pre správne fungovanie tejto stránky, potrebujem používať cookies...
hoď ma hore
none

Lipka diskusné fórum

nový "Jeruzalem"

sk | en | aA
ak chceš diskutovať, musíš sa... registrovať
ak si zabudol heslo... resetovať heslo

informácia dňa :

zmysel života dňa :

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

Aj na Židov platí ML teória triedneho boja - platí na všetko a na každého

príspevkov
9
zobrazení
388
unikátne
78
tému vytvoril(a) 27.7.2022 12:07 Kasafran
1
27.07.2022, 12:07
Aj na Židov platí ML teória triedneho boja - platí na všetko a na každého...

Má naozaj univerzálnu platnosť, asi ako "Desatoro". Naráža to však na to, ako sa v realite chovajú/správajú triedy - spoločenstvá ľudí:
- sú aj také podmnožiny, ktorým je to jedno; sú pocitom i vecne nad vecou;
- sú aj také podmnožiny, ktoré to ignorujú pretože si nechcú pripustiť že patria medzi tú chudobu a vykorisťovaných a 
- sú aj také podmnožiny, ktoré sa snažia tú triednosť odstrániť (čo sa nedarí pre hierarchický princíp vesmíru), alebo aspoň vyrovnať doteraz neprekonateľné rozdiely od bohatstva do neba po biedu do pekla edukáciou a morálnymi zásadami. Stupeň ich úspešnosti si môžeme overiť/potvrdiť sami z každodenného diania. Ale potešujúce to nie je.
Ešte pripájam málo známu, ale veľmi dôležitú poučku/skutočnosť:
Jediná forma nesúhlasu vo voľbách je účasťou, ale hlasovaním neplatným hlasovacím lístkom. Účastník je zaregistrovaný a teda je súčasťou kvóra celého hlasovania - a preto nepripúšťajte volebný akt elektronicky, je a už bol príliš ľahko manipulovateľný...!
2

1. Kasafran 27.07.2022, 12:07

Aj na Židov platí ML teória triedneho boja - platí na všetko a na každého... Má naozaj univerzálnu platnosť, asi ako "Desatoro". Naráža to však na to, ako sa v realite chovajú/správajú triedy - spoločenstvá ľudí: - sú aj také podmnožiny, ktorým je to jedno; sú pocitom i vecne nad vecou; - sú aj také podmnožiny, ktoré to ignorujú pretože si nechcú pripustiť že patria medzi tú chudobu a vykorisťovaných a  - sú aj také podmnožiny, ktoré sa snažia tú triednosť odstrániť (čo sa nedarí pre hierarc...

1▲
27.07.2022, 12:24
Kaso k prvej podmnožine patrím ja, k druhej Lemmy a k tretej ty.
Uznaj, že sa nikdy nemôžeme zhodnúť na aspoň troch veciach.
3

2. peter67 27.07.2022, 12:24

Kaso k prvej podmnožine patrím ja, k druhej Lemmy a k tretej ty.
Uznaj, že sa nikdy nemôžeme zhodnúť na aspoň troch veciach.

2▲
27.07.2022, 12:35
(2) Peter67,
nezveličuj, nestačilo by nám pre začiatok zhodnúť sa na jednej veci...?
Momentálne som slamený vdovec, preto si musím pripraviť obed a po ňom idem na naše pravidelné "politbyro" do vinárne na Vysokej ul. - budeme tam opäť v plnej zostave, minulý a predminulý týždeň sme boli v trojici...
4

3. Kasafran 27.07.2022, 12:35

(2) Peter67,
nezveličuj, nestačilo by nám pre začiatok zhodnúť sa na jednej veci...?
Momentálne som slamený vdovec, preto si musím pripraviť obed a po ňom idem na naše pravidelné "politbyro" do vinárne na Vysokej ul. - budeme tam opäť v plnej zostave, minulý a predminulý týždeň sme boli v trojici...

3▲
27.07.2022, 12:51
Kaso ja a zveličovať? Pôvodne som chcel napísať 5.
5

4. peter67 27.07.2022, 12:51

Kaso ja a zveličovať? Pôvodne som chcel napísať 5.

4▲
27.07.2022, 13:09
(4) Peter67,
veď aj tak sa dá, ale začnime analyzovať len ten jeden prvoradý problém - ako, čím a pre koho postupovať ďalej...!
6

5. Kasafran 27.07.2022, 13:09

(4) Peter67,
veď aj tak sa dá, ale začnime analyzovať len ten jeden prvoradý problém - ako, čím a pre koho postupovať ďalej...!

5▲
27.07.2022, 13:27
Aký problém? Ja problém v tom, že sa s niekým na niečom nezhodnem nevidím.
Je niekto na mňa vulgárny? Tak ho ignorujem a tu u Ima to ide jedna radosť.
7

6. peter67 27.07.2022, 13:27

Aký problém? Ja problém v tom, že sa s niekým na niečom nezhodnem nevidím.
Je niekto na mňa vulgárny? Tak ho ignorujem a tu u Ima to ide jedna radosť.

6▲
27.07.2022, 19:05
...a c0 by si chcel ??? pritulneh0...???
none
8

7. d0d0...best 27.07.2022, 19:05

...a c0 by si chcel ??? pritulneh0...???

7▲
27.07.2022, 19:30
(7) Dodo-best,
a prečo nie - Ty nemáš prirodzenú mužskú potrebu pritúliť sa k svojej milenke, priateľke alebo k manželke...?
Ja vždy moje sympatické ženské priateľské bytosti vyobjímam a vybozkávam aj pred očami mojej milovanej manželky...!
9

8. Kasafran 27.07.2022, 19:30

(7) Dodo-best,
a prečo nie - Ty nemáš prirodzenú mužskú potrebu pritúliť sa k svojej milenke, priateľke alebo k manželke...?
Ja vždy moje sympatické ženské priateľské bytosti vyobjímam a vybozkávam aj pred očami mojej milovanej manželky...!

8▲
27.07.2022, 20:18
...p0treba je furt,iba pritul0vadl0,sem tam nieje...)))
súhlasí: Kasafran
none
vytvoril dzI/O 2015 - 2026 veľkosť : 981 297 B vygenerované za : 0.198 s táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať... verzia : 1.08 ( 08.05.2026 21:15 ) témy zobrazené : 38 795 614 x jedinečné zobrazenia : 5 266 707 x ip adresa : 216.73.216.125
dzI/Ov letopočet
nejaká reklama
zdieľaj túto stránku
štatistiky
TOPlist
podpora
staň sa dobrovoľným podporovateľom stránky, každý tvoj finančný dar ju pomôže rozvíjať...
prosím, podpor stvoriteľa
prevodom na účet
SK41 1100 0000 0026 1872 7972
none
cez PayPal
cez Viamo
none
cez Donater
none
poslaním bitcoinov
none