú aj hlasy a slová ktoré sa vydávajú za moju polovičku, súčiastku mozgu a to ako ženský princíp.

V prvom prípade, teda hlasy a slová mužského princípu, vydavajúce sa za mňa, sa nachádzajú len vo mne ako (super)eGo "(nad)ja a (super)ja". Vo mne sú ako jemné krehké energetické telo okrem fyzického, hrubého tela aj astrálnym telom a taktiež duchovným telom.

V druhom prípade, hlasy a slová ženského princípu, vydavajúce sa za mňa sa nachádzajú ako vo mne "duševné telo"tak aj vonku na ulici na nebi "éterické telo", v dopravných prostriedkoch "vesmírne telo" a v kinetickej pohybovej sile vydavajúcej zvuky a pazvuky, ako napr. tečúca hovoriacia a mysliaca voda, hovoriacia a mysliaca motorová píla, hovoriacie a mysliace pneumatiky áut, ba dokonca zoohalucinácie ako hovoriace a mysliace vrabce, či psy...

V tomto prípade sú hlasy a slová vydávajúce sa za mňa ako (alter)eGo "druhé ja", čo znamená ID "on, ona, ono, oni", ako eGo "ja", ako eCHo "ozvena, hlásenie" a ako (super)eGo "(nad)ja a (super)ja".

Keď si uvedomujem alter eGo v sebe, tak sa automaticky (pre)transformuje do eCHa, kde si uvedomujem túto súčiastku, polovičku, ženský princíp duševného jemného energetického tela.

Jemným krehkým energetickým telom ženského princípu tu je éterické telo nachádzajúce sa mimo mňa vonku na ulici na nebi, ďalej duševné telo nachádzajúce sa vo mne a nakoniec vesmírné telo nachádzajúce sa v dopravných prostriedkoch.

Všetky tieto telá ženského princípu sú mysliace a hovoriace bytosti. Sú to iracionálné, intuitívné a citové osobnosti. Na základe ich (pred)tuchy a prežívaného pocitu ovládajú myseľ naokolo. A to tak, že skáču do raportu ľudí, ktorí komunikujú buď s niekym, alebo okolitým svetom "blázni".

Výsledok je potom taký, že za pomoci tejto (pred)tuchy a prežívania emočného tela bolesti patriace môjmu eGu, ľudia naokolo, ale aj v TV a rádiu reagujú a prejavujú sa tak ako reagujú prejavujú. Viď príspevok vyššie, kde Som sa zmienil o mne a disociácii.

Totiž hlasy a slová majú tendenciu tušiť moju osobnosť ako eGo... a ho cez ľudí (po)sudzovať a (od)sudzovať negatívnymi výrazmy a pojmamy. Málo kedy dôjde aj k pozitivizmu.

V tomto prípade sa hlasy a slová mne javia ako narušiteľom psychiky a tak isto škodcom a parazitom psychiky. Škodca, parazit t.j. kat, kazateľ, veľký sudca. Ich nástrojmi sú jed, otrava, výrus, rakovina...

Keď to zhrniem, ženský princíp jemného krehkého energetického tela má predtuchu prežívania emočného tela bolesti môjho eGa. Čoho následkom sú vedené na moje eGo negatívné aj pozitívné ataky, zo strany okolia.

link

newest entries : 

14 storočí[show chain]before 27 minutes
created by dzI/O 2015 - 2022size : 70 434 Bgenerated in : 0.093 si'm using cookies, if you disagree leavethemes displays : 10 903 209 xunique displays : 1 311 004 xip address : 54.224.117.125

please, support the creator

page has income only from voluntary donaters...
you may contribute...
by bank transfer
SK41 1100 0000
0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
by pay by square...
by PayPal
by Viamo
by Donater
and now look, who contributed...