move to top

Lipka

new Jerusalem
sk| en
login :
if you want to discuss, you must register...registration
if you had lost your password...reset password

you are here : 

main page / philosophy / theme

Ako funguje schizo?!

entries
1
shows
483
uniques
182
theme was created 19.07.2021 by Dušan
1
19.07.2021, 16:03
Ako funguje schizo?

Už Som v príspevkoch o (alter)eGu a eCHu popísal, čo alebo, kto je to schizo? Ide o moje veličenstvo, za ktoré Som proaktívný, čo znamená, nemal by Som sa za nu stažovať. Schizo je tak moja (pre)drahá polovička, súčiastka so mňa, s celku, ktorá nabrala vedomie. Ide o bytosť v zelenom, ženský princíp, Boh.

A ako funguje táto schiza? Ak sa nachádzam v psychickom uvoľnení, t.z. ak slobodne, voľne snívam, fantazírujem, či kontemplujem, ide o voľnosť, slobodu, (ne)závislosť, flexibílnosť, vytrvalosť, kreativitu, imunitu... Ale akonáhle do nich vstúpi, (na)behne škodca parazit mysle, alebo narušiteľ psychiky ide o psychickú záťaž.

Pri hlasoch a slovách je čítanie myšlienok následovné:
Najprv škodca, parazit, narušiteľ...myšlienku (pod)drží, potom ju (roz)dvojí, (z)haluzí, (o)komentuje až sa napokom myšlienka zhnusí sama o sebe. Je to (ne)príjemné a chce to cvik, tréning ako sa tomuto procesu vyhnúť.

Škodcom a parazitom mysle je tu tak: otrava, jed, vírus, rakovina a narušiteľom: Kat, Kazateľ, Veľký Sudca. Škodcom a parazitom mysle a narušiteľom psychiky nieje nikto iný ako moja predrahá polovička, súčiastka, bytosť v zelenom. Je prostredníkom medzi mojim eGom a okolitým svetom. Kvoli nej potom moje eGo počuje a emočné telo bolesti prežíva, skreslené a iluzórne hlasy a slová od okolia, smerujúce na ich adresu. Tie hlasy a slová, ktoré majú tendenciu ovplyvnovať ich psychiku. Tvoriť psychickú záťaž.

Prevencia je taká, že sa k tomuto všetkému staviam kladne, pozitívne a optimisticky. Vytváram si tak čistoty (správny duchovný postoj), (ne)reagujem, (ne)prejavujem sa, ignorujem, (ne)všímam si tieto hlasy a slová, trancendujem ich do ničoty a transformujem ich do prítomného okamihu. (Od)automatizúvavám tieto hlasy a slová od ich (auto)komplexov a afetov ((auto)odpovede, (auto)nálady, (auto)chovanie, (auto)správanie, (auto)reagovanie, (auto)prejavovanie)Naskytá sa otázka ako uhasiť tento duševný horiaci planienok, ktorý je môjmu egu a okoliu na škodu!?

Tak ako sa duchovia vyvolávajú, malo by sa vopred vedieť ako ich aj odvolať! Momentálne pracujem na tom, aby Som dosiahol stavov smrti, smrti ega a smrti Bytia, stavov Boha, Krista, Budhy. Ide tu o Nirvánu ako pokoj, kľud, ticho, mier, jednotu a prázdnotu. O jednotu ako splynutie mužského a ženského jemného energetického tela v jedno. Ide o tkvz. o (ne)telo.

Ďalej tu ide o osvietenie, o povzniesenie sa nad myseľ, o zaliiatie svetlom, o inakrnovanie duchovného symbolu premeny, o vzdelanosť a múdrosť, o vznešenosť a urodzenosť.

Sám ako eGo a emočné telo boelsti týchto stavov, teda svojou vôľou, (ne)dosiahnem. Tu musí zasiahnuť istá duchovná sila, energie v podobe symbolu duchovnej premeny.

link

newest entries : 

created by dzI/O 2015 - 2022size : 68 409 Bgenerated in : 0.062 si'm using cookies, if you disagree leavethemes displays : 10 779 960 xunique displays : 1 301 500 xip address : 52.203.18.65

please, support the creator

page has income only from voluntary donaters...
you may contribute...
by bank transfer
SK41 1100 0000
0026 1872 7972
SWIFT: TATRSKBX
by pay by square...
by PayPal
by Viamo
by Donater
and now look, who contributed...